Vehabije napale vernike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Novi Pazar -- Dve osobe lakše su povređene kada su vehabije nasrnule na vernike i službenike u Arab-džamiji u Novom Pazaru.
Zbog sukoba i upotrebe vatrenog oružja, Arab-džamija je večeras zatvorena odlukom Islamske zajednice i tako će, kako je saopsteno, biti do daljeg. U saopštenju Medžlisa (opštinski odbor Islamske zajednice) navodi se da su oko 14 časova "vehabije nasrnule na vernike i službenike kako bi nametnuli svoj način obavljenja obreda". Dve osobe su lakše povređene.
Detalji tog incidenta nisu saopšteni, a prema nezvaničnim informacijama agencije Beta, na hirurško odeljenje novopazarske bolnice primljena sa dve osobe sa lakšim povredama.
"Očekujemo hitnu reakciju nadležnih organa kako bi se objekat zaštitio od zloupotreba", navodi se u saopštenju. Novopazarska policija se za sada nije oglasila.

Dobro je poznato ko stoji iza esktremnog islamskog fundamentalizma u Novom Pazaru i kome je cilj da prezume islamsku zajednicu u Novom Pazaru i ko ne preza ni od cega.Takodje je poznato ko tog istog zlikovca podrzava.
 
DraGo70:
Pa zato što iza tvojih optužbi na račun Sulejmana Ugljanina (inače podržavam tvoje mišljenje da je ekstremista i da je pravi izbor daleko normalniji i tolerantniji čovek Rasim Ljajić) u stvari stoji "atak" na tvog "ljubljenog premijera" zar ne? :)
ali i dalje ne razumem zasto se ne uklapa (ako sam glasao za LDP a nisam) sa napadom na Kostu?pa valjda se uklapa?
 
DraGo70:
Pogledaj odgovor iznad ovog...
Ne uklapa se jer si i sam rekao da su LDP-ci ekstremisti... a u ovoj temi napadaš ekstremizam.
Kapiraš sada?
aha razumem sta mislis ali nisu LDP eksremisti u tom smislu u kom je to Sulja Ugljanin ili neko od SrBsih "nacionalista".
Eksremizam LDP-a je vise u tome sto se ona malo razlikuje od ostatka "demokratske opcije" a to ni slucajno nije "nasilni ekstremizam".
Cak sta vise ja mislim da se LDP sustinski i ne razlikuje mnogo od DS-a ili nekih drugih stranaka "demokraske opcije" nego je to samo fora da bi se politicki prezivalo.
 
Nekako mi to bez Srba nije nešto, onda se setim da su to "poturčeni" Srbi i odmah mi lakše
a065.gif
 
_Milanche_:
aha razumem sta mislis ali nisu LDP eksremisti u tom smislu u kom je to Sulja Ugljanin ili neko od SrBsih "nacionalista".
Eksremizam LDP-a je vise u tome sto se ona malo razlikuje od ostatka "demokratske opcije" a to ni slucajno nije "nasilni ekstremizam".
Cak sta vise ja mislim da se LDP sustinski i ne razlikuje mnogo od DS-a ili nekih drugih stranaka "demokraske opcije" nego je to samo fora da bi se politicki prezivalo.
CCCC sad se vadiš...
d010.gif

a080.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top