istina

Ne... Ponekad pomislim - kakav li je u krevetu? - ali da mislim odmah da je zato sto dobro izgleda, dobar i u krevetu, besmisleno mi je...
Uostalom, i praksa me uci da to ne mora da ima nikakve veze...
 
Gazdarica:
Ne... Ponekad pomislim - kakav li je u krevetu? - ali da mislim odmah da je zato sto dobro izgleda, dobar i u krevetu, besmisleno mi je...
Uostalom, i praksa me uci da to ne mora da ima nikakve veze...
tako je nemora da znaci ako je nabildovan da je dobar ..bac ima nesto i u tehnici dali se slazes gazdarice
 
Prava je istina da moras malo vise da ga poznajes pa da kazes da li je dobar u krevetu ili nije. Prvi utisak definitivno moze da prevari.
 
ja nikada nemislim da ako je cura lepa da dobro ****!!!! ja nju jeben a ne ona mene i tako sto lepse ja ***** to je bolje za mene!!!!!
 
Licno mislim da se neke stvari mogu oceniti na osnovu pokreta, izraza lica i ponasanja, ali na osnovu izgleda ne....Stavise, dosta puta mi se desilo da cure koje dobro izgledaju budu sasvim prosecne u krevetu....
 
Puno je tu vazno samopouzdanje, koliko osoba voli sebe i koliko je sama sebi lepa. To joj daje neki sarm a i sigurnost u krevetu pa naravno onda sve bolje i prodje.
 
Draga djeco....ja sam odvec star...ali ako mene pitate,nemojte puno filozofirati
Kada ti se neko svidja,ali zaista svidja ogromna je sansa da cete imati pravi odnos.A ako se primate na parametre koji su vam nametnuti ili muvate nekoga iz sportskih razloga,nema nista od toga.Dakle izbacite receptore i iskljucite digitrone
 
ne... pomislis da dobro izgleda i to je to, medjutim kad vidis tipa koji jako dobro djuska tj. ima dobar osecaj za ritam ( sto nije cesta pojava ) pomislis da bi mogao biti jako dobar u krevetu, do sada se ova moja teorija potvrdila kao tacna
 
askurdjel:
Draga djeco....ja sam odvec star...ali ako mene pitate,nemojte puno filozofirati
Kada ti se neko svidja,ali zaista svidja ogromna je sansa da cete imati pravi odnos.A ako se primate na parametre koji su vam nametnuti ili muvate nekoga iz sportskih razloga,nema nista od toga.Dakle izbacite receptore i iskljucite digitrone
svaka cast sve si im rekao prvi utisak je kao predigra ovlaze cim te vide to je prava stvar .
 
zavodljiva1976:
Bad_Wolf:
zavodljiva1976:
mr x:
dali zene kada vide dobrog isto kao mi muskarci pomisle mora da dobro kara

Jooooj... :oops: ja pomislim kako bih ga JA rado odvukla u krevet... :wink:

...i sta ostane od njega... ostace... :twisted:
:wink:

Samo nemoj kada mu dajes oral da gutas, ovde pred decom - jerbo nisi zaljubljena u njega... :lol:

Odvuces ga u krevet i samo ga gledas pravo u ochi sa prezirom... :twisted:
 
Bad_Wolf:
zavodljiva1976:
Bad_Wolf:
zavodljiva1976:
mr x:
dali zene kada vide dobrog isto kao mi muskarci pomisle mora da dobro kara

Jooooj... :oops: ja pomislim kako bih ga JA rado odvukla u krevet... :wink:

...i sta ostane od njega... ostace... :twisted:
:wink:

Samo nemoj kada mu dajes oral da gutas, ovde pred decom - jerbo nisi zaljubljena u njega... :lol:

Odvuces ga u krevet i samo ga gledas pravo u ochi sa prezirom... :twisted:
Neeee....gutam tek kad se vencamo.... :lol: :wink:
 
Pa ne znam sta pomisle ali jedna prijateljica mi je rekla da ona po hodu i pokretima moze da oceni kakav je neko u krevetu!
I jos mi je rekla da ne hodam lose :D
 

Back
Top