Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima

Zainteresovan član Sergijus (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima

Evo otvorio sam ovu temu da bi se pisalo o profesijama u WoW-u (naravno podrazumeva se na originalu)
    Svi su dobrodosli da kazu sta imaju o profesijama itd...
    Ja imam 300 enchanting i 305 skinning na main liku ali sam vecinu profesija imao preko 250 skila tako da cu vam rado pomoci o svemu sto znam u vezi profesija i samo profesija na ovom forumu.
    A o igrici uopste bih vas zamolio da pisete u postu Normalna tema o WoW-u koji je postavio Baklava_NS_88.
    Tako da pitajte slobodno ja cu se potruditi (ako sam ne znam) da pitam drustvo i u pravom zivotu i u WoW-u sve sto vam treba... Pozz

Poznat tommy gun (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

Podrazumevano Re: Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima

imao sam isto skinning i bio mi je veliki a i mining....ta dva su mi najbolja nekako....
    Pare, suze, smeh, alkohol i droga

Ističe se Bllade (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima

ahh coece meni je najgotivnije mining i engineering.... pogotovo ako si hunter pa ako imas neke noobove u grupi (kada idete u instancu ) on sve napula taman zagines Feign Death..... svi zaginu mob-ovi se razidju a ti ustanes odes to Priesta ili druida.pala,shamana what ever.......i Goblin Jumper Cables.........
    bzzzzzzzz......A onda healer ostale ressuje... veoma korisno....dont u think!?

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

yep eng je dobar za huntera ali ni ti gablovi ne uspevaju svaki put samo da znas, mislim da im je procenat negde oko 50%.
    inace ako hoces brdo kesa od prvog lvla treba da uzmes skinning i herbalizam to je za kes bruka dobra kombinacija.
    mining i herbalizam ne idu iz jednog razloga: sto ne mozes obe profesije da pratis na mapi.
    Encanting je do jaja dobra profesija ali je preko 250 skila skupa ko djavo. treba ti oko 300g da nabijes na 300 skila ako oces samo skill i ako ne naplacujes encante (sto niko pametan ne bi radio)
    ja sa encantingom zaradim oko 20-30g nedeljno. samo kazem donesite mi reagente i dajte jos nesto malo kesa i dobićete encant.

Poznat
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

@Sergijus
    Jesi mozda video WoW temu u ovoj sekciji?

Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

pa lepo je rekao decko.....mare....nemoj lock.....odlicna je tema

Poznat
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Necu necu, samo kazem. OK je tema.

Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

tema je super da na skinningu se na pocetku najbolje zaradjuje

Zainteresovan član BokiSmoki (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Vrujete li da ja nikad nisam igrao WOWLOL:LOL:LOL:LOL

Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

vjerujem...... bolje i ne pocinji tesko ili nikako ces se skinuti s njega

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Evo vam moje preporuke za brze pare (Znam jer imam lvl 30 huntera)
    Enchanting(Kada ste visi level u enchantingu,+15 agility daju 5 gold-a)
    Mining(Znam da je u pocetku dosadno,ali se isplati.Kada odete u The Burning Steppes,tamo ima mnogo Thorium vena,a Thorium ne samo da se dobro zaradi novac na njemu kada se proda kod merchanta,nego je korisno i za Blacksmithing,tako da ce i igraci ponuditi dobru kolicinu golda za Thorium.Ah da,mogu se takodje dobre pare zaraditi preko Mithrila.Ako vam treba nesto,kontaktujte me u igrici,nadimak mi je Huntuh.
    Herbalizam.Ne pitajte me koliko se golda zaradjuje preko Herbalizma.20 Onih Stranglekelp-a se prodaju za 20 srebrnih novcica,a tek Kingsblood,za taj tip biljke se zaradjuje oko 50 srebrnjaka po komadu,samo sto ja jos nisam nasao region gde ima Kingsblooda Hm...mozda ga ima u Arathi Basinu...

To je to,sada je na vama da izaberete koji cete "Moneymaker" da obradjujete.
    P.S. Trenutno nemam vise vremena na World of Warcraft-u,tako da probajte tek za oko nedelju dana da me kontaktirate.
    Poslednji put ažurirao/la V.K. : 05.11.2006. u 11:55

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Thumbs up Re: Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima

Citat Original postavio V.K.
    Evo vam moje preporuke za brze pare (Znam jer imam lvl 30 huntera)
    Enchanting(Kada ste visi level u enchantingu,+15 agility daju 5 gold-a)
    Mining(Znam da je u pocetku dosadno,ali se isplati.Kada odete u The Burning Steppes,tamo ima mnogo Thorium vena,a Thorium ne samo da se dobro zaradi novac na njemu kada se proda kod merchanta,nego je korisno i za Blacksmithing,tako da ce i igraci ponuditi dobru kolicinu golda za Thorium.Ah da,mogu se takodje dobre pare zaraditi preko Mithrila.Ako vam treba nesto,kontaktujte me u igrici,nadimak mi je Huntuh.
    Herbalizam.Ne pitajte me koliko se golda zaradjuje preko Herbalizma.20 Onih Stranglekelp-a se prodaju za 20 srebrnih novcica,a tek Kingsblood,za taj tip biljke se zaradjuje oko 50 srebrnjaka po komadu,samo sto ja jos nisam nasao region gde ima Kingsblooda Hm...mozda ga ima u Arathi Basinu...

