Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima

Sergijus

Zainteresovan član
Poruka
165
Evo otvorio sam ovu temu da bi se pisalo o profesijama u WoW-u (naravno podrazumeva se na originalu)
Svi su dobrodosli da kazu sta imaju o profesijama itd...
Ja imam 300 enchanting i 305 skinning na main liku ali sam vecinu profesija imao preko 250 skila tako da cu vam rado pomoci o svemu sto znam u vezi profesija i samo profesija na ovom forumu.
A o igrici uopste bih vas zamolio da pisete u postu Normalna tema o WoW-u koji je postavio Baklava_NS_88.
Tako da pitajte slobodno ja cu se potruditi (ako sam ne znam) da pitam drustvo i u pravom zivotu i u WoW-u sve sto vam treba... Pozz
 
ahh coece meni je najgotivnije mining i engineering.... pogotovo ako si hunter pa ako imas neke noobove u grupi (kada idete u instancu :D) on sve napula taman zagines Feign Death..... svi zaginu mob-ovi se razidju a ti ustanes odes to Priesta ili druida.pala,shamana what ever.......i Goblin Jumper Cables.........
bzzzzzzzz......A onda healer ostale ressuje... veoma korisno....dont u think!?
 
yep eng je dobar za huntera ali ni ti gablovi ne uspevaju svaki put samo da znas, mislim da im je procenat negde oko 50%.
inace ako hoces brdo kesa od prvog lvla treba da uzmes skinning i herbalizam to je za kes bruka dobra kombinacija.
mining i herbalizam ne idu iz jednog razloga: sto ne mozes obe profesije da pratis na mapi.
Encanting je do jaja dobra profesija ali je preko 250 skila skupa ko djavo. treba ti oko 300g da nabijes na 300 skila ako oces samo skill i ako ne naplacujes encante (sto niko pametan ne bi radio)
ja sa encantingom zaradim oko 20-30g nedeljno. samo kazem donesite mi reagente i dajte jos nesto malo kesa i dobićete encant. :P
 
Evo vam moje preporuke za brze pare (Znam jer imam lvl 30 huntera)
Enchanting(Kada ste visi level u enchantingu,+15 agility daju 5 gold-a)
Mining(Znam da je u pocetku dosadno,ali se isplati.Kada odete u The Burning Steppes,tamo ima mnogo Thorium vena,a Thorium ne samo da se dobro zaradi novac na njemu kada se proda kod merchanta,nego je korisno i za Blacksmithing,tako da ce i igraci ponuditi dobru kolicinu golda za Thorium.Ah da,mogu se takodje dobre pare zaraditi preko Mithrila.Ako vam treba nesto,kontaktujte me u igrici,nadimak mi je Huntuh.
Herbalizam.Ne pitajte me koliko se golda zaradjuje preko Herbalizma.20 Onih Stranglekelp-a se prodaju za 20 srebrnih novcica,a tek Kingsblood,za taj tip biljke se zaradjuje oko 50 srebrnjaka po komadu,samo sto ja jos nisam nasao region gde ima Kingsblooda :lol: :lol: Hm...mozda ga ima u Arathi Basinu...

To je to,sada je na vama da izaberete koji cete "Moneymaker" da obradjujete.
P.S. Trenutno nemam vise vremena na World of Warcraft-u,tako da probajte tek za oko nedelju dana da me kontaktirate.
 
