Vashe mishljenje!!

majac

Početnik
Poruka
50
E owako...Ja sam bila sa jednim dechkom 8 meseci,pa smo raskinyli zbog neke glyposti...Posle raskida smo se wideli jednom owako bezweze i jednom kod zajednichkog dryga na zhyrci,ali neshto smo malo prichali,a sad kad bi se wideli pitanje je da li bi prichali neshto...Raskinyli smo pre dwe godine....Njemy je bio juche rodjendan,a s' obzirom da on meni ne chestita rodj,shta mislite da li sam pogreshila shto sam my chestitala???POZZZ :cry:
 
Nishta....Ja my uwek chestitam swaki rodj,on nishta ne odgowori..Ne znam da li sam trebala...Zato shto on zna da ga ja josh uyek wolim,pa mozhda misli kao ja cjy uwek hteti da bydem sa njim,pa shto bi mi odgoworio,kao treba ja da trchim za njim....On je od onih mushkaraca koji zahtewajy pazhnjy wishe nego zhene.....To me nerwira kod njega nikad dosta pazhnje....;-(
 
Gazdarica:
Ako se ti osjecas bolje zato sto si mu cestitala rodjendan, ne vidim razlog zasto da to ne ucinis...

Njegovo neodgovaranje u svakom slucaju govori mnogo vise o njemu, nego o tebi...
To jeste.......Kriwo mi je samo shto mi nije bar rekao hwala nikad ni na jedny poryky....Meni je josh stalo do njega,da nije nikad my ne bi poslala....pozzz :???:
 
intra:
Da i meni je peders*i kada neko neodgovori na poruku, makar i sa ko te *ebe nemoj dosađivati :lol:
Da....Bar i to...Ali on werowatno ne osecja potreby da to ychini...Ko zna da li je i prochitao ili je chim je wideo da je od mene obrisao....Kazhy mi njegowi drygowi da pricha o meni i da kao swaki pyt my chestitam pa zna da cjy i owaj..Kazhe im "Sto posto cje mi i sad chestitati kao ywek"!!!! :confused:
 
Ja nisam razumela, da li si ti pokusala da razgovaras sa njim na temu "budimo ponovo zajedno"? Ako nisi, razgovaraj sto pre da bi ti mogla da dodjes do nekog mira u svojoj glavi po pitanju njega. A to sto si mu cestitala rodjendan je jako lep gest, to nije nista ruzno pa da se ti sada stidis svog postupka. Dapace!
 
Jesam,mnogoooo pyta..Jednom je hteo da se pomiri sa mnom na zhyrci,ali kao ne zna kako cje da razmishlja sytra pa ne zna da li cjemo biti zajedno ili samo na jedno weche..Moje drygarice sy prichale sa njim,a on kazhe kao bili smo dugo zajedno ne zna da li hocje da se wracja na staro....Nije sigyran shta osecja prema meni...ja sam swaki dan plakala zbog njega,slala my poryke...Ali on ne odg...Ne znam shta bi trebalo wishe da uradim,stwarno sam se trydila...Pa vecj 2 god se trydim,ali nishta..Jedino owo na zhyrci,Ali plashila sam se da mi se ne wrati swe pa da raskine opet sa mnom,posle ne znam shta bih radila..Bilo bi mi josh gore da sam bila sa njim na jedno weche...ne znma shta josh da yradim :-(
 
Dve godine je iza vas...cim nadjes sledeceg momka videces da slika ovog tipa bledi...izgleda da smo malo sstarije pa treba da nam verujes...ok, nikada ti nece biti svejedno kad ovog sretnes, al ebiga...tako je to
 
majac:
Pokyshala sam ali,swe se nadam da cje se neshto desiti...Nekako ne mogy da zamislim sebe bez njega...Stwarno mi je bio swe.


Nemoj tako gledati na to.Bio ti je sve??Sama kazes -BIO-.Imam iskustva sa tim, mislila sam da ga necu nikada u zivotu preboleti,ali kada malo razmislim zasto ne bi pokusala ponovo, sa nekim drugim.Veruj mi uradila sam to i mnogo sam srecna!!! Nadam se da ces i ti uspeti da prebolis, nije vredan da tugujes zbog njega...
 
Dve godine nije malo uopste.
Koliko sam ukapirao on je bio taj koji je otishao? Nesto u celoj prici gadno skripi, on tebe ne shisha ni 2%, a ti si posle dve godine i dalje ubedjena da ga volis. Pritom znas da je na momenat i razmisljao da se vratite jedno drugom, ali ipak nije siguran da bi to bilo to... Ili se nesto gadno desilo izmedju vas ili je on daleko svesniji da niste jedno za drugo koliko se tebi to cini.
 
majac:
E owako...Ja sam bila sa jednim dechkom 8 meseci,pa smo raskinyli zbog neke glyposti...Posle raskida smo se wideli jednom owako bezweze i jednom kod zajednichkog dryga na zhyrci,ali neshto smo malo prichali,a sad kad bi se wideli pitanje je da li bi prichali neshto...Raskinyli smo pre dwe godine....Njemy je bio juche rodjendan,a s' obzirom da on meni ne chestita rodj,shta mislite da li sam pogreshila shto sam my chestitala???POZZZ :cry:
ju pa super si uradila.......................sigurno se osecao loshe.....................a ti si ispala fer......................a zar to nije cilj kod bivsih????
 

Back
Top