To je to,sada je na vama da izaberete koji cete "Moneymaker" da obradjujete.
    P.S. Trenutno nemam vise vremena na World of Warcraft-u,tako da probajte tek za oko nedelju dana da me kontaktirate.
    U većini stvari se slažem sa tobom ali reci mi na kom Serveru ti igraš uopšte i koja rasa/klasa??
    Jedna od najboljih kombinacija za kes ti je Minning ili Herbalizam i uz to Skinning...
    Mada kao sto sam rekao nedeljno zaradim sa encantingom oko 20-30g

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Post Re: Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima

Igram na Darkmoon Faire-u,i imao sam lvl 31 do sinoc!a sinoc...haos...pre nego sto sam krenuo na posao(radim nocnu smenu),vidim ja nema mi Huntera!sad sam napravio novog i CELU noc sam ga budzio(Ne pitajte me kako sam ustao )i jedva dogurah do neke bedne 13-ice,svejedno,on sto sam rekao bar probajte.i tek probajte za nekih nedelju da me kontaktirate...

Evo mojih informacija:
    Huntuh
    Lvl 13 Dwarf Hunter
    Darkmoon Faire

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Thumbs up Re: Koje su profesije najbolje u WoWu i sve sto vas interesuje o njima

Igram na Darkmoon Faire-u,i imao sam lvl 31 do sinoc!a sinoc...haos...pre nego sto sam krenuo na posao(radim nocnu smenu),vidim ja nema mi Huntera!sad sam napravio novog i CELU noc sam ga budzio(Ne pitajte me kako sam ustao )i jedva dogurah do neke bedne 13-ice,svejedno,on sto sam rekao bar probajte.i tek probajte za nekih nedelju da me kontaktirate...

Evo mojih informacija:
    Huntuh
    Lvl 13 Dwarf Hunter
    Darkmoon Faire
    Pa sta se desilo sa starim likom?? Jesi ga ti sam obrisao??? Nije mogao samo da nestane...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Da!Ne verujem kako je to moglo da se desi!I ja ga trazhim i nadjem ga na nekoj zabachini serveru nemachkom i da udjem kad ono neshto mi izlupeta:missing file:/Account name/Huntuh/i onda neshto 5522/drive d sad sam fala bogu doguro do nekog bednog 21 lvl-a jao prokleti blizzard shto pravi tako ........ igrice sa problemima,a fora je shto smo napravili drug i ja nekog heroja kod njega bio neshto lvl 5, i diskonektuje nas odjednom,i mi proverimo vezu kad ono:ima nam heroja,na istom servu,al missing file: /Account name/Greennight/file 4816! znachi to nije prob samo kod mene

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

i ps lepo shto sam zaokruzhen na broj 5522

Učlanjen
    19.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    135

Evo mojih informacija:
    Huntuh
    Lvl 13 Dwarf Hunter
    Darkmoon Faire
    aaaaaa.....to se meni desilo sa rogue undead to je jak baaag......sad igram sa shamanom..tj. ne igram sada ali cu poceti uskoro.......

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

eh sreća meni se ti jos nije desilo... ko ga je*e samo da se ne desi meni... =)

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Skinning je super za pochetak,pare samo dolaze od koza koje prodajesh,takodje i leatherworking,ali kad dodjes na lvl 60 i kad krenesh da raidash sa guildom i nije neshto profitabilno,najprofitabilnije je imati alchemy,potiona nikad dosta.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

ovo prvo ti je dobro.skinning ti je dobro sve dok nisi otprilike lvl 12 e onda je vreme za herbalisam,shta ja imam 179 herbalisam i 143 enchanting i imam 150g i te pare sam sakupio za nedelju dana.alchemy?pravi alchemy ako ocesh da sakupljash srebrnjake,prava stvar ti je enchanting 8-) 8-)

Slične teme

1. Obavestenje za pocetnike i one koje interesuje numizmatika
    Autor notafilija u forumu Numizmatika i filatelija
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 22.09.2013., 23:09
  2. Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 08.09.2010., 18:07
  3. koje realiti serije pratite i sta mislite o njima?
    Autor herkul poaro u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 29.10.2006., 02:51
  4. U koje skole idete(isli ste) i kako je u njima.
    Autor gitarista87 u forumu Beograd
    Odgovora: 155
    Poslednja poruka: 16.12.2005., 22:18
  5. Svi koje interesuje online business
    Autor niko1 u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.07.2005., 18:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku