ScreenShot!

Postoji program pod nazivom Clliper koji 'hvata' ono što se vidi na ekranu (osim kursora-miša) pritiskom na PrintScreen i snima u svom folderu u .bmp formatu.
Ako je to ono što ti treba čini mi se da link postoji na www.download.com, a mogu i da ti pošaljem samo napiši gde (oko 400 kb).
 
kvazimodo:
Postoji program pod nazivom Clliper koji 'hvata' ono što se vidi na ekranu (osim kursora-miša) pritiskom na PrintScreen i snima u svom folderu u .bmp formatu.
Ako je to ono što ti treba čini mi se da link postoji na www.download.com, a mogu i da ti pošaljem samo napiši gde (oko 400 kb).

OK covek, skinuto! A znas li kako moze da se "kokne" screenshot na LogonScreenu (kada ti se startuje Windows, ili kad izaberes na Switch User)?
 
pa rece ti Bozo print screen dugme.... cela slika sa ekrana se prebacuje u clipboard, otvoris posle paint i paste i voila..... uzgred, koliko je meni poznato, ne radi sa overlay prikazom :?
 
Windows:
kvazimodo:
Postoji program pod nazivom Clliper koji 'hvata' ono što se vidi na ekranu (osim kursora-miša) pritiskom na PrintScreen i snima u svom folderu u .bmp formatu.
Ako je to ono što ti treba čini mi se da link postoji na www.download.com, a mogu i da ti pošaljem samo napiši gde (oko 400 kb).

OK covek, skinuto! A znas li kako moze da se "kokne" screenshot na LogonScreenu (kada ti se startuje Windows, ili kad izaberes na Switch User)?

Print Screen dugme, ali tek kad se pojavi peščanik uz strelicu, zatim otvoriš Paint npr i Edit->Paste ...
 
Probaj i ova dva programčića:

GrabClipSave - za 'screen shot' radi slično kao gore navedeni s tim da imaš izbor izmedju bmp, jpg i png formata i još poneku opciju ...
CamStudio - ovaj program snima aktivnosti na ekranu u standardni AVI fajl sa mogućnošću konverzije u SWF

Linkove možeš naći u Download sekciji na www.pctv.co.yu
 

Back
Top