KORUPCIJA U BEOGRADSKOJ POSLOVNOJ SKOLI - Mila Jancetovic direktor

AlaKomodo

Početnik
Poruka
9
Prosto je neverovatno da neko krije sta se sve desava u ovoj drzavnoj skoli. Do nedavno je i na ovom forumu bila jedna od ovih tema, ali je sklonjena. To je slika celog naseg drustva. To je slika Srbije.

Beogradska poslovna skola izmedju ostalog skoluje i buduce carinike. Zamislite da iz te skole koja je PIRAMIDA korupcije dolaze buduci carinici koji mogu da "kupe ispite".

Ovaj naslov sam za sebe govori puno:

BEOGRAD - Epitet najkorumpiranije škole već duži niz godina nosi Beogradska
poslovna škola, tvrdi Bojan Petrović, aktivista Saveza studenata u BPŠ. On
navodi da je u toj višoj školi “već postala praksa da se za svaki ispit zna
cena”. - U kafićima ispred škole možete završiti sve preko posrednika, za bilo
koji ispit. Postoje studenti koji se javno hvale da su za upis u BPŠ njihovi
roditelji lično direktorki davali pare. Nije nikakva tajna da tamo sve može da
se završi za pare - kaže jedan od studenata BPŠ koji je želeo da ostane
anoniman. On napominje da se ispiti vrlo lako mogu završiti i preko direktorke
škole Mile Jančetović, kao i još nekih ljudi iz administracije. - I policija
je, prema nekim mojim saznanjima, uradila istragu i otkrila nekoliko slučajeva
gde su studenti plaćali ispite.

Danas je na čelu BPŠ direktorka Jančetović,
koja je, prema mojim saznanjima, kadar DSS i sinonim za korupciju i
katastrofalno obrazovanje - slikovit je Petrović.
 
mali.adadjo:
Kakva ironija, Mila Jančetović školuje buduće carinike, čemu li ih uči?
Mila Jančetović je verovatno najveća lopuža koja je ikada postojala na BPŠ,
ali nije jedina, u svemu tome ima pomagače u samoj školi ali i van nje!

Kod nas ne samo kada je rec o Beogradskoj poslovnoj skoli, na cijem se celu nalazi ogrezla u kriminal prof.dr Mila Jancetovic, nije obicaj da se poreklo imovine kontrolise i objavi pre i posle zavrsenog mandata. Mislim da ce slucaj Mile Jancetovic biti interesantan ne samo za finansijsku policiju vec i za upravu prihoda.

Obzirom da koristi sluzbeni auto u privatne svrhe i da ga je potpuno prisvojila, kao i to da trgovina ispitima nikada nije bolje i organizovanije funkcionisala, istrazni organi imace pune ruke posla, ali tek posle izbora.

Ostalo je jos par meseci do mandata, ukoliko je neko ne smeni ranije. Sve opcije su u igri.

Studenti zasluzuju bolje, Skola zasluzuje radikalne promene, Srbija zasluzuje EU.
 
Chhedda:
U slučaju Mile Jančetović, svakako bi moralo da se ispita poreklo imovine. I ne samo to. Trebalo bi da se preispita sve što je radila za vreme dok je bila direktor. Nabavke, tenderi, usluge koje je cinila drugima da bi sebi pribavila protiv-pravnu korist......


...da ne zaboravimo i to koliku opasnost po BPŠ, predstavlja pripadnost Mile Jančetovič opasnoj dalekoistočnoj sekti!
 
situation:
Zar se ova zena jednostavno ne moze tuziti kao i svaki drugi gradjanin?


Korupcija u školstvu.
korupcija u zdravstvu,
korupcija u policiji,
korupcija u pravosuđu,
korupcija u poreskim službama........
Protiv Mile Jančetović, Borjane Mirjančić i ostaliih postoje dokazi,
njihovi predmeti sada leže u nečijoj fijoci.
Ipak je Mila Jančetović kadar DSS-a, izgleda da se ne može se tužiti kao i svaki drugi građanin.
 
Beogradska poslovna skola, ciji je direktor danas Mila Jancetovic je prema pisanju medija kao sto su NIN, Vecernje novosti itd....najkorumpiranija edukativna institucija u Srbiji.

Studenti koji zaista studiraju ovu skolu, dovedeni su u veliku opasnost da po zavrsetku studija dobiju diplomu skole koja je napravila svoj imidz ne po kvalitetnom obrazovanju, vec po korupciji i mitu. Zalosno.................
 
upravo o tome i pricam. A evo i posta koji sam okacila na drugom forumu.


NIje mi uopste jasno, zasto studenti ne preduzmu nesto.
Zar niko od njih ne shvata da je time sto je obraz skole vec narusen ovakvim ruznim aktom jedne direktorke, samim tim i obraz svih diploma stecenih u toj skoli dobija istu etiketu!!

Alo ljudi probudite se. Zasto da drugi zaradjuje na vama?

Zasto da se neko bogati i puni novcem vas i vasih roditelja ulozenih u znanje?

Zasto se ne organizuje studentski strajk? Vasa buducnost je u pitanju, i vas obraz!

Izbor je vas!
 
Potpuno je jasno da je Beogradska poslovna skola primer korupcije i organizovanog kriminala. Korupcija se ogleda u flagrantnoj prodaji ispita u koju su bezmalo svi ukljuceni, uz neke svetle izuzetke. Organizovani kriminal znaci da su ukluceni i predstavnici vlasti, jer je direktor-direktorka drzavni sluzbenik koga na to mesto postavlja Vlada Srbije. Znaci da Vlada Srbije u neku ruku malo haje na cinjenicu da se tu kupuju ispiti i da skola skoluje oko 10 000 studenata skoro trecinu koliko i Beogradski univerzitet.

Da bi se istina utvrdila potrebno je obeleziti novcanice itd......medjutim, studenti koji kupuju ispite se takodje, plase da o tome govore jer bi i oni bili predmet istrage. Njihove kolege koje sve to nemo gledaju, isto tako ne govore o tome jer se plase da nece zavrsiti tu skolu. Vrzino kolol.

Vlast cuti, mediji tu i tamo po koji nesto napise, a korumpirani profesori na celu sa Milom Jancetovic koja je vrh piramide rade nesmetano. Trebalo bi prvo njoj, pa onda i svima ostalima proveriti racune, poreklo imovine i sve ostalo.

Da li neko zna imena dilera Mile Jancetovic i ostalih?????
 
AlaKomodo:
Potpuno je jasno da je Beogradska poslovna skola primer korupcije i organizovanog kriminala. Korupcija se ogleda u flagrantnoj prodaji ispita u koju su bezmalo svi ukljuceni, uz neke svetle izuzetke. Organizovani kriminal znaci da su ukluceni i predstavnici vlasti, jer je direktor-direktorka drzavni sluzbenik koga na to mesto postavlja Vlada Srbije. Znaci da Vlada Srbije u neku ruku malo haje na cinjenicu da se tu kupuju ispiti i da skola skoluje oko 10 000 studenata skoro trecinu koliko i Beogradski univerzitet.

Da bi se istina utvrdila potrebno je obeleziti novcanice itd......medjutim, studenti koji kupuju ispite se takodje, plase da o tome govore jer bi i oni bili predmet istrage. Njihove kolege koje sve to nemo gledaju, isto tako ne govore o tome jer se plase da nece zavrsiti tu skolu. Vrzino kolol.

Vlast cuti, mediji tu i tamo po koji nesto napise, a korumpirani profesori na celu sa Milom Jancetovic koja je vrh piramide rade nesmetano. Trebalo bi prvo njoj, pa onda i svima ostalima proveriti racune, poreklo imovine i sve ostalo.

Da li neko zna imena dilera Mile Jancetovic i ostalih?????


