MTV EMA

lomim se između želje da ova naša dobije i ne dobije nagradu.
kako god bude, biću zadovoljna.

tek otprilike znam ko će sve učestvovati.
znam da je džastina voditelj.
 
bilo je malo dosadno, a meni se kunjalo.
džastina je bio skroman i iskren kada rekao da su mu nagradu udelili zato što je voditelj.
rihannina pesma je zvučala isto i kada je ćutala. plus to što to nije njena pesma.
i primetila sam da se onaj iz lordija malo ugojio.
 
Da nije bilo The Killersa, Muse-a i Keane-a ubila bih se od gadosti!!! Oni su jedini koji su izvukli celu dodelu sa nastupima! Mada ni Madonnin nastup nije bio los :p

Iako ne volim Alexandru Kovac ipak mi je drago sto je ona uzela nagradu!
 
mene nervira shto SOAD nije osvojio nagradu...:evil: i ja bash volim PoP muziku,i meni je bila super dodela....i bash mi je swadak Justin....a madona je bilaaa....:lol::lol::lol: ja sam se valjala od smeha...:lol:
 
ma sad sam video ko joj je bio konkurencija.. ja mislio neka globalna nagrada, ne best mtv adria act... ma pfffffffffft. bash sam se pitao zashto je ona dobila.. pa yebote, najvishe je njoj uspelo da prilagodi svoj zvuk mtv-u. tu i jeste najbolja

ma fush
 
Meni je najbolji spot bio od Siddharte, i josh se vrteo na MTV-ju duplo vishe nego Alexandra Kovach. I ne mogu da verujem da je ona debilka Rihanna osvojila nagradu za najbolji RnB pored Beyonce i Mary J. Blige! Mislim...:roll: :roll: A Madonna je bila super, nadam se da je prava Madonna gledala show :lol:
 
Ma meni je bash sra.nje taj spot...plastika...:roll:....bez uvrede onima kojima se to sviDZHa...;))) a Rihana...:shock: miiiisliiiim...ja volim i nju,ali Mary ima 10x bolji glas od nje....i Beyonce isto...:shock::shock::shock:
 
Sinoc su dodeljene MTV MUSIC AWARDS.
PRAVI ROCK SPEKTAKL...
NAJVAZNIJE JE DA JE NASA ALEXNDRA DOBILA PRVI PUT U ISTORIJI SRBIJE DOBILA OVU NAGRADU,kao najbolju izvodjac MTV ADRIACTIC...
BRAVOOOOO AK!!!!
 
meni je Drago za Aleksandru,..devojka se tolike godine trudi oko te muzike i nikakve normalne pohvale da dobije.,,..
dok ovi FOLKERI svrljaju,pevaju na plej bek i sta ja znam sve rade samo ne to sto treba su 1094309403385 postovaniji i nagradjeniji i zaradjuju vise nego neko ko se ODLICNO BAVI SVOJIM POSLOM I IMA TALENTA I DARA ZA SVE TO!!
samo sto izgleda da neki OVDE U SRBIJI NE ZNAJU TO DA CENE!!!

BRAVO ALEKSANDRA-CARICA SI!!! SVAKA CAST!!!
 

Back
Top