Da li je i Eraserhead zvao Nebojsu Krstica?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Savetnik predsednika B.Tadica ,Nebojsu Krstica Vladimir Beba Popovic tuzio jer je ovaj na svom blogu na sajtu B92 obelodanio da je pred sam atentat pokojni premijer Djindjic zabranio Cedi i Bebi ulazak u zgradu vlade Srbije.
Takodje blog N.Krstica je skinut sa sajta B92 na sta u redaciji sajta tvrde da je N.Krstic sam skinuo blog(kao i Sergej;zanimljivo)
Istog prepodneva kada je Krstic postavio temu"KO JE IZDAO ZORANA" primio je cak 5 pretecih telefonskih poziva.Da li je i Eraser zvao,ako nije onda nije pravi clan LDP-a.
 
Лепо је почела та цензура блогова која је наравно тотално бесмислена. Јер блог сам по себи је концепт крајње демократичности (или анархичности) интернета. Таквом цензуром погођени могу бити само они који је спроводе. Једноставно, цензурисани ће свој блог отворити другде, а провајдера такве услуге има много.
Наравно, бесмислен је и концепт ВИП блога који негује Б92, из наведених разлога. Сада у паници одбацују људе из свог "ВИП" друштва, што ће само довести до тога да просечан корисник нета у овој земљи још мање зарезује такав медиј.

А што се тиче разлога такве политичко-маркетиншки суицидалне одлуке - њих најбоље можете видети на теми:
http://forum.krstarica.com/threads/122085
 
marlon:
a nije compadre...vrlo je indikativno...to sto rade na 92 se zove ciscenje..zadnja faza pred pucanje i prelazak on the bright side :)

Занимљиве су те фазе, колега Брандо.
Оно што ми је некако промакло је да су у овој фази "чишћења" укључене и претње, као да није доста некога "почистити" из медијске сфере.
Биће да је то последица фасцинације хигијеничара некаквим "гвозденим метлама" :lol:

Иначе, била је и овде нека тема "Ако је издао Зорана", не би било лоше мало да се воздигне...

Silent Bob:
Najezda klonova...

Није лош филм, колега.
320_Attacks_Of_The_Clones-010.jpg

YOU DONT KNOW THE POWER OF THE DARK SIDE
 
Kira Neris:
Koliko sam ja upoznat sa pravilnikom,otvaranje tema o članovima foruma je zabranjeno i podleže sankcijama...
A koliko sam ja upoznat sa ustavom i krivicnim zakonom rad na rusenju teritorijalnog integriteta zemlje je krivicno delo. Ili mozda kod tebe u "republjici" ne vaze zakoni drzave Srbije? I zato kad se vec toliko brines za postovanje pravilnika krstarice, trkni do najblize policijske stanice i lepo se sam prijavi. Mislim, moze da bude olaksavajuca okolnost .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top