„Ne” na glasačkom listiću je zaokružilo 97.497 birača (1,47%),

E....., da ti zivis u Vojvodini, video bih tebe da li bi imao vise takta.
Toliko su nam dojadili sa njihovim hvalisanjem kako ce da sruse Ustav, da sam jedva cekao izbore, i samo zbog takvih isao da glasam, da im pokazem gde im je mesto.

I Jopet kazem.... kome se ne svidja u Srbiji ( DA, hteli to neki ili ne Vojvodina je Srbija, i uvek ce biti), moze da ide svojim putem.... Granica je barem blizu.
 
Eraserhead:
I ova što je tu da umre od smeha na svaku radikalsku maloumnu glupost.

Evo još jednom:

Болесни човече, једва чекам да "организујете" ПОНИШТАВАЊЕ РЕФЕРЕНДУМА, па да га поновимо - али буди сигуран да нећете проћи тек тако, као сада... 8-)
 
sch:
E....., da ti zivis u Vojvodini, video bih tebe da li bi imao vise takta.
Toliko su nam dojadili sa njihovim hvalisanjem kako ce da sruse Ustav, da sam jedva cekao izbore, i samo zbog takvih isao da glasam, da im pokazem gde im je mesto.

I Jopet kazem.... kome se ne svidja u Srbiji ( DA, hteli to neki ili ne Vojvodina je Srbija, i uvek ce biti), moze da ide svojim putem.... Granica je barem blizu.






Е, Лало, баш си ме засмејао, та пусти будалчину, он није обавештен да је Војводина Аутономна Покрајина Републике Србије - човек не зна где живи... 8-)
обећале им шпијунчине неку цркавицу па су "вредни"... јадни људи...
 
Синоћ је на једној од ТВ био гост професор економије Мирослав Јовановић, једна од његових феноменалних изјава (јер је прочитао ове дежурне битанге) је да су

ДРУГОВИ И ДРУГАРИЦЕ КОМУНИСТИ САМО ПРЕФАРБАЛИ СВОЈУ ЦРВЕНУ
ПЕТОКРАКУ У ЖУТУ БОЈУ А ЕУ И МЗ СХВАТАЈУ КАО Це-Ка...... ништа се
није променило !
 
1. Ne vidim sta fali Novom Zelandu ???? A ovce... su bas mile i drage zivotinje. Opasne su samo ovce u vucjoj kozi.

2. Vidim da si i fotografiju napravio da licis na svog idola Chanka. Namerno pisem sa Ch, posto takav lik nije i nemoze Srbin biti. A i ti....

3. 'Ajde da se pomirimo pa da me spojis sa tvojim MI5 vezama, upravo gradim kucu, pa mi ponestalo para. Za te pare kolko' ti dobijas cu priznati i da sam ubio Kenedija, iako se tada jos nisam rodio.
 
Ово је само још један од доказа колико је ова и још педесет темА НА ОВУ ИСТУ ТЕМУ - БЕСМИСЛЕНА !


PETROVIĆ: ODLUKE VRHOVNOG SUDA NEĆE UTICATI NA REZULTAT REFERENDUMA

POLITIKA - UNUTRAŠNJA - Petak, Novembar 03, 2006 14:13
Portparol Republičke izborne komisije [RIK] Miodrag Petrović izjavio je Tanjugu da rešenja Vrhovnog suda Srbije, kako god da odluči o žalbama, neće uticati na rezultat referenduma o potvrđivanju novog ustava Srbije i da je RIK završio rad.

Petrović je rekao da Vrhovni sud Srbije radi svih 24 časa i da će stići da u zadatim rokovima donese rešenja o žalbama.

Na referendum je u celoj Srbiji podneto oko 200 prigovora o kojima odlučuju opštinske komisije, a o žalbma na ta rešenja odlučuje Vrhovni sud Srbije. Vrhovni sud Srbije donosi rešenje u roku od 48 sati od prijema svake žalbe.
 
Samo mi nije jasno, jel' to brojka koji će na narednim izborima glasati za "bojkotiše" ili su svi koji su bojkotovali ostali kući, pa ko su ovi mislim 100 000, nije malo...
Zbuniše me potpuno....
k045.gif
 
eremita:
Ово је само још један од доказа колико је ова и још педесет темА НА ОВУ ИСТУ ТЕМУ - БЕСМИСЛЕНА !


PETROVIĆ: ODLUKE VRHOVNOG SUDA NEĆE UTICATI NA REZULTAT REFERENDUMA

POLITIKA - UNUTRAŠNJA - Petak, Novembar 03, 2006 14:13
Portparol Republičke izborne komisije [RIK] Miodrag Petrović izjavio je Tanjugu da rešenja Vrhovnog suda Srbije, kako god da odluči o žalbama, neće uticati na rezultat referenduma o potvrđivanju novog ustava Srbije i da je RIK završio rad.

Petrović je rekao da Vrhovni sud Srbije radi svih 24 časa i da će stići da u zadatim rokovima donese rešenja o žalbama.

Na referendum je u celoj Srbiji podneto oko 200 prigovora o kojima odlučuju opštinske komisije, a o žalbma na ta rešenja odlučuje Vrhovni sud Srbije. Vrhovni sud Srbije donosi rešenje u roku od 48 sati od prijema svake žalbe.


Ovo je najbitnije. Kraj price, a lajanje moze slobodno da se nastavi...
 

Back
Top