Ne moze i jare i pare :|

PoslednjiNivo

Početnik
Poruka
4
Dakle, svidja mi se jedna devojka, slatka, duhovita, pametna, zgodna, ali ima jednu manu, bezi joj jedno oko, tj. zrikava je. Mislim, meni to ne smeta, ali mi se moji smeju i sprdaju se tako da ne znam sta da radim. Sta biste vi uradili da ste na mom mestu, naravno moze i obrnuto ako ste devojka.. :confused:
 
To samo znaci da si nesiguran u sebe, prestani da mislis o tome sta drugi pricaju i sