SVE O LJUBAVI!!!
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 93

Tema: SVE O LJUBAVI!!!

Mala slatka
    Guest

Podrazumevano SVE O LJUBAVI!!!

Ovde napisite sve sto imate da kazete za LJUBAV!Poruke,tekstovi...slobodan izbor...

jellena_bgd
    Guest

Podrazumevano

Ah ljubav.....to cudno osecanje zbog kojeg mozemo krenuti citav svet naopacke.......zaista cudno stanje,ali volim kad me to snadje!

Natashica
    Guest

Podrazumevano

Ljubav je kao delfin koji obasjan mesecinom pliva u beskrajnoj dubini tvojih ociju,zato ih nemoj zatvarati,jer kazu da delfini umiri u tami!!! :wink:

Tijanica
    Guest

Podrazumevano

Ljubav je nesto jako cudno!Lako je voleti onoga koga si mrzeo,ali je tesko mrzeti onog koga si voleo!Samo ko voli zna kako boli i kako je tesko ljubav naci.Samo ko pati,moze da shvati da ljubav sve u zivotu znaci!!!

Milicica
    Guest

Podrazumevano

Kad bih ljubav svoju mogla suzama iskazati plakala bih dan i noc.Ali suze svoje nikad isplakala ne bih jer ga volim ko bolesnik svoj poslednji dan!Ljubav je nesto najlepse na svetu!

Blue Boy
    Guest

Podrazumevano

Ljubav je...kada nekoga volis,i uradio bi sve za nju!

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ljubav je kao kada se upiskis - svi to vide, a samo ti osecas toplinu!

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

ej, ljudi, mnogo ste patetichni i mnogo lupate.
    bez ljutnje, al tako je

glas razuma:)
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    ej, ljudi, mnogo ste patetichni i mnogo lupate.
    bez ljutnje, al tako je

PeReCa
    Guest

Podrazumevano

nemam dara da pishem stihove ili nesto slicno pa cu vam samo reci sta mislim o ljubavi.Ljubav je kad nekog osjecas i dusom i tjelom,kad je on dio tebe i ti dio njega.Kada ti ta osoba postane dio zivota,kada je ta osoba stalno uz tebe kada ti je potrebna,kada ta osoba voli sve tvoje vrline i prihvata tvoje mane,kada i ti osjecas isto za njega.Ljubav je onda kada se nestidis da pred svima kazes da ga volis.Ljubav je kada imas totalno povjerenje u osobu sa kojom si,kada si sigurna da te nikada nece povrjediti i kada znas da bi prije sebi nesto lose uradio nego tebi,kada znas da je ta osoba spremna da ti oprosti greske.ALI,jedno veliko ali,nisu svi ljudi privilegovani da osjete ljubav,ali ovu pravu.Nekima je dato da srecno vole i budu voljeni,a nekima samo da vole.....Zasto je to tako-ne znam....ali bih voljela da znam ko vrsi ovu selekciju pa da mu puknem jednu samarcinu i da se prebacim u ovu "srecnu" kategoriju.....

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Svako od nas vidi i oseca ljubav na neki sebi sopstven nacin.. Tako da ne vidim ikakvog pametnog razloga zasto bi se neko trudio tebi objasniti sta je ljubav..

Mala slatka
    Guest

Podrazumevano

Ja nisam TRAZILA da mi vi objasnjavate sta je ljubav Sisadapimp vec cisto da ovo bude tema na koju ce svako ostaviti onoliko koliko hoce o toj lepoj stvari!A TI NE MORAS UOPSTE DA OTVARAS OVU STRANICU AKO TE NE ZANIMA!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Cobweb sticks to molten years, cockroaches served with cream...
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio SisaDaPimp
    Svako od nas vidi i oseca ljubav na neki sebi sopstven nacin.. Tako da ne vidim ikakvog pametnog razloga zasto bi se neko trudio tebi objasniti sta je ljubav..
    SysaDaPymp my man 8)

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio Mala slatka
    Ja nisam TRAZILA da mi vi objasnjavate sta je ljubav Sisadapimp vec cisto da ovo bude tema na koju ce svako ostaviti onoliko koliko hoce o toj lepoj stvari!A TI NE MORAS UOPSTE DA OTVARAS OVU STRANICU AKO TE NE ZANIMA!!!
    Ako te to vec toliko interesuje mozda ces pronaci neke odgovore na forumu LJUBAV I SEX...

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano

Citat Original postavio Bleak WinterFullMoon
    Ako te to vec toliko interesuje mozda ces pronaci neke odgovore na forumu LJUBAV I SEX...
    ... jer ti vecina ovdasnje populacije tesko moze reci zaista sta je ljubav, osim onog klasichnog, ljubav je kada volish, ljubav je naj naj naj, aaaaaaaaa ... ili nekog prepisivanja sms-a .....

::_tuzna_mala_::
    Guest

Podrazumevano istina

Citat Original postavio Tijanica
    Ljubav je nesto jako cudno!Lako je voleti onoga koga si mrzeo,ali je tesko mrzeti onog koga si voleo!Samo ko voli zna kako boli i kako je tesko ljubav naci.Samo ko pati,moze da shvati da ljubav sve u zivotu znaci!!!
    istina.ne mozes mrzeti osobu koju si voleo nekada iako se ona odvratno ponasa prema tebi... tako je to kod mene....

Mala slatka
    Guest

Podrazumevano

I kod mene je tako!Jer nikako ne mogu da zamrzim osobu koju sam volela!E ja bas hocu ovde da otvorim temu...JASNO?I neka svi pisu ono sto im padne na pamet,apsolutno me nezanima sta vi mislite,ufurana gospodo!

Kristina_NISH
    Guest

Podrazumevano Re: istina

Citat Original postavio ::_tuzna_mala_::
    Citat Original postavio Tijanica
    istina.ne mozes mrzeti osobu koju si voleo nekada iako se ona odvratno ponasa prema tebi... tako je to kod mene....
    Joj, sto sam ja volela jednu osobu...mi smo i prije nego sto smo se smuvali bili dobri drugovi i posle, ali evo sad me on nesto zeza i poceo da me nervira.Ne znam zasto?!Ja bih voljela da mi ostanemo i dalje dobri drugovi.Njemu se svidja moja drugarica.To mi ne smeta,ali ipak zasto se on tako ponasa?!Sta ja sad da radim.... Pomozite mi!On je jako osetljiva osoba i naljuti se zbog nekih glupih stvari!!!Pomozite mi!!!

Mala slatka
    Guest

Podrazumevano

Isti slucaj ko kod mene...S tipom sam bila drugarica tri godine,a svidjao mi se i na kraju se smuvamo.I njemu je valda bilo jako dosadno samnom,i on me prevari,i ja mu glupaca oprostim,ali kasnije sam skontala da to nisam trebala da uradim i otkacim ga,i sada smo drugovi,ne nesto posebno dobri,ali smo na cao-cao!Sve zavisi od njega!Ako je on dobra osoba,i ako zeli da posle toga budete ok,ne brini pristce!!!Ma ok su svi oni,samo su malo zeznuti.Mogla bi i da ozbiljno popricas sa njim,o tome...Lakse bi ti bilo!

Kristina_NISH!
    Guest

Podrazumevano da

Isti slucaj ko kod mene...S tipom sam bila drugarica tri godine,a svidjao mi se i na kraju se smuvamo.I njemu je valda bilo jako dosadno samnom,i on me prevari,i ja mu glupaca oprostim,ali kasnije sam skontala da to nisam trebala da uradim i otkacim ga,i sada smo drugovi,ne nesto posebno dobri,ali smo na cao-cao!Sve zavisi od njega!Ako je on dobra osoba,i ako zeli da posle toga budete ok,ne brini pristce!!!Ma ok su svi oni,samo su malo zeznuti.Mogla bi i da ozbiljno popricas sa njim,o tome...Lakse bi ti bilo!
    ma, mi smo ostali super drugovi....samo evo sada se on ponasa ko kreten.Stalno se dere na mene, a sa ostalima je super. I svi to vide, samo niko nece da mu kaze.A necu ni ja , jer se on jako brzo naljuti...ja to ne zelim...samo da mi budemo dobri drugovi.Znam ja da ne moze biti isto ko i ranije, ali Brate mili, jer mozes da se normalno ponasas.Uh!Samo da vi znate sta bi ja njemu sve rekla....ali on bi se onda naljutio, a ja to ne zelim!Joj, al ste vi muskarci zajebani!

Primećen član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

ljubav moze biti magija.
    Ali i magija,moze biti samo iluzija.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio britgirl
    ljubav moze biti magija.
    Ali i magija,moze biti samo iluzija.
    Joj majko mila...a sta dete od 13 godina zna o ljubavi?A o magiji tek da ne pricam...
    Bez uvrede,interesuje me.

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Pusti decu bre na miru neka uzivaju uz britni spirs, a ti idi juri zabe za veceru dolaze gosti, al ne diraj Keepera , shta bi mortishaaa bez njega

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Nikako da sateram Keepera (zhapca) u kazan

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Reci samo da je za mortishinu ljubav, ima sam da uskoci odma

Slične teme