PRO EVOLUTION SOCCER 6

Za gamepad + tastatura trebas da uradis ovako....
Ides na start - all programs - Konami - PES6 - Setings.... Tu namestis kontrole za keyboard, zatim preskocis player 1, nego u player 2 namestis kontrole za Gamepad...
Pozz
 
polarnimeda:
Ako je neko i dao gol u fifa sa pola terena ne verujem da to moze da ponovi tek tako. A u stvarnosti se desavalo i da golman degazira loptu i da gol! I to je realnost i plus za fifa! Ja priznajem da je fifa 06 bila malo bolja od 07, ali mi se i jedna i druga vise svidjaju od pes 6! A sto se tice sitnijih igraca- fifa je predvidjena da se dodajes kako bi dao gol pa je potrebna preglednost. Ali ako ti to smeta, imas opcije da ih povecas! Sto se tice ocena- fifa je dobijala i ocenu 90/100 na nekim sajtovima, a prosek joj je 85! Priznajem da je pesov prosek opet jaci za nekih 0.3, ali meni je fifa i dalje prava simulacija fudbala a pes dobro fudbalsko zezanje!

Ma jednom je i ovca uletela na teren i pojela golmana, aaaaa a iz auta se daju golovi, jeste bre, zameri se horogom i da gol, ocje to tako da se desi, jeste...
 
Default lopte su veliko sranje, ali ove sa patcha su odlicne!!!


I ono me nervira sto naorimer u reprezentaciji pise KEZNAN a u atletiko madridu Kezman, ali sam ubacio neki Option File i sad je i to OK!!!


Ima i patch za Budnes Ligu, pravili ga nemci!!!


Bice uskoro i Meridian Super Liga!!!


Sve to mozete da preuzmete sa sajta www.pesoholichari.com !!!
 
Ej ljudi, skinuo sam najnoviji kitserver 6.14, i nekoliko dodataka. Medjutim, sada hocju da ubacim ispravljene dresove Premier Lige, ali neznam kako. Imam sve potrebne programe, ali neznam kako, nigde nema uputstva, i kad odem u kitserver pa u folder GDB, u njemu je sve prazno, nema ni onog uni foldera. Shta da radim, samo meni necje. Molim nekog za pomoc
 
ShadowRider:
Ej ljudi, skinuo sam najnoviji kitserver 6.14, i nekoliko dodataka. Medjutim, sada hocju da ubacim ispravljene dresove Premier Lige, ali neznam kako. Imam sve potrebne programe, ali neznam kako, nigde nema uputstva, i kad odem u kitserver pa u folder GDB, u njemu je sve prazno, nema ni onog uni foldera. Shta da radim, samo meni necje. Molim nekog za pomoc
Sve mozes da nadjes na pesoholichari.com
I ja sam se patio, ali na kraju sve namestio.... Doduse ne to sa premier ligom..... Trebalo bi da ima tamo negde forum, pa ako ne nadjes samo objasnjenje negde na sajtu... Pitaj nekog od pesoholichara koji tamo vise.... i tako to..
 

Back
Top