rihanna

Добро пева. А каква је риба не знам, нисам је видела, само чула. (Уосталом, и не занима ме та страна ствари).
 
smara.. prva pesma joj je bila super (hey mr dj ili tako neshto) onda je probala da izigrava ekstra ribu i da lize i svrshava u kameru... omg.. o onda kada je skontala kako idiotski izgleda, brze bolje je izbacila one "joj tuzni zivote, tuzan li si" pesmu... ma katastrofa, mala ne zna shta hoce.
smara
 
Znala sam da je budala, ali da je onolika budala...kad sam je chula juche na EMA :roll: Ne zna da peva, ne zna da igra, ma 0! Pusti plejbek u pozadini i kao neshto stoji ili pokushava da igra i peva aaaaaa, jeeeeeaaaaa, oh nooooo! :roll: :roll:
 
svidjaju mi se njene pesme...reci tekstovi...ali sto ima odvratan glas....grrrrr...slusala sam je uzivo..mislim gledala snimak....odvratno..ni nalik onome sa spota....komjuteri su cudo....
ali slusam njene pesme...i ovako slatka mi je na nekim slikama...mada me malo nervira...
najvise mi se svidja pesma unfaithful....
 
VisionOfDisorder:
smara.. prva pesma joj je bila super (hey mr dj ili tako neshto) onda je probala da izigrava ekstra ribu i da lize i svrshava u kameru... omg.. o onda kada je skontala kako idiotski izgleda, brze bolje je izbacila one "joj tuzni zivote, tuzan li si" pesmu... ma katastrofa, mala ne zna shta hoce.
smara
i agree...!i ta pjesma se zove UNFAITHFUL
i don't wanna be this anymore
i don't wanna be the reason why
bla, bla... :confused:
 
od početka mi se svidela Pon De Replay... nisam htela da slušam druge pesme, jer sam bila sigurna da će se vremenom pokvariti i uobraziti... tako da neću da kvarim svoje mišljenje gledanjem live snimaka i slušanjem novih pesama...
 
Rihanna je super. Ima odlican smec, ubojit cekic. Odlican rad na mrezi. Samo malo je skromna. Nas dve smo bile u istom timu na plazama Malibua. Ponekad me zvrcne na mobilni telefon, a ja sam namestila da kada me zove kao zvono Pon De Rescue Me. Cuveni mix koji je oduvao mnoge RnB umetnice. Super je odlican timski igrac, prijatelj a bice i dobra i brizna majka. Momci, ko voli nek' izvoli. Rihanna je super. Pouzdano znam da ce doci u Beograd, ali jos necu nista da govorim, da bi to bilo pravo iznenadjenje. Planira da igra na Adi odbojku u pesku, jer je cula da je na Adi, leti, najbolje zezanje. 8-)
 
Koliko mene secanje sluzi (slusao prvi album i veoma malo drugog), govori suprotno od toga sto ti navodis.
Ne znam u kojoj pesmi kaze da bi zeleo da caletu da pare da ovaj vrati dug, a i keva da mu ne radi dve smene, da okreci kucu itd.

Inace ni ja ga ne volim nesto narocito.
 
DaNa_Pa:
Ziva istina. Ne gotivim neshto crnkinje, imaju mi nekako majmunsku facu, pogotovo iz profila. Onako, neandertalsku. Mada mi je Beyonce lepa, samo ne znam da li na slikama prosvetljava ten...
cist generalizam pomjesan sa rasizmom...pa evo ako kazes da je Beyonce lijepa....ne zaboravimo na Halley Barry ili kako joj se god ime pisalo...ako kazes za nekoga da je ''majmun'' to je donekle ok, ali ako kazes za citav narod....
 
OK. ljudi odve se prica o muzici ,ne skrecite sa teme!
Meni se isto svidja ta njena prva pesma i S.O.S. ali verovali ili ne to nije njena pesma!
Vise je ne gotivim toliko, ne dopada mi se ni kako peva ,PEVA KROZ NOS!!
A dobro kad smo vec kod izgleda ne dopada mi se ni tako.
Da li ste videli kako je izgledala na dodeli MTV nagrada , nije licila na sebe odnosno onako kakvu smo je vidjali u casopisima, a ni njen glas tada nije dobro zvucao sem u onim delovima na plej-bek
 

Back
Top