Poziv na druzenje

GolaEva

Zainteresovan član
Poruka
146
mozda ovo nije tema za ovde pa sam ja primorana iz toga da je stavim na vise mesta :oops: nadam se da vas necu uznemiravati sa ovime.ali evo da vam kazem razlog mog javljanja...
dugo vremena smo nudisti ja i suprug i zelja nam je bila da upoznamo ljude koji su nasi istomisljenici.ali uvek je bio problem naici na one koji nudizam vole iz pravih razloga,mnogo vise je onih perverznjaka kojima je to nacin da vide nesto uzivo :-? elem...iz tog razloga sam i napravila forum da imam mestasce na netu gde mogu pozvati na casicu razgovora sve one kojima je nudizam nesto lepo i koji zive u skladu sa time.znaci osim onoga "gola sam" ja volim se borim za prava svih ljudi,za ocuvanje okoline,protiv sam ubijanja zivotinja iz bilo kog razloga... ma sve sto svaki normalan covek voli to volim i ja.hocu da pokazem svima da biti nudista ne znaci biti sexualno frustriran ili perverzan u negativnom kontekstu.ako ste voljni vi nam se pridruzite ima tamo tema za svakoga,nije sve samo prica o skidanju.tamo mozete postaviti svoja iskustva ili traziti od drugih preporuke za letovanja i gde.uostalom i zima je sada :lol: :lol: :lol: devojke su tamo zasticene kao bele mede od svake provokacije i ne samo to, tamo smo svi isti bez obzira na razlicitosti.sta vise to je pozeljno :)

ako zelite posaljite mi pp da ne bih reklamirala ovde svoj forum,a ja cu vam odmah poslati link ka forumu.ili mi pisite na gola_eva@yahoo.com

jedan veliki pozdrav svima na krstarici,jednom od najboljih foruma na netu :)

Eva
 
Hm...na neki način i jeste reklama ali odrađena na jedan krajnje korektan način...normalan način...ispoštovana pravila a na neki način i postignut cilj...čast!Nisam nudista...to me ne zanima...nemam ništa protiv...bio sam dva puta na Adi Bojani...doduše...jednom i na našoj Adi...nisam impresioniran...uglavnom je vulgarno...pritom...mislim na raznorazne...babe sa sisama do poda...ybg. golotinja zna da bude i odvratna...
 
hvala :) cilj mi je bio da uputim poziv a pri tome da ne prekrsim pravila foruma jer za mene je krstarica najbolji forum na netu :) ja nisam bila ulogovana do sada ali stalno pratim teme koje me interesuju i mislim stvarno da ste odlicni.

a sto se tice odgovora na pitanje "koji su pravi razlozi" pa o tome cu ipak na forumu naturizma.ovde nije mesto za te price.
svima jos jednom jedan veliki pozdrav :)

Eva
 
Rasprava o nudizmu sigurno ne spada pod "Znimljivi sajtovi"
Jedna je stvar ponuditi link ka sajtu koji se nudizmom bavi a druga je sad ovde raspredati diskusiju o nudizmu. Slazes se?

@GolaEva
Slobodno ostavi link ka tvom sajtu, ovo i jeste podforum za zanimljive lokacije na internetu.
Ne radi se u ovom slucaju o reklamiranju. Ne prodajes nista valjda :)
 
hvala ti puno codemaker adam se da necu naneti nikakvu stetu vasem forumu sa ovim linkom.uostalom i ja koja sam na naturistima ovde stalno dolazim i uvek nadjem neki pametan savet.doduse ja se konektujem preko suprugovog nicka ali nepisem na njegov :)ali da vas ne bih davila previse evo vam link pa izvolite.tamo je mesto bas za nudiste ali ozbiljne. oni koji to nisu nemaju tamo sta da traze,ali stvarno http://naturizam.20.forumer.com

pozzdrav svima i hvala jos jednom na prostoru i vremenu koje ste mi posvetili :)
 

Back
Top