V.K.:
Evo vam moje preporuke za brze pare (Znam jer imam lvl 30 huntera)
Enchanting(Kada ste visi level u enchantingu,+15 agility daju 5 gold-a)
Mining(Znam da je u pocetku dosadno,ali se isplati.Kada odete u The Burning Steppes,tamo ima mnogo Thorium vena,a Thorium ne samo da se dobro zaradi novac na njemu kada se proda kod merchanta,nego je korisno i za Blacksmithing,tako da ce i igraci ponuditi dobru kolicinu golda za Thorium.Ah da,mogu se takodje dobre pare zaraditi preko Mithrila.Ako vam treba nesto,kontaktujte me u igrici,nadimak mi je Huntuh.
Herbalizam.Ne pitajte me koliko se golda zaradjuje preko Herbalizma.20 Onih Stranglekelp-a se prodaju za 20 srebrnih novcica,a tek Kingsblood,za taj tip biljke se zaradjuje oko 50 srebrnjaka po komadu,samo sto ja jos nisam nasao region gde ima Kingsblooda :lol: :lol: Hm...mozda ga ima u Arathi Basinu...

To je to,sada je na vama da izaberete koji cete "Moneymaker" da obradjujete.
P.S. Trenutno nemam vise vremena na World of Warcraft-u,tako da probajte tek za oko nedelju dana da me kontaktirate.
U većini stvari se slažem sa tobom ali reci mi na kom Serveru ti igraš uopšte i koja rasa/klasa??
Jedna od najboljih kombinacija za kes ti je Minning ili Herbalizam i uz to Skinning...
Mada kao sto sam rekao nedeljno zaradim sa encantingom oko 20-30g
 
Igram na Darkmoon Faire-u,i imao sam lvl 31 do sinoc!a sinoc...haos...pre nego sto sam krenuo na posao(radim nocnu smenu),vidim ja nema mi Huntera!sad sam napravio novog i CELU noc sam ga budzio(Ne pitajte me kako sam ustao :lol: )i jedva dogurah do neke bedne 13-ice,svejedno,on sto sam rekao bar probajte.i tek probajte za nekih nedelju da me kontaktirate...

Evo mojih informacija:
Huntuh
Lvl 13 Dwarf Hunter
Darkmoon Faire
 
V.K.:
Igram na Darkmoon Faire-u,i imao sam lvl 31 do sinoc!a sinoc...haos...pre nego sto sam krenuo na posao(radim nocnu smenu),vidim ja nema mi Huntera!sad sam napravio novog i CELU noc sam ga budzio(Ne pitajte me kako sam ustao :lol: )i jedva dogurah do neke bedne 13-ice,svejedno,on sto sam rekao bar probajte.i tek probajte za nekih nedelju da me kontaktirate...

Evo mojih informacija:
Huntuh
Lvl 13 Dwarf Hunter
Darkmoon Faire
Pa sta se desilo sa starim likom?? Jesi ga ti sam obrisao??? Nije mogao samo da nestane...
 
Da!Ne verujem kako je to moglo da se desi!I ja ga trazhim i nadjem ga na nekoj zabachini serveru nemachkom i da udjem kad ono neshto mi izlupeta:missing file:/Account name/Huntuh/i onda neshto 5522/drive d sad sam fala bogu doguro do nekog bednog 21 lvl-a jao prokleti blizzard shto pravi tako ........ igrice sa problemima,a fora je shto smo napravili drug i ja nekog heroja kod njega bio neshto lvl 5, i diskonektuje nas odjednom,i mi proverimo vezu kad ono:ima nam heroja,na istom servu,al missing file: /Account name/Greennight/file 4816! znachi to nije prob samo kod mene
 
V.K.:
Igram na Darkmoon Faire-u,i imao sam lvl 31 do sinoc!a sinoc...haos...pre nego sto sam krenuo na posao(radim nocnu smenu),vidim ja nema mi Huntera!sad sam napravio novog i CELU noc sam ga budzio(Ne pitajte me kako sam ustao :lol: )i jedva dogurah do neke bedne 13-ice,svejedno,on sto sam rekao bar probajte.i tek probajte za nekih nedelju da me kontaktirate...

Evo mojih informacija:
Huntuh
Lvl 13 Dwarf Hunter
Darkmoon Faire
aaaaaa.....to se meni desilo sa rogue undead to je jak baaag......sad igram sa shamanom..tj. ne igram sada ali cu poceti uskoro.......
 

Back
Top