kopiranje drugih devojaka

  • Začetnik teme jato istih devojaka
  • Datum pokretanja
J

jato istih devojaka

Gost
Da li vi znate puno devojaka koje se znatno izdvajaju od drugih?Ne kazem da ih nema ,ali ih je sve manje i manje(i to su uglavnom sitnice po kojim se razlikuju,vise iz inata,nego sto one to stvarno zele od sebe)?Zasto uglavnom sve slice jedna na drugu,kao da nemaju dovoljno samopouzdanja da nametnu neki svoj stil jer se boje da nece biti prihvacene!?Zasto ovo drustvo(koje inace nema nikakve norme i standarne,govorim u globalu)diktira bezuslovno nacin ponasanja i stav prema necemu ,a ne one same?o kakvoj mi nezavisnosti devojaka pricamo u smislu svaka je prica za sebe,kada to ocigledno nije tako!Sve su zapakovane na isti nacin,sano je boja ambalaze u pitanju!Niko danas ne gleda na neku duhovnost,sve se svodi na fizicki izgled!a lepe devojke svesno svog izgleda toliko zapostavljaju svoj intelekt,da gotovo posle nekog vremena zaborave da ga imaju i ponasaju se kao prostakuse!?EMANCIPACIJA JE SVIMA PREKO POTREBNA!kako po vama izmeniti postojece stanje(da li je to uopste moguce) i kako vi gledate na ovu situaciju
 
E i ja sam to primetila. Neverovatno kako se vecina devojaka trudi da lici jedna na drugu. Nije mi jasno kako im nije dosadno budu iste. Meni je dosadno i sva sreca je sto su mi bar prijateljice originalne, svoje i različite jedna od druge, mene i ostalih devojaka.
 
E pa vi i gledate samo ambalazu :!: Kakvi frajeri takve i devojke . Svako moze da pronadje ono sta hoce -ako zna sta hoce. Bas me zanima kakva bi to devojka trebala da bude pa da je ne smatras stereotipnom?
 
pa to vam je isto k'o na forumu... proverite, ako meni ne verujete... svi drve samo jedno te isto... iznova... i iznova... i stalno iste stvari... i stalno iste teme... i stalno isti problemi... i stalno... k'o preslikano... samo se ponavlja u odredjenim intervalima... retki su ljudi koji su drugaciji danas... to treba negovati, ako se stvarno nadje takva osoba... k'o filadendron...
 

Back
Top