ppoomoc
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: ppoomoc

Početnik
    Učlanjen
    08.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ppoomoc

sa deckom sam u vezi godinu i po,on je pre neki dan otisao u itliju da radi,pre nego sto je posao odavde obecao mi je da se nece vidjati sa bivsom devojkom koja mu je tamo i sa kojom je ziveo pre mene cetri godine ali su raskinuli.cim je stigao tamo deluje mi kao da se sve promenilo.Javio mi se na kratko i rekao da ne moze odmah da nadje karticu sa koje ce da me zove,ja po celi dan placem,tresem se i imam utisak da cu da odlepim.Sta mislite kako je najbolje da odrzavam ovakvu vezu jer ne bih volela da ga izgubim.da li da ga ispitujem da li se vidjao sa bivsom,da mu pisem cesto ili s vremena na vreme.Stvarno nemam iskustva sa ovakvim vezama na daljinu pomozite mi

Aktivan član NevenaBGD (avatar)
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: ppoomoc

:shook: pa dooobro mozda je tvoj strah veci nego sto je to stvarno tako...ali si definitivno u nezavidnom polozaju. Pa definitivno ga ispitaj sve sto te zanima....OBAVEZNO. Treba ti mir. Sto je bas u Italliju isao da radi? I kako ste se rastali kad je odlazio? Zaebato burazeru nema sta.
    Pozdrav

chika_doktor
    Guest

drugi

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zoves mene da ti zamenim decka

Aktivan član sve je vec zauzeto (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2005.
    Reputaciona moć
    62

na koliko je otisao?
    nemam iskustva sa vezama na daljinu, ali verujem da je moguce.

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio yu
    sa deckom sam u vezi godinu i po,on je pre neki dan otisao u itliju da radi,pre nego sto je posao odavde obecao mi je da se nece vidjati sa bivsom devojkom koja mu je tamo i sa kojom je ziveo pre mene cetri godine ali su raskinuli.cim je stigao tamo deluje mi kao da se sve promenilo.Javio mi se na kratko i rekao da ne moze odmah da nadje karticu sa koje ce da me zove,ja po celi dan placem,tresem se i imam utisak da cu da odlepim.Sta mislite kako je najbolje da odrzavam ovakvu vezu jer ne bih volela da ga izgubim.da li da ga ispitujem da li se vidjao sa bivsom,da mu pisem cesto ili s vremena na vreme.Stvarno nemam iskustva sa ovakvim vezama na daljinu pomozite mi
    po meni ako je otiso na duze i nemas poverenja u njega bolje to okoncaj sada(znam da nije lako), samo ces kidati sebi zivce ovako.E sad, posto si kolko vidim u psihickom rastrojsstvu i ne mozes da razmisljas kako treba bolje se posavetuj sa nekom ortakinjom ili ortakom (ovde neces naci odgovor na svoje pitanje).u svakom slucaju srecno

Aktivan član Lucky Luck (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: ppoomoc

daleko od ociju daleko od srca, cula nekad' za tu izreku? Ako mislis da je jednoipogodisnja veza nesto sto ce vas vezivati preko sedam mora i sedam gora, da ce decko raditi, stedeti i dan, noc misliti na tebe grdno se varas. I to sve cak i ne mora imati veze sa njegovom bivsom, devojke se obicno ne vracaju starim vezama. Kada se vrati...ako se vrati znaces na cemu si, prosto k'o pasulj. Umesto sto places i patis bolje gledaj sta mozes za sebe da uradis, ne snam tvoje sklonosti pa ti i ne mogu savetovati cime bi bilo naj bolje da se bavis. Ono sto sigurno znam je da ako ga budes zivkala i nervirala samo ces ga oterarti od sebe. Zelis li nekog da zadrzis...pusti ga.
    u stvari trazim nesto, prepoznacu ga kad ga nadjem

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1270

I sada vam zivot prolazi i imate prazan hod - to nikada necu razumeti. Pitaj njega.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Daleko od ociju, daleko od srca.
    Dva radikalna resenja: il' ces za njim tamo, il' gledaj da se razlazis s njim da se ne bi muchila.
    Realno...

Aktivan član Lucky Luck (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: ppoomoc

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Daleko od ociju, daleko od srca.
    Dva radikalna resenja: il' ces za njim tamo, il' gledaj da se razlazis s njim da se ne bi muchila.
    ne mora se razilaziti, zasto paliti mostove? Zasto zahtevati uvek cistu situaciju, malo spontanosti i neizvesnosti nije na odmet.
    u stvari trazim nesto, prepoznacu ga kad ga nadjem

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

И сад? Како мислите да одржавате везу? Телефоном???

chika_doktor
    Guest

jeftiniji je skajp

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS] tzare.... [/font]

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Pa nista cekaj ga...
    Naravno da cemo ti pomoci... to nam je u interesu....
    A tek sto volimo kad nekom pomognemo pa su svi srecni i zadovoljni.... Narocito mi sto imamo moralnu satisfakciju da smo ucinili dobro delo.... Andjeli...

Hocu da ti kazem da je bezveze da to pitas ovde direktno na forumu... :wink:

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Petar_Pan
    Pa nista cekaj ga...
    Naravno da cemo ti pomoci... to nam je u interesu....
    A tek sto volimo kad nekom pomognemo pa su svi srecni i zadovoljni....

Hocu da ti kazem da je bezveze da to pitas ovde direktno na forumu... :wink:
    i ja nesto slicno rekoh

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Citat Original postavio Lucky Luck
    ne mora se razilaziti, zasto paliti mostove? Zasto zahtevati uvek cistu situaciju, malo spontanosti i neizvesnosti nije na odmet.
    Pa dobro, ako neko voli neizvesnost, avanturu, da se trese i palche od nervnog rastrojavanja, sto da ne.
    Realno...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako mozes, da budes flegma i da zivis svoj zivot, provodis se i ne mislis na njega previse cesto..onda go for it...a ako se treses kao sto kazes i volis, da je sve fiksno, direktno, da znas na cemu si i kako dalje, onda ce ti ta veza doneti samo suze...
    Nemoj, da radis gresku pa da mu se javljas i da trazis od njega, da ti kaze na cemu si samo ce se ohladiti i udaljices ga od sebe...tako sam ja uradila...al nije mi zao..jer onaj kome je stalo i ko te voli nece otici zbog takve vrste smaranja i potrudice se, da se cesce vidite, cujete...

Ja ti ipak predlazem, da odes van i mozda sretnes nekog drugog...ta veza ce na kraju, da ti postane opsesija...

Sad kad bolje razmislim, retko koji muskarac je sposoban i spreman na takvu vrstu vezu..mislim, da su slabi..postoje izuzetci..

Sigurno si mlada, simpaticna i vedra devojka...ne dozvoli, da te takva veza dovede do dna...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

E ti si naivnija nego ja.....
    Naravno da ce poceti da se vidja sa svojom ex devojkom..zasto?Zato sto je on sada tamo sam,nedostajce mu sve iz Srbije...i ko mu je jedino tamo...bivsa riba,sa kojom je ziveo i bio 4 godine zajedno.......
    MOJ SAVET: OSTAVI GA ,,,idi na lobotomiju.....izbrisi ga iz mozga,.....JAKO JE TESKA VEZA NA DALJINU!!!
    Sve najbolje

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    403

daleko od ociju daleko od srca, cula nekad' za tu izreku?
    nije istina...

Ono sto sigurno znam je da ako ga budes zivkala i nervirala samo ces ga oterarti od sebe. Zelis li nekog da zadrzis...pusti ga.
    a ovo jeste

Domaćin LUDICA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

Jbt, trazi drugog, pod hitno...Procitaj svoj post i pokusaj da ga posmatras objektivno...Sta bi ti pomislia???
    ...a ti me ne pitaj nikada - o samoci...

Domaćin giovaniI (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Najbolje ti je da sama odlucis,..pusti ti ovo pametovanje po forumima.Zezaju se ljudi da im prodje vrijeme malo,...a tebi je bas ozbiljna situacija,...ne mogu da zamisliom da sjedis kuci i places zbog nekog kretena,...

Elita rdeki (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    289

Veza na daljinu + sasvim ocigledno prisutna ljubomora - tesko da to moze dugo da se odrzi.
    No, srecno...
    Hajdemo u planine...

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

uspecete ako ste oboje jaki

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    213

Veze na daljine imaju svoju težinu i potrebno je jako puno ljubavi, razumevanja i poverenja da bi se one održale u životu. Ako bilo šta od ova tri elementa fali, veza će sigurno propasti.

Ako se budeš opterećivala time da li se on video sa bivšom ili nije - to će početi da prelazi u opsesiju i svaki vaš razgovor će se svoditi na mlaćenje prazne slame oko toga.

Razmisli, koliko ti je stalo do njega i šta sve moraš i treba da istrpiš dok on nije tu. Ako nisi sigurna da to možeš, bolje raskidaj. Ako ga voliš, ništa od svega toga ne bi trebalo da ti bude teško.

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Veze na daljine imaju svoju težinu i potrebno je jako puno ljubavi, razumevanja i poverenja da bi se one održale u životu. Ako bilo šta od ova tri elementa fali, veza će sigurno propasti.

Ako se budeš opterećivala time da li se on video sa bivšom ili nije - to će početi da prelazi u opsesiju i svaki vaš razgovor će se svoditi na mlaćenje prazne slame oko toga.

Razmisli, koliko ti je stalo do njega i šta sve moraš i treba da istrpiš dok on nije tu. Ako nisi sigurna da to možeš, bolje raskidaj. Ako ga voliš, ništa od svega toga ne bi trebalo da ti bude teško.
    puno ti hvala na savetu,problem je u tome sto ga ja mnogo volim ali se bojim da ova daljina ne utice na njega da se on promeni,evo i danas osecam onu istu tezinu u zelucu,muka mi je na sve,izbegavam predavanja.Kako da pobedim misli da ga malo potisnem da ne mislim svo vreme o njemu

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •