kaznjene lazi o bebi popovicu

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
napokon se kaznjavaju lazi o coveku koji se usudio da saopsti javnosti istinu o srpskom establishmentu...

Presuda protiv urednika "Standarda"
1. novembar 2006. | 14:37 -> 21:13 | Izvor: B92
Beograd -- Urednik "Standarda" Željko Cvijanović kriv je po tužbi za klevetu koju je protiv njega podneo Vladimir Popović‚ ocenio sud.

Glavni i odgovorni urednik nedeljnika Standard Željko Cvijanović osuđen je pred Prvim opštinskim sudom za krivično delo klevete po tužbi bivšeg šefa Biroa za komunikacije Vlade Srbije Vladimira Popovića. Cvijanović je kažnjen novčanom kaznom od 200.000 dinara, što je najveća kazna propisana za to krivično delo koja može biti zamenjena kaznom zatvora.

Cvijanović je, prema presudi, osuđen jer je nakon gostovanja Vladimira Popovića u emisiji Insajder, u februaru prošle godine u nedeljniku Evropa, čiji je tada bio urednik, izneo više neistina o Popoviću. U tekstu pod naslovom "Vladimir Beba Popović - srpska hronika tamne moći", Cvijanović je, između ostalog, za Popovića napisao da je umešan u ubistvo Zorana Đinđića i da nastoji da suđenje Miloradu Ulemeku okrene u drugom smeru.

"Cvijanović je proglašen krivim jer je u tekstu izneo mnoštvo neistinitih podataka iz njegove biografije i niz kleveta koje se odnose na njegovu profesionalnu biografiju i odnos sa pokojnim premijerom Zoranom Đinđićem",

Podsetimo, u intevjuu Insajderu Vladimir Popović je optužio delove Vojske, Vojne službe, DB-a, porodicu Milošević, ruske tajne službe, da stoje iza ubistva premijera Srbije. Posle te emisije, mesec dana su razni eksperti i političari iznosili optužbe na račun Insajdera i tvrdili da Popović laže
 
serb_pagan:
za mene je i dalje spektakularna vest kad sudovi u srbiji donesu pravednu presudu,kao sto je slucaj sa ovom..doduse,odsteta je morala biti najmanje deset puta veca od dosudjene,ali dobro..svaki pomak je dobrodosao...
Kolega,vas sokiraju kristalno jasne stvarcice.Sudovi rade svoj posao po zakonu i pravilu struke.Nadam se da se takodjer necete sokirati posle tuzbe gradske cistoce,protiv NN lica koja su plakatima i parolama uneredjivala djubretarske kontejnere prosle nedelje.
 
veKsla:
Kolega,vas sokiraju kristalno jasne stvarcice.Sudovi rade svoj posao po zakonu i pravilu struke.Nadam se da se takodjer necete sokirati posle tuzbe gradske cistoce,protiv NN lica koja su plakatima i parolama uneredjivala djubretarske kontejnere prosle nedelje.
ja stvarno ne znam dal ti zivis na marsu ili u srbiji... :confused:

jel to mislis na NN lica koja su plakatama i parolama o referendumu uneredjivala celokupnu srpsku javnost proteklog meseca...?
 
serb_pagan:
ja stvarno ne znam dal ti zivis na marsu ili u srbiji... :confused:

jel to mislis na NN lica koja su plakatama i parolama o referendumu uneredjivala celokupnu srpsku javnost proteklog meseca...?
Ne kolega paganini,mislim na djubretarske kontejnere koji su bili uneredjivani plakatima za bojkot,a slozicete se kontejneri su jedno od bitnihosnovnih sredstava djubretara,znate.
Za bojkot se propaganda mogla vrsiti regularno,bilbordima,oglasima u stampi,spotovima na Tv,dzinglovima na radio stanici...znate.
 
veKsla:
Ne kolega paganini,mislim na djubretarske kontejnere koji su bili uneredjivani plakatima za bojkot,a slozicete se kontejneri su jedno od bitnihosnovnih sredstava djubretara,znate.
Za bojkot se propaganda mogla vrsiti regularno,bilbordima,oglasima u stampi,spotovima na Tv,dzinglovima na radio stanici...znate.

Колико се сећам, колега то су они ликови што су тврдили да је у питању ЛЕГИЈИН УСТАВ. Баш ме занима с обзиром да је исти усвојен да ли ће се равнати према њему и да ли ће се по ЛЕГИЈИНОМ УСТАВУ КАНДИДОВАТИ НА ИЗБОРИМА :razz: :razz: :razz:
 

Back
Top