Moderatori

~*PrincesS*~

Veoma poznat
Poruka
13.837
Koji je vama? Shta je u pitanju? stres? PMS? Mislim ja ne znam...... Saki pita zashto se stalno pojavljuje ovaj DATABASE ERROR...a Lilu kazeh~mogu da ti kazhem al necju~ mislim,hvala ti stvarno....onda,brisanje tema da bi se zayebavao whitenicky....samo me zanima Z-A-SH-T-O? Jel vam dosadno ili shta? :neutral:
 
...ma,smradovi...sve cu da ih banujem...
17.gif
 
yebo mater ja bih vam objasnio ne mogu vishe da gledam vashe pubertetske slomove, nije dosta shto su me banovali sa tinejdzera josh me i ovde pratite..... majke mi objasnio bih vam samo da umuknete. :lol:
 
Mislim da je Admin jedini kompetentan da odgovara na tehnicka pitanja,kao sto je to za Database error.
Ja ti ne mogu odgovoti iz prosto razloga jer ne znam,a mislim da se Lilu samo salila...ne treba bas sve uzimati zdravo za gotovo.
A i ono sa Nikijem je bila sala i to iskljucivo vezana za njegovo forsiranje velikog broja postova.
Od mene je dobio izvinjenje,koje je prihvatio a i mislim da se to nikoga ne tice sem nas dvojice.
 
Ćale:
Mislim da je Admin jedini kompetentan da odgovara na tehnicka pitanja,kao sto je to za Database error.
Ja ti ne mogu odgovoti iz prosto razloga jer ne znam,a mislim da se Lilu samo salila...ne treba bas sve uzimati zdravo za gotovo.
A i ono sa Nikijem je bila sala i to iskljucivo vezana za njegovo forsiranje velikog broja postova.
Od mene je dobio izvinjenje,koje je prihvatio a i mislim da se to nikoga ne tice sem nas dvojice.
opet...HA?!.....ja ni ne znadem shta je bilo sa nikijem :(...i brisanjem tema :? :? :?...omg :roll: :lol: :lol: :lol:
 
@sandra
zato je taj posti i bio upucjen Cjaletu...on zna o chemu se radi

@cjale
ma nije mi to zbog nickyja,vecj zato shto ste obrisali teme...ja mal nisam crkla kad je nestala ~shta slushash sada~:evil:

I chinjenica je da modovi umeju da se izhivljavaju<chast izuzetcima>
 
Ćale:
Mislim da je Admin jedini kompetentan da odgovara na tehnicka pitanja,kao sto je to za Database error.
Ja ti ne mogu odgovoti iz prosto razloga jer ne znam,a mislim da se Lilu samo salila...ne treba bas sve uzimati zdravo za gotovo.
A i ono sa Nikijem je bila sala i to iskljucivo vezana za njegovo forsiranje velikog broja postova.
Od mene je dobio izvinjenje,koje je prihvatio a i mislim da se to nikoga ne tice sem nas dvojice.
ako ti tako kazes ja ti verujem
 
Jao bwe
Poslednjih 10 postova nema veze sa temom
Razmenite mobilne pa se kuckajte do mile volje.

Što se tiče moderatora... Poneki imaju problem sa egom, te im se dešavaju ispadi...
Težak je izbor...
 

Back
Top