Je l se računa glavni manijak Borjana Mirjančić ili misliš na dilere dilera?
 
usladic:
bojim se samo da na predstojecim izborima takvi ne dobiju vecinu, pa onda umesto u zatvor - u onu lepu zgradu Skupstine



Nadam se da će se do predstojećih izbora prikupiti dovoljan broj prijava protiv lopovčine Mile Jančetović i njenog lopovskog lanca na BPŠ.
Pa kada korumpirana vlada ode, valjda će se neko setiti da zaviri u zaturene predmete.....
Mada je teško izboriti se sa organizovanim kriminalom, ipak ne treba odustajati.
 
mali.adadjo:
Mada je teško izboriti se sa organizovanim kriminalom, ipak ne treba odustajati.
Jeste tesko, ali je moguce. Ne u potpunosti, ali je moguce. Da to nikada nismo pokusali, pa da se bojimo. Pokusano je, ali nam je legalnost osporena, ali izgleda da je korupcija na ovoj ustanovi legalna. Ili neko zaista misli da smo toliko nepametni da neke stvari ne shvatamo. Znate ono, sta se obicni gradjanin razume u to sta je legalno i ispravno. Ima da bude kako ja kazem, a ako se usudi da kaze protiv mene, onda je on narkoman, pijanac, izdajnik i placenik. Na kraju ce ispasti da studenti BPS sami nude mito i da su toliko navalentni da se gospoda profani prosto ne mogu odbraniti, pa je jedino resenje da uzmu to, da bi sebe i svoje porodice sacuvali od napadnih studenata. Dosta, bre, zaglupjivanju u stilu Dnevnika RTS 90ih godina, ukljucite mozak i pridruzite se grupi studenata koja jos ima svesti i koja je u protestu.
 
Chhedda:
Beogradska poslovna skola, ciji je direktor danas Mila Jancetovic je prema pisanju medija kao sto su NIN, Vecernje novosti itd....najkorumpiranija edukativna institucija u Srbiji.

Studenti koji zaista studiraju ovu skolu, dovedeni su u veliku opasnost da po zavrsetku studija dobiju diplomu skole koja je napravila svoj imidz ne po kvalitetnom obrazovanju, vec po korupciji i mitu. Zalosno.................


Izgleda da su studenti sa BPŠ prilično uplašeni od kriminalčine Mile Jančetović!
Pouzdano znam da postoje i osnovani razlozi za to.
LJUDI NEMOJTE SE PLAŠITI STARE KORNJAČE, ONA JE JEDNOM NOGOM U CZ-u,
DRUGOM U GROBU!
Nju i "oca nacije bez potomaka" baš boli...za našu budućnost!
Hrabre prati sreća!
 
Nadam se da mladi uskoro doci sebi i pokrenuti se protiv ovakvog zlodela.

Ako svi budu sedeli skrstenih ruku i cutali, ovakve stvari ce se desavati bez prestanka.

Mislim da je dovoljan razlog da se Srbija napkon uzdigne iznad ovog nivoa ulazak u evropsku uniju.
Meni je licno nezamisliva Srbija u evropskoj uniji sa ovakvim ljudima u strukturi. Veoma je sramotno, i dok ovoga bude bilo, tesko cemo mi u uniju.
 
MOJ DRUZE NIJE TO JEDINA, MNOGE SE STVARI RADE IZA NASIH LEDJA, JA SAM POLAGAO ISPIT NEKI U UZICU NA VPTS, I ZNAM DA SMO TADA OBRADU REZANJA POLAGALI NAS 2 ICA , KADA SU IZASLI REZULTATI 3 SU BILI NA OGLASNOJ TABLI S TIM STO JA NISAM BIO NA TOM SPISKU. A I SADA U ZADNJ EVREME VIDJAM CESTO LJUDE KOJI SE NIKADA NEPOJAVLJUJU NA PREDAVANJU A POLAZU NEKAKO ISPITE, KAKO POLAZU ISPITE BEZ SEMINARSKIH I GRAFICKIH KOJE MI SVI BRANIMO TO SAMO PROFESORI I TI LJUDI ZNAJU.
 

Back
Top