PRO EVOLUTION SOCCER 6

Nisam igrao ranije delove... Uvek sam igrao fifu... Sada vec mesec dana igram fifa 07 koja lici na prethodnu... i reko ajd da vidim taj PES i uzeh neki dan PES 6... Mislio sam da je razocarenje bilo samo zato sto sam navikao na fifu, ali sto sam duze pokusavao- to mi je bio sve gori i gori... mnogo je glupavo sto sve mozes sam da presevas i das gol, samo ako savladas finte.... Nekako mi deluje vise kao decja igra, dok je fifa prava simulacija, a koja mi je nekako opet opustenija i daje mi vise kontrole... vec sam joj se vratio... :) Do sada mi je najbolji fudbal koji sam igrao u poslednje 3 godine FIFA06 (a i ikada), a najgori ovaj PES6!
 
OMG!!!!! Dal ste vi ljudi normalni! Pa samo lud moze da kaze da je fifa bolja od pesa!!!! Uostalom pogledajte malo po internetu i uporedite. Fifa je nevidjeno sranje u odnosu na pes! Ja sam fifu igrao do 2002, posle toga samo pes. Pes6 je vrh! Fizika, igrivost, mogucnosti, sve to je na daleko vecem nivou od fife! Obratite malo paznju, kretanja igraca u pesu, na kontrolu lopte i posle 10 min primeticete koliko je to sve bolje i prirodnije u pesu!
 
Ljudi, PES je daleko bolji od FIFE, priznajem, FIFA ima daleko bolje funkcije i mogucnosti (Karijera i ostala sranja) koja cine FIFU lepshom koje PES nema, ali pogledajte igrace u FIFI ko da su od ratluka napravljeni, ruzni za medalju, a i igrivost je 0, fizika je nekako, kao da igrate fudbal balonom, gol bez ikakve muke mozhete da date od 40m, dok su slobodni udarci u PES-u solidno uradjeni. Pa igrachi u PES-u su i lepshe uradjeni i malo vecji, dok u FIFI izgledaju ko da bosanski patuljci igraju fudbal. Dobro, Master Liga je sranje u PES-u,sa Arsenalom mozhete da igrate u Italian Seria A ili u bilo kojoj ligi...

Da ne nabrajam vishe, mislim da sam dokazao da je PES daleko bolji od FIFE
 
Evo malo sam procesljao internet i najbolje za fifu sto sam nasao je: Die-hard fans may well scoff at the thought of the mighty PES being challenged by FIFA, but in all seriousness, this year the gap is closer than it's ever been. Still, it only took a single game with PES 6 to realise that FIFA still has some work to do. Pes 9, fifa 8- ocene. To je sajt koji je fifi dao najbolju ocenu od svih koje sam video...
 
Ako je neko i dao gol u fifa sa pola terena ne verujem da to moze da ponovi tek tako. A u stvarnosti se desavalo i da golman degazira loptu i da gol! I to je realnost i plus za fifa! Ja priznajem da je fifa 06 bila malo bolja od 07, ali mi se i jedna i druga vise svidjaju od pes 6! A sto se tice sitnijih igraca- fifa je predvidjena da se dodajes kako bi dao gol pa je potrebna preglednost. Ali ako ti to smeta, imas opcije da ih povecas! Sto se tice ocena- fifa je dobijala i ocenu 90/100 na nekim sajtovima, a prosek joj je 85! Priznajem da je pesov prosek opet jaci za nekih 0.3, ali meni je fifa i dalje prava simulacija fudbala a pes dobro fudbalsko zezanje!
 

Back
Top