BE OR NOT BE!!!

vucica.m

Zainteresovan član
Poruka
392
Hajde zene,koliko ste spremne za neocekivane situacije,samoodbarana,rukovanje vatrenim oruzije,neocekivane zivotne situacije.DA LI STE PANICARKE ILI PREDUZIMLJIVE.(blokada,strah ili impulsivna reakcija)ISKUSTVA I REAKCIJE....
 
Nemam vatreno oružje, ali bih bila spremna za eventualnu situaciju...
Napadač verovatno ne bi očekivao da se žrtva brani, jer računa na momenat straha...
Valjda..... Nadam se da mi neće trebati....
 
Feelgooood:
Nemam vatreno oružje, ali bih bila spremna za eventualnu situaciju...
Napadač verovatno ne bi očekivao da se žrtva brani, jer računa na momenat straha...
Valjda..... Nadam se da mi neće trebati....

ne mislim samo na najekstremnije situacije,mislim i na one kad neciji dobri decko ili cak muz i ljubavnik postane tek probudjena psihozver.
 
majac:
Znam,ali znash shta je najgore,y tom trenytky ne razmishljash o posledicama...Kad proradi adrenalin.......

da ali zato govorimo bas o toj obucenosti i koordinaciji izmedju psihickih i fizickih sposobnosti koja se uspostavlja treningom i kontrolom,ono sto sam pomenula da treba pustiti masti na volju,nije to stvar samo maste vec psihicke usresredjenosti tako da vam svaki predmet na dohvat postaje sredstvo odbarane.Posledica????diskutabilna stvar, moze ih i mora biti u svakom slucaju,a mogu biti i dobre i lose.
 
ne razumem bas najbolje????nista nije cudno ovo bi trebala da bude jedna ozbiljnija tema,e sad sto vecina zena neke stvari mnogo olako shvata!!Nasta sve zene koje ulaze u drustveni sistem narocito one iz vecih gradova treba da budu spremne.MISLIMO O TOME!
 
gigule:
... govorim tiho i vodim dva psa sa sobom...

А ја врло гласно вриштииим!

(Једном ме је напао манијак док сам водила пса са собом, и док сам се ја млатила са манијаком, мој џукац му се обрадовао, скакао око њега и махао репом сав срећан! :lol: )
 
Joj moram prvo da ispravim naslov. Pise se TO be or not TO be.
A sad i da odgovorim. Mislim da je najbolje oruzje svakog coveka - njegova vilica! Naime, najaci misic u ljudskom telu je upravo vilicni. Tako da devojke i zene, kad vas neko napadne grizite sto jace mozete!!
 
Mackic:
Joj moram prvo da ispravim naslov. Pise se TO be or not TO be.
A sad i da odgovorim. Mislim da je najbolje oruzje svakog coveka - njegova vilica! Naime, najaci misic u ljudskom telu je upravo vilicni. Tako da devojke i zene, kad vas neko napadne grizite sto jace mozete!!


upravo o takvim nacinima i zelim da govorimo tj.nasta smo spremne i sta znamo da upotrebimo
 

Slične teme


Back
Top