MLADO MESO

hehe, a sta bi ti vise voleo jos dok puzi? Juju cherni ovo su vec ozbiljne perverzije:)
Ja nikako ne bih ni sa 5 a ni sa 10 godina mladjim od sebe. Pa nisam ni dadilja ni vaspitacica.

NAPOMENA:
Obdaniste zatvoreno zbog predstojecih praznika.
Molim navratite kasnije!
 
Savetnica:
mada Ja sam mlado meso za nekog, pa bi me vise interesovalo kako ta osoba gleda na to:) hmm pa razlika je veca i od 10 godina...!
hm to je vrlo delikatno pitanje za onoga kome je upuceno,ti imas svu snagu sveta na usnama vrelinu leta ja sam stari val sto ne peni dosadan i svojoj seni.ne ovako ne mogu dalje o boze moj sto mi je saljes sta cu sa njom pa nije mi ljubav pala s marsa moj je zivot tuzna farsa ja joj ne dam da upozna bol.au sta ja isprica
 
Savetnica:
pa koliko znam ti i nisi bas neka piletina u odnosu na mene. Tebi ne treba obdaniste ili si malo lagio za godinice?
:)
Valjda ti nisi piletina za mene?

Ne lagim. Mator sam za to.
Imas maticni broj pa proveri.
Bilo bi premudro sa moje strane da sam tada mislio na godine.
A clan sam kluba propalih apsolvenata pa vidi.
A ako ne verujes i dalje dodji pa vidi :twisted:
Nisam te razumeo da li mislis da sam deriste ili matori perverznjak. ???
 
Chernobill:
Savetnica:
pa koliko znam ti i nisi bas neka piletina u odnosu na mene. Tebi ne treba obdaniste ili si malo lagio za godinice?
:)
Valjda ti nisi piletina za mene?

Ne lagim. Mator sam za to.
Imas maticni broj pa proveri.
Bilo bi premudro sa moje strane da sam tada mislio na godine.
A clan sam kluba propalih apsolvenata pa vidi.
A ako ne verujes i dalje dodji pa vidi :twisted:
Nisam te razumeo da li mislis da sam deriste ili matori perverznjak. ???
ma znam bre da si 78 godiste. Kad ces vec jednom shvatiti salu?
Opusti se!
 
kriger:
Savetnica:
mada Ja sam mlado meso za nekog, pa bi me vise interesovalo kako ta osoba gleda na to:) hmm pa razlika je veca i od 10 godina...!
hm to je vrlo delikatno pitanje za onoga kome je upuceno,ti imas svu snagu sveta na usnama vrelinu leta ja sam stari val sto ne peni dosadan i svojoj seni.ne ovako ne mogu dalje o boze moj sto mi je saljes sta cu sa njom pa nije mi ljubav pala s marsa moj je zivot tuzna farsa ja joj ne dam da upozna bol.au sta ja isprica

Vrlo lepa pesma!:)
 
Kakom da se opustim kad se smrzoh.
Malo mi kuciste pa mi se pregreva ploca, tako da moram da otvaram vrata od terase da se rashladi.
Otvorio sam ga ali ne pomaze.
Ne stigoh da izbacim napajanje van.
 
Savetnica:
Chernobill:
Kakom da se opustim kad se smrzoh.
Malo mi kuciste pa mi se pregreva ploca, tako da moram da otvaram vrata od terase da se rashladi.
Otvorio sam ga ali ne pomaze.
Ne stigoh da izbacim napajanje van.
jel ti mene malo zezas, a?:)
Ne znam na sta si mislila, ali bio sam u potpunosti ozbiljan.
Kuciste ostalo staro (malo), pa se greje izbija na 60 C sto je mnogo...
 

Back
Top