Obrazloženje

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Sve je počelo lako.

Svideo sam joj se. Svidela mi se.Nisam siguran da li je za ozbiljnije ili ne , ali za sada je sve kao po loju....

Da li da krenemo sa seksom? Po ponašanju vidim da joj ne smeta, želi me, uzbudjujem je.I kod nje su osećanja u uzlaznom toku....Još uvek na nivou svidjanja.
Meni nije do žurbe, ali kad već nema protiv, a i imao sam iskustava da pogrešno protumači moje nenavaljivanje.Hajde da krenemo....

Krećemo sa seksom. Dobar je. Izbijaju prve osobine kod nje koje mi se baš ne svidjaju , a njen su karakter.Seks joj se svidja, želi ga sve više....

Desile su se neke stvari , već vidim da nije osoba za mene. Seks je dobar , ali psihološki nismo podudarni.

Ispadam obična muška svinja , koja je od početka htela samo da je pokara.
Ili mi treba dobro obrazloženje.
Ili da čekam i gubim vreme dok svadje ne postanu jasan znak i njoj da smo nepodudarni.Da raskid bude obostran.U medjuvremenu da se vučemo kao creva.Ili je zavlačim bezbeze.

Kako ostati čist , fer muškarac u ovakvoj situaciji ....
Žene , jeste li prepoznale vaše reakcije negde medju ovim redovima.


P.S. Još smešnije su situacije gde ona pita šta planiraš od ovoga, a tek smo na startu...Šta reći....sertifikat, dunav osiguranje, kapara.....avans.
 
Nema tu opanjkavanja .... jednostavno takva je situacija. Ne dopada ti se i bolje je prekinuti na početku, nego čekati da se situacija takvom naloži.
A zašto je sex iskroišćavanje???? On se i desio zato što ste oboje to želeli, ne vidim iz tvoje priče da je bilo ko nju terao na tako nešto. Prema tome, zaboravi na taj detalj.

Kad nešto ne ide .. onda ne ide .... to se i oseća ... ne mora da se crta.
 
Tuzni_patak:
Sve je počelo lako.

Svideo sam joj se. Svidela mi se.Nisam siguran da li je za ozbiljnije ili ne , ali za sada je sve kao po loju....

Da li da krenemo sa seksom? Po ponašanju vidim da joj ne smeta, želi me, uzbudjujem je.I kod nje su osećanja u uzlaznom toku....Još uvek na nivou svidjanja.
Meni nije do žurbe, ali kad već nema protiv, a i imao sam iskustava da pogrešno protumači moje nenavaljivanje.Hajde da krenemo....

Krećemo sa seksom. Dobar je. Izbijaju prve osobine kod nje koje mi se baš ne svidjaju , a njen su karakter.Seks joj se svidja, želi ga sve više....

Desile su se neke stvari , već vidim da nije osoba za mene. Seks je dobar , ali psihološki nismo podudarni.

Ispadam obična muška svinja , koja je od početka htela samo da je pokara.
Ili mi treba dobro obrazloženje.
Ili da čekam i gubim vreme dok svadje ne postanu jasan znak i njoj da smo nepodudarni.Da raskid bude obostran.U medjuvremenu da se vučemo kao creva.Ili je zavlačim bezbeze.

Kako ostati čist , fer muškarac u ovakvoj situaciji ....
Žene , jeste li prepoznale vaše reakcije negde medju ovim redovima.


P.S. Još smešnije su situacije gde ona pita šta planiraš od ovoga, a tek smo na startu...Šta reći....sertifikat, dunav osiguranje, kapara.....avans.

jesmo li prepoznali reakcije???Pa nisi bas nista konkretno rekao a ni mi nismo sve iste, verovao ili ne,...
Prava stvar u ovom trenutku je da budes iskren
 
Bolje joj reci odmah da mislis da niste jedno za drugo , nego da zavlacis i sebe i nju i da se vezete jos vise a da pritom znas da vam je veza osudjena na propast, i da cekas da pocnu svadje pa da padnu i teske reci...
 
