HITNO!!!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: HITNO!!!

zbunjena
    Guest

Podrazumevano HITNO!!!

Joj,uprkos vasim savetima ja sam pogresila.Zvao me je tri puta,prva dva se javila moja sestra posto sam ja bila kod drugarice a zaboravila mob kuci.Treci sam se javila ja i htela sam da mu kazem da ne zelim vise da se vidjamo,ali nisam mogla.I dogovorili smo se da se u sredu oko dva vidimo u diskoteci.Kako sad da ga odkacim na docek NG.Nije li glupo!!!

zbunjena
    Guest

Podrazumevano

ovde sam pogresila.Htela sam da odgovorim na prvoj temi Hitno.A greskom sam postavila novu temu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

E, uprskala si!
    Nije mi jasno kako nisi mogla reci? Pa dajes coveku lazne nade, a posle kad se bude s pravom naljutio i uvredio, onda ces verovatno misliti kako tip nije normalan. Nemoj se igrati ljudima niti njihovim osecanjima, nije lepo. Uostalom u zivotu se sve vraca, sve se placa....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Savetnica
    E, uprskala si!
    Nije mi jasno kako nisi mogla reci? Pa dajes coveku lazne nade, a posle kad se bude s pravom naljutio i uvredio, onda ces verovatno misliti kako tip nije normalan. Nemoj se igrati ljudima niti njihovim osecanjima, nije lepo. Uostalom u zivotu se sve vraca, sve se placa....
    pa da znas da si u pravu .ne smes nikad davati ljudima laznu nadu to posle zna da se vrati

zbunjena
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Savetnica
    E, uprskala si!
    Znam to!I nije mi bila namera da se igram sa njim.Ali pogresila sam.

Slične teme

1. 90te upomoc hitno hitno
    Autor mare-91 u forumu Istorija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05.06.2007., 15:43
  2. HITNO HITNO Problem sa BIOS-om i maticnom
    Autor chichko u forumu Hardver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.11.2006., 00:06
  3. HITNO!SIEMENS!JOIN MEDIA!HITNO :?
    Autor E537A6 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2