SVE O LJUBAVI!!!

  • Začetnik teme Mala slatka
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljubav je nesto jako cudno!Lako je voleti onoga koga si mrzeo,ali je tesko mrzeti onog koga si voleo!Samo ko voli zna kako boli i kako je tesko ljubav naci.Samo ko pati,moze da shvati da ljubav sve u zivotu znaci!!! :D :)
 
Kad bih ljubav svoju mogla suzama iskazati plakala bih dan i noc.Ali suze svoje nikad isplakala ne bih jer ga volim ko bolesnik svoj poslednji dan!Ljubav je nesto najlepse na svetu!
 
nemam dara da pishem stihove ili nesto slicno pa cu vam samo reci sta mislim o ljubavi.Ljubav je kad nekog osjecas i dusom i tjelom,kad je on dio tebe i ti dio njega.Kada ti ta osoba postane dio zivota,kada je ta osoba stalno uz tebe kada ti je potrebna,kada ta osoba voli sve tvoje vrline i prihvata tvoje mane,kada i ti osjecas isto za njega.Ljubav je onda kada se nestidis da pred svima kazes da ga volis.Ljubav je kada imas totalno povjerenje u osobu sa kojom si,kada si sigurna da te nikada nece povrjediti i kada znas da bi prije sebi nesto lose uradio nego tebi,kada znas da je ta osoba spremna da ti oprosti greske.ALI,jedno veliko ali,nisu svi ljudi privilegovani da osjete ljubav,ali ovu pravu.Nekima je dato da srecno vole i budu voljeni,a nekima samo da vole.....Zasto je to tako-ne znam....ali bih voljela da znam ko vrsi ovu selekciju pa da mu puknem jednu samarcinu i da se prebacim u ovu "srecnu" kategoriju.....
 
Ja nisam TRAZILA da mi vi objasnjavate sta je ljubav Sisadapimp vec cisto da ovo bude tema na koju ce svako ostaviti onoliko koliko hoce o toj lepoj stvari!A TI NE MORAS UOPSTE DA OTVARAS OVU STRANICU AKO TE NE ZANIMA!!!
 
Bleak WinterFullMoon:
Mala slatka:
Ja nisam TRAZILA da mi vi objasnjavate sta je ljubav Sisadapimp vec cisto da ovo bude tema na koju ce svako ostaviti onoliko koliko hoce o toj lepoj stvari!A TI NE MORAS UOPSTE DA OTVARAS OVU STRANICU AKO TE NE ZANIMA!!!

Ako te to vec toliko interesuje mozda ces pronaci neke odgovore na forumu LJUBAV I SEX...

... jer ti vecina ovdasnje populacije tesko moze reci zaista sta je ljubav, osim onog klasichnog, ljubav je kada volish, ljubav je naj naj naj, aaaaaaaaa ... ili nekog prepisivanja sms-a .....
 
Tijanica:
Ljubav je nesto jako cudno!Lako je voleti onoga koga si mrzeo,ali je tesko mrzeti onog koga si voleo!Samo ko voli zna kako boli i kako je tesko ljubav naci.Samo ko pati,moze da shvati da ljubav sve u zivotu znaci!!! :D :)
istina.ne mozes mrzeti osobu koju si voleo nekada iako se ona odvratno ponasa prema tebi... :( tako je to kod mene.... :(
 
I kod mene je tako!Jer nikako ne mogu da zamrzim osobu koju sam volela!E ja bas hocu ovde da otvorim temu...JASNO?I neka svi pisu ono sto im padne na pamet,apsolutno me nezanima sta vi mislite,ufurana gospodo!
 
::_tuzna_mala_:::
Tijanica:
Ljubav je nesto jako cudno!Lako je voleti onoga koga si mrzeo,ali je tesko mrzeti onog koga si voleo!Samo ko voli zna kako boli i kako je tesko ljubav naci.Samo ko pati,moze da shvati da ljubav sve u zivotu znaci!!! :D :)
istina.ne mozes mrzeti osobu koju si voleo nekada iako se ona odvratno ponasa prema tebi... :( tako je to kod mene.... :(
Joj, sto sam ja volela jednu osobu...mi smo i prije nego sto smo se smuvali bili dobri drugovi i posle, ali evo sad me on nesto zeza i poceo da me nervira.Ne znam zasto?!Ja bih voljela da mi ostanemo i dalje dobri drugovi.Njemu se svidja moja drugarica.To mi ne smeta,ali ipak zasto se on tako ponasa?!Sta ja sad da radim.... :?: Pomozite mi!On je jako osetljiva osoba i naljuti se zbog nekih glupih stvari!!!Pomozite mi!!! :!:
 
Isti slucaj ko kod mene...S tipom sam bila drugarica tri godine,a svidjao mi se i na kraju se smuvamo.I njemu je valda bilo jako dosadno samnom,i on me prevari,i ja mu glupaca oprostim,ali kasnije sam skontala da to nisam trebala da uradim i otkacim ga,i sada smo drugovi,ne nesto posebno dobri,ali smo na cao-cao!Sve zavisi od njega!Ako je on dobra osoba,i ako zeli da posle toga budete ok,ne brini pristce!!!Ma ok su svi oni,samo su malo zeznuti.Mogla bi i da ozbiljno popricas sa njim,o tome...Lakse bi ti bilo!
 
Mala slatka:
Isti slucaj ko kod mene...S tipom sam bila drugarica tri godine,a svidjao mi se i na kraju se smuvamo.I njemu je valda bilo jako dosadno samnom,i on me prevari,i ja mu glupaca oprostim,ali kasnije sam skontala da to nisam trebala da uradim i otkacim ga,i sada smo drugovi,ne nesto posebno dobri,ali smo na cao-cao!Sve zavisi od njega!Ako je on dobra osoba,i ako zeli da posle toga budete ok,ne brini pristce!!!Ma ok su svi oni,samo su malo zeznuti.Mogla bi i da ozbiljno popricas sa njim,o tome...Lakse bi ti bilo!
ma, mi smo ostali super drugovi....samo evo sada se on ponasa ko kreten.Stalno se dere na mene, a sa ostalima je super. I svi to vide, samo niko nece da mu kaze.A necu ni ja , jer se on jako brzo naljuti...ja to ne zelim...samo da mi budemo dobri drugovi.Znam ja da ne moze biti isto ko i ranije, ali Brate mili, jer mozes da se normalno ponasas.Uh!Samo da vi znate sta bi ja njemu sve rekla....ali on bi se onda naljutio, a ja to ne zelim!Joj, al ste vi muskarci zajebani!
 
britgirl:
ljubav moze biti magija.
Ali i magija,moze biti samo iluzija.

Joj majko mila...a sta dete od 13 godina zna o ljubavi?A o magiji tek da ne pricam...
Bez uvrede,interesuje me.
s698.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top