HITNO!!!

Z

zbunjena

Gost
Joj,uprkos vasim savetima ja sam pogresila.Zvao me je tri puta,prva dva se javila moja sestra posto sam ja bila kod drugarice a zaboravila mob kuci.Treci sam se javila ja i htela sam da mu kazem da ne zelim vise da se vidjamo,ali nisam mogla.I dogovorili smo se da se u sredu oko dva vidimo u diskoteci.Kako sad da ga odkacim na docek NG.Nije li glupo!!!
 
E, uprskala si!
Nije mi jasno kako nisi mogla reci? Pa dajes coveku lazne nade, a posle kad se bude s pravom naljutio i uvredio, onda ces verovatno misliti kako tip nije normalan. Nemoj se igrati ljudima niti njihovim osecanjima, nije lepo. Uostalom u zivotu se sve vraca, sve se placa....
 
Savetnica:
E, uprskala si!
Nije mi jasno kako nisi mogla reci? Pa dajes coveku lazne nade, a posle kad se bude s pravom naljutio i uvredio, onda ces verovatno misliti kako tip nije normalan. Nemoj se igrati ljudima niti njihovim osecanjima, nije lepo. Uostalom u zivotu se sve vraca, sve se placa....
pa da znas da si u pravu .ne smes nikad davati ljudima laznu nadu :twisted: to posle zna da se vrati :twisted:
 
Savetnica:
E, uprskala si!
Nije mi jasno kako nisi mogla reci? Pa dajes coveku lazne nade, a posle kad se bude s pravom naljutio i uvredio, onda ces verovatno misliti kako tip nije normalan. Nemoj se igrati ljudima niti njihovim osecanjima, nije lepo. Uostalom u zivotu se sve vraca, sve se placa....

Znam to!I nije mi bila namera da se igram sa njim.Ali pogresila sam.
 

Back
Top