Ja nigde ne videh da je tebi stalo do te devojke. Nista emocije, volim je, treba mi, ispunjava me...A ne videh to ni sa njene strane .
Pitanja o vezi u buducnosti, mogu biti vrlo jasan signal da i ona razmislja o raskidu, a ne o planovima, i mozda sa drugaricama razmislja kako i sta da ti kaze.
Nemam pojma, samo razmisljam...
Ako mozes da budes sa nekim iako ti nije stalo do tog nekoga, onda budi. A ako ne mozes, onda nemoj. A to sta ce ona da kaze i pomisli... Ljute devojcice umeju biti jako nezgodne. :)
 
Da,iskrenost je najbolja.Možda i najteža,ali mislim da bi ostavila najmanje posledica,tj manje od zavlačenja,lažnih nada i sl.Ako si već svestan da ti ne odgovara,to treba i da kažeš.Inače oboje gubite vreme....
 
P.S. Još smešnije su situacije gde ona pita šta planiraš od ovoga, a tek smo na startu...Šta reći....sertifikat, dunav osiguranje, kapara.....avans.
a shta je tu smeshno, ona je lepo pitala nije trazila osiguranje, shta reci, pa ono shto mislish bilo bi najbolje, tek smo pocheli ja josh ne znam, prosto.
 
Ako ti se devojka ne dopada ti nisi muska svinja. Jbg ne dopada ti se...samo nemoj da budes snishodljiv to jos vise boli. Bar mene. Jbg taka i taka stvar....i pljuni sta imas i cao. Sto pre to bolje;)
 
E dobro , video sam vaše stavove po ovom pitanju , bar nekog dela od forumske populacije.

A sad part 2.

Sve je počelo iznenada.

Svideo mi se, svidela sam mu se. Privukao me je na prvi pogled.Drugačiji je.Ne napada odmah , ali me želi , osećam to. A želim i ja njega.

Bilo je divno. Uživala sam . Nežan i pažljiv.

Svaki put je sve sladje i sve više ludim. Pogadja me. Ume.Ovako se malo i sporečkamo , ali uživam u njemu.
Polako počinjem da se zaljubljujem u njega.

Danas mi je rekao da nismo jedno za drugo.Izgustirao me.Onako iz čista mira.Bolelo ga dupe za mene od samog početka. Ma i mene boli dupe za njega. Ko da je on nešto....
(Jeste sladak, ali džabe kad je nezreo)
Svi su muškarci isti......
 
Tuzni_patak:
Sve je počelo iznenada.

Svideo mi se, svidela sam mu se. Privukao me je na prvi pogled.Drugačiji je.Ne napada odmah , ali me želi , osećam to. A želim i ja njega.

Bilo je divno. Uživala sam . Nežan i pažljiv.

Svaki put je sve sladje i sve više ludim. Pogadja me. Ume.Ovako se malo i sporečkamo , ali uživam u njemu.
Polako počinjem da se zaljubljujem u njega.

Danas mi je rekao da nismo jedno za drugo.Izgustirao me.Onako iz čista mira.Bolelo ga dupe za mene od samog početka. Ma i mene boli dupe za njega. Ko da je on nešto....
(Jeste sladak, ali džabe kad je nezreo)
Svi su muškarci isti......
Moze do ovog boldovanog dijela... Boljelo bi me i te kako... Srce, a ne dupe...
 
Tuzni_patak:
Sve je počelo lako.

Svideo sam joj se. Svidela mi se.Nisam siguran da li je za ozbiljnije ili ne , ali za sada je sve kao po loju....

Da li da krenemo sa seksom? Po ponašanju vidim da joj ne smeta, želi me, uzbudjujem je.I kod nje su osećanja u uzlaznom toku....Još uvek na nivou svidjanja.
Meni nije do žurbe, ali kad već nema protiv, a i imao sam iskustava da pogrešno protumači moje nenavaljivanje.Hajde da krenemo....

Krećemo sa seksom. Dobar je. Izbijaju prve osobine kod nje koje mi se baš ne svidjaju , a njen su karakter.Seks joj se svidja, želi ga sve više....

Desile su se neke stvari , već vidim da nije osoba za mene. Seks je dobar , ali psihološki nismo podudarni.

Ispadam obična muška svinja , koja je od početka htela samo da je pokara.
Ili mi treba dobro obrazloženje.
Ili da čekam i gubim vreme dok svadje ne postanu jasan znak i njoj da smo nepodudarni.Da raskid bude obostran.U medjuvremenu da se vučemo kao creva.Ili je zavlačim bezbeze.

Kako ostati čist , fer muškarac u ovakvoj situaciji ....
Žene , jeste li prepoznale vaše reakcije negde medju ovim redovima.


P.S. Još smešnije su situacije gde ona pita šta planiraš od ovoga, a tek smo na startu...Šta reći....sertifikat, dunav osiguranje, kapara.....avans.

mrak :(
 

Back
Top