Koje ste sve gluposti"popusili"dok ste bili zaljubljeni?

Ja evo upravo sad trpim...sta cu kad sam se zaljubila u tipa koji trenutno nema bas nimalo slobodnog vremena..izlazimo svakih par dana,sve je kao super,vidim da mu se svidjam ali on nista ne preduzima...Pa kaze javicu se sutra a javi se za 3 dana.Pa opet izadjemo i tako u krug...U normalnim okolnostima bih mu ja odmah stavila do znanja da ne moze bas tako ali sada...samo cutim i gutam knedle!
 
Evo jedne ali bas gluposti....bio ja sa devojkom par meseci i odlepim za njom...i tako par put ( 2 ili 3 ne vise ) ja njoj uplatim kredit, onako samovoljno ( dobro priznajem, nedostajala mi je a nije imala kredita ) :), i jednom idem ja da se vidim sa njom, odem po nju kolima, stanem ispred kuce, i ona seda u kola i onako satro neobavezno prokomentarise " Jao zaboravila sam pare za kredit ", i nista ja iskuliram, to vece joj isto uplatim ali ona ga vise nije spominjala, isto sam uplatio zato sto sam hteo. Uglavnom,
ta fora " jao zaboravila sam pare za kredit ", se toliko ucestalila da je svaki drugi put kada smo se vidjali ona to govorila, ja sam joj nekada uplatio nekada ne, zavisi da li mi se dopisivalo sa njom ili ne, ali sam bio svestan da me zajebava a pravio sam se lud, jer to inace volim da radim, da se pravim lud, glup i da nista ne znam. :) Samo sam jednom popi*deo, i kada mi je to rekla, ja onako hladnokrvno se okrenem, vratim se ispred njene kuce, i kazem joj " Ajde idi uzmi pare " i ona ode u kucu, i kao uzme pare, medjutim nije uplatila kredit a to je posle opravdala time da je zaboravila. :) Mislim ovo je bas nebuloza, na koju cak nisam ni naseo, dobro jesam prvi i mozda drugi put, ali morao sam da podelim sa nekim pa reko daj da podelim sa svima :)
 
kabum:
Ja evo upravo sad trpim...sta cu kad sam se zaljubila u tipa koji trenutno nema bas nimalo slobodnog vremena..izlazimo svakih par dana,sve je kao super,vidim da mu se svidjam ali on nista ne preduzima...Pa kaze javicu se sutra a javi se za 3 dana.Pa opet izadjemo i tako u krug...U normalnim okolnostima bih mu ja odmah stavila do znanja da ne moze bas tako ali sada...samo cutim i gutam knedle!

Iajo i ISTO ja mislim da tu drmaju neki zesci kompleksi. I ja srecom nisam toliko zaljubljena da bih morala da trpim. Ja mislim da je to ono nisam siguran dal sam dovoljno zgodan,lep...sta vec za nju. Sto moze biti simpa ako malo bolje razmislis ali smara nevidjeno!
Poz :)
 
i ja slicno to..tako reci trpim...ne znam ni ja zasto,a ni kako...
kad se smuvas sa nekim na moru..to pre bude kao neka avantura i posle-gotovo...ali ja sam nastavila to....a pitam se stalno-zastoooo?..i ne znam ni ja...on isto tako kaze zvacu te sutra,onda zove za tri dana...i ljuti se na mene sto se nisam javljala....on je iz bosne...a ja iz srbije...
i ja trpim to....i dalje...ima jedno tri meseca....a nadam se da cu uskoro skupiti hrabrosti i okoncati to...posto mislim da i nisam toliko zaljubljena...
a sta drugo mogu nego da verujem u sve sto kaze..nema dokaza za,nema dokaza protiv....i sta drugo da radim...a ko zna sta se tamo desava..moze biti da me vara svaki drugi dan...ne do bog...
 
kabum:
Ja evo upravo sad trpim...sta cu kad sam se zaljubila u tipa koji trenutno nema bas nimalo slobodnog vremena..izlazimo svakih par dana,sve je kao super,vidim da mu se svidjam ali on nista ne preduzima...Pa kaze javicu se sutra a javi se za 3 dana.Pa opet izadjemo i tako u krug...U normalnim okolnostima bih mu ja odmah stavila do znanja da ne moze bas tako ali sada...samo cutim i gutam knedle!

Ја исти проблем са једном девојком...али само зато што је толико посебна, имам много стрпљења...
 
fransoa:
Evo jedne ali bas gluposti....bio ja sa devojkom par meseci i odlepim za njom...i tako par put ( 2 ili 3 ne vise ) ja njoj uplatim kredit, onako samovoljno ( dobro priznajem, nedostajala mi je a nije imala kredita ) :), i jednom idem ja da se vidim sa njom, odem po nju kolima, stanem ispred kuce, i ona seda u kola i onako satro neobavezno prokomentarise " Jao zaboravila sam pare za kredit ", i nista ja iskuliram, to vece joj isto uplatim ali ona ga vise nije spominjala, isto sam uplatio zato sto sam hteo. Uglavnom,
ta fora " jao zaboravila sam pare za kredit ", se toliko ucestalila da je svaki drugi put kada smo se vidjali ona to govorila, ja sam joj nekada uplatio nekada ne, zavisi da li mi se dopisivalo sa njom ili ne, ali sam bio svestan da me zajebava a pravio sam se lud, jer to inace volim da radim, da se pravim lud, glup i da nista ne znam. :) Samo sam jednom popi*deo, i kada mi je to rekla, ja onako hladnokrvno se okrenem, vratim se ispred njene kuce, i kazem joj " Ajde idi uzmi pare " i ona ode u kucu, i kao uzme pare, medjutim nije uplatila kredit a to je posle opravdala time da je zaboravila. :) Mislim ovo je bas nebuloza, na koju cak nisam ni naseo, dobro jesam prvi i mozda drugi put, ali morao sam da podelim sa nekim pa reko daj da podelim sa svima :)

Sta reci na ovo?? Genijalno!! :)

Usput( a nikako by the way ) ,najgore sto sam trpeo je da devojka bude pusac. Istina,nisam nikad bio duze sa nekim pusacicama inace bi se sigurno odrekle tog poroka.....
:)
 
kabum:
Jao verujte da mi je sada lakse kad vidim da nisam jedina sa ovim problemom.Cesto razmisljam u stilu-kakva sam ja pacenica kad trpim tako nesto,on mene zajebava ali naravno uvek pronadjem neki izgovor da ga opravdam,a samim tim i svoje ponasanje.
E...ja to radim...uvek mi bude mrsko da izadjem da se vidim sa deckom..pa tako izmisljam neke izgovore.Nekad mi bude bas zao...psiholog mi kaze da mi se verovatno ni jedan od njih nije dovoljno svidjao i da sam ih zato izbegavala. :roll: :roll: nem`pojma...
Ne znam sta bih radila kada bi se meni to desilo... :roll:
Ja sam tako par puta pogazila svoj ponos..i trpela razne uvrede (a ja nisam osoba koja trpi..)....ne ponovilo se!Najbolji mi je lik s kreditom... :D :D
 

Back
Top