Koje ste sve gluposti"popusili"dok ste bili zaljubljeni?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Koje ste sve gluposti"popusili"dok ste bili zaljubljeni?

Domaćin giovaniI (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Koje ste sve gluposti"popusili"dok ste bili zaljubljeni?

Mislim da ce ovo biti zanimljiva tema,ali dajte iskreno:
    -koje su to ,.....gluposti koje ste tolerisali i koja muljnja progutali dak ste bili zaljubljeni?

Zainteresovan član kabum (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Koje ste sve gluposti"popusili"dok ste bili zaljubljeni?

Ja evo upravo sad trpim...sta cu kad sam se zaljubila u tipa koji trenutno nema bas nimalo slobodnog vremena..izlazimo svakih par dana,sve je kao super,vidim da mu se svidjam ali on nista ne preduzima...Pa kaze javicu se sutra a javi se za 3 dana.Pa opet izadjemo i tako u krug...U normalnim okolnostima bih mu ja odmah stavila do znanja da ne moze bas tako ali sada...samo cutim i gutam knedle!

Aktivan član Silvie (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

I sta ti sedis i cekas da zazvoni telefon?
    Ma daj, bre, niko nije toliko zauzet da se ne javi tri dana.

Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Pa covek koji je u najvecoj fazi otvaranja svoje firme,trazenja kuce za pp,opremanja,otvaranja,zaposljavanja,mozda i jeste...A za sve to je sebi dao jako kratak rok.A takodje ne moze se bas ni reci da ja sedim kuci i cekam da on pozove,to mi zvuci onako malo jadno,zar ne?

Početnik
    Učlanjen
    01.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Evo jedne ali bas gluposti....bio ja sa devojkom par meseci i odlepim za njom...i tako par put ( 2 ili 3 ne vise ) ja njoj uplatim kredit, onako samovoljno ( dobro priznajem, nedostajala mi je a nije imala kredita ) , i jednom idem ja da se vidim sa njom, odem po nju kolima, stanem ispred kuce, i ona seda u kola i onako satro neobavezno prokomentarise " Jao zaboravila sam pare za kredit ", i nista ja iskuliram, to vece joj isto uplatim ali ona ga vise nije spominjala, isto sam uplatio zato sto sam hteo. Uglavnom,
    ta fora " jao zaboravila sam pare za kredit ", se toliko ucestalila da je svaki drugi put kada smo se vidjali ona to govorila, ja sam joj nekada uplatio nekada ne, zavisi da li mi se dopisivalo sa njom ili ne, ali sam bio svestan da me zajebava a pravio sam se lud, jer to inace volim da radim, da se pravim lud, glup i da nista ne znam. Samo sam jednom popi*deo, i kada mi je to rekla, ja onako hladnokrvno se okrenem, vratim se ispred njene kuce, i kazem joj " Ajde idi uzmi pare " i ona ode u kucu, i kao uzme pare, medjutim nije uplatila kredit a to je posle opravdala time da je zaboravila. Mislim ovo je bas nebuloza, na koju cak nisam ni naseo, dobro jesam prvi i mozda drugi put, ali morao sam da podelim sa nekim pa reko daj da podelim sa svima

Aktivan član
    Učlanjen
    24.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Ne mogu ni da nabrojim...1001 pa na kub... :-?

...ali ono sto me ne slomi ojacace me..

Primećen član angel's_breath (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2005.
    kad krenem ka...da idem na...pitam za...da se vidim sa...pa cekam da u...kazu da ne prepoznaju me
    Reputaciona moć
    54

Kod nas je sve savrseno i usaglaseno osim jedne stvari - MUZIKA
    Posto je covek veoma kontradiktoran po tom pitanju, a sve to u paketu je susta suprotnost sa mojim muzickim ukusom (a muzika mi je sve u zivotu), progutam ponekad knedlu pa mu zaspim u zagrljaju uz Marka Nastica ili Leonard Cohen- a. Ali ipak ga volim naaaaaajvise na svetu.
    Kada krenem ka...
    Da idem na...
    Ja pitam za...
    Da se vidim sa...
    Pa čekam da u....
    I mislim da je...
    Kažu da.... Ne prepoznaju me....
    >>EKV<<

Primećen član angel's_breath (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2005.
    kad krenem ka...da idem na...pitam za...da se vidim sa...pa cekam da u...kazu da ne prepoznaju me
    Reputaciona moć
    54

A on trpi (jadnicak, ne bila mu u kozi) moj pms i to veoma uspesno, by the way. I ne podnosi kada kazem by the way.
    Poslednji put ažurirao/la angel's_breath : 03.11.2006. u 04:26
    Kada krenem ka...
    Da idem na...
    Ja pitam za...
    Da se vidim sa...
    Pa čekam da u....
    I mislim da je...
    Kažu da.... Ne prepoznaju me....
    >>EKV<<

Aktivan član NevenaBGD (avatar)
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio kabum
    Ja evo upravo sad trpim...sta cu kad sam se zaljubila u tipa koji trenutno nema bas nimalo slobodnog vremena..izlazimo svakih par dana,sve je kao super,vidim da mu se svidjam ali on nista ne preduzima...Pa kaze javicu se sutra a javi se za 3 dana.Pa opet izadjemo i tako u krug...U normalnim okolnostima bih mu ja odmah stavila do znanja da ne moze bas tako ali sada...samo cutim i gutam knedle!
    Iajo i ISTO ja mislim da tu drmaju neki zesci kompleksi. I ja srecom nisam toliko zaljubljena da bih morala da trpim. Ja mislim da je to ono nisam siguran dal sam dovoljno zgodan,lep...sta vec za nju. Sto moze biti simpa ako malo bolje razmislis ali smara nevidjeno!
    Poz

Domaćin natasha` (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    90

i ja slicno to..tako reci trpim...ne znam ni ja zasto,a ni kako...
    kad se smuvas sa nekim na moru..to pre bude kao neka avantura i posle-gotovo...ali ja sam nastavila to....a pitam se stalno-zastoooo?..i ne znam ni ja...on isto tako kaze zvacu te sutra,onda zove za tri dana...i ljuti se na mene sto se nisam javljala....on je iz bosne...a ja iz srbije...
    i ja trpim to....i dalje...ima jedno tri meseca....a nadam se da cu uskoro skupiti hrabrosti i okoncati to...posto mislim da i nisam toliko zaljubljena...
    a sta drugo mogu nego da verujem u sve sto kaze..nema dokaza za,nema dokaza protiv....i sta drugo da radim...a ko zna sta se tamo desava..moze biti da me vara svaki drugi dan...ne do bog...

Primećen član OrthodoxCelt (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Ја исти проблем са једном девојком...али само зато што је толико посебна, имам много стрпљења...

Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Jao verujte da mi je sada lakse kad vidim da nisam jedina sa ovim problemom.Cesto razmisljam u stilu-kakva sam ja pacenica kad trpim tako nesto,on mene zajebava ali naravno uvek pronadjem neki izgovor da ga opravdam,a samim tim i svoje ponasanje.

Učlanjen
    15.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio OrthodoxCelt
    Ја исти проблем са једном девојком...али само зато што је толико посебна, имам много стрпљења...
    Svi su posebni kad smo zaljubljeni u njih!

Obećava -MISTER (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio fransoa
    Evo jedne ali bas gluposti....bio ja sa devojkom par meseci i odlepim za njom...i tako par put ( 2 ili 3 ne vise ) ja njoj uplatim kredit, onako samovoljno ( dobro priznajem, nedostajala mi je a nije imala kredita ) , i jednom idem ja da se vidim sa njom, odem po nju kolima, stanem ispred kuce, i ona seda u kola i onako satro neobavezno prokomentarise " Jao zaboravila sam pare za kredit ", i nista ja iskuliram, to vece joj isto uplatim ali ona ga vise nije spominjala, isto sam uplatio zato sto sam hteo. Uglavnom,
    ta fora " jao zaboravila sam pare za kredit ", se toliko ucestalila da je svaki drugi put kada smo se vidjali ona to govorila, ja sam joj nekada uplatio nekada ne, zavisi da li mi se dopisivalo sa njom ili ne, ali sam bio svestan da me zajebava a pravio sam se lud, jer to inace volim da radim, da se pravim lud, glup i da nista ne znam. Samo sam jednom popi*deo, i kada mi je to rekla, ja onako hladnokrvno se okrenem, vratim se ispred njene kuce, i kazem joj " Ajde idi uzmi pare " i ona ode u kucu, i kao uzme pare, medjutim nije uplatila kredit a to je posle opravdala time da je zaboravila. Mislim ovo je bas nebuloza, na koju cak nisam ni naseo, dobro jesam prvi i mozda drugi put, ali morao sam da podelim sa nekim pa reko daj da podelim sa svima
    Sta reci na ovo?? Genijalno!!

