Sto se tice Srba....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

joca111

Aktivan član
Poruka
1.725
Imam jedno pitanje za sve koje se ovde oglasavaju, ali i za one na forumu istorije:
-Ako su Turci za vreme okupacije j..eba..li srpkinje prve bracne noci i tako sirili svoju naciju
-Ako su oni koji su primili na vreme islam bili liseni ovog zuluma , a to su danasnji Bosnjaci, ostali ciste srpske krvi

Nagradno pitanje: Sta si ti po nacionalnosti?

Za one kojima katolik nikako ne moze biti Srbin, iz ovih cinjenica proizilazi da se Srbinom moze zvati svaki i samo covek koji je pravoslavac a zivi na Zapadnom Balkanu!

Dakle prozivam sve one koji svojim sholastickim dokazima nacionalne pripadnosti zabranjuju i javno osudjuju potrebu drugog coveka da se sa nekom naciom identifikuje!

A oni moroni koji su iz ovoga zakljucili da nacije i ne postoje, samo to i ostaju, moroni!
 
1) Iako je postojalo "pravo prve bračne noći" nemoj da si toliko siguran da su sve žene bile lepe ili još bolje da su prvi put opštile tj da već nisu začele. Nisu Srbi mutavi. Srpkinje još manje.

2) Ako je neko hteo da sačuva glavu na ramenima pa privremeno uzeo veru da ga ne bi maltretirali, ne vidim razloga zašto se kasnije nije vratio svojim korenima? Vidi, ne zaboravlja se poreklo tek tako... Dovoljno je prekontrolisati porodično stablo.

3) Tursku vojsku su sačinjavali vojnici, odnosno oduzeta deca (danak u krvi) iz svih zemalja koje su spadale pod Turskim carstvom. Namerno sakaćena deca su ipak bila očuvanje sopstvene nacije jer odsečen prst sa ruke je manje zlo nego da ostaneš bez celog deteta.

4) U današnjoj Turskoj se ne pridržavaju toliko vere koliko ovi koji imitiraju. Gledao sam na TV "Studio B" pre nekoliko godina turskog ambasadora i dobro upamtih šta je tom prilikom rekao!

5) Pozdravljam ja novokomponovane nacije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top