Usput( a nikako by the way ) ,najgore sto sam trpeo je da devojka bude pusac. Istina,nisam nikad bio duze sa nekim pusacicama inace bi se sigurno odrekle tog poroka.....
    Poslednji put ažurirao/la -MISTER : 03.11.2006. u 19:23

Ističe se morganlovelove (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Reputaciona moć
    63

Jao verujte da mi je sada lakse kad vidim da nisam jedina sa ovim problemom.Cesto razmisljam u stilu-kakva sam ja pacenica kad trpim tako nesto,on mene zajebava ali naravno uvek pronadjem neki izgovor da ga opravdam,a samim tim i svoje ponasanje.
    E...ja to radim...uvek mi bude mrsko da izadjem da se vidim sa deckom..pa tako izmisljam neke izgovore.Nekad mi bude bas zao...psiholog mi kaze da mi se verovatno ni jedan od njih nije dovoljno svidjao i da sam ih zato izbegavala. nem`pojma...
    Ne znam sta bih radila kada bi se meni to desilo...
    Ja sam tako par puta pogazila svoj ponos..i trpela razne uvrede (a ja nisam osoba koja trpi..)....ne ponovilo se!Najbolji mi je lik s kreditom...

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

ne trpim nishta u zivotu , odmah kazem sta mi smeta ....
    Sergeant

Aktivan član Blondie2 (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio whitenicky
    Nije lako povrediti osobu u koju si zaljubljen i do koje ti je stalo barem meni nije, a vidim da imam istomišljenike tako da........

Domaćin giovaniI (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Zanimljivih komentara imate,..

Citat Original postavio whitenicky
    ma vazi... i to sto ti kazes odmah sve promeni i onda nista ne trpis? blago tebi ako je tako, al ja imam drugacije iskustvo.
    trpim svasta...uglavnom neodgovornost (pricam ja, al ne vredi...) dok ne puknem.
    e, a onda trpim sto mi nedostaje ta osoba kad rskinemo...

Obećava -MISTER (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio crazy cat lady
    trpim svasta...uglavnom neodgovornost (pricam ja, al ne vredi...) dok ne puknem.
    e, a onda trpim sto mi nedostaje ta osoba kad rskinemo...
    Isto ne mogu da verujem! Onda obicno odem pod tus da placem...

Obećava
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Ej oval lik sa kreditom mi je dobar. Ja sam izmedju ostalog naucila jezik tipa u kog sam bila zaljubljna...i nista od toga. Ali eto, ostao mi je bar jezik...

Aktivan član NevenaBGD (avatar)
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    57

Al to je strasno kad se ljudi naviknu da im neko cini nesto. Obavezno u njihovim ocima izadjes budala. Ja sma svog decka (misleci da ga volim) trpela kako iz dana u dan menja kauc i pozu iz koje gleda tv i ne radi nista. I tako 2,5 godina .....samo ja mogu mnogo da trpim mislim da svi imamo mane, ali kad mi pukne. Beste ko moze!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.02.2006.
    Reputaciona moć
    47

Svasta, cak i veridbu !!!
    Naivno, nema sta!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.10.2005.
    Reputaciona moć
    46

Pa zar nije najveca "zal`" upravo za "popusenom emocijom-zaljubljenostju" ???
    A o vremenu i koje-chim i da se ne govori...

Obećava -MISTER (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tagora
    Pa zar nije najveca "zal`" upravo za "popusenom emocijom-zaljubljenostju" ???
    A o vremenu i koje-chim i da se ne govori...
    Tri bamija za tebe! Jedan je zivot,nekvalitetno vreme koje provedes sa pogresnom osobom ne moze da se nadoknadi...Bice da je to ono sto najvise moze da se "popusi"...

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.06.2008., 16:50
  2. Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 08.03.2007., 14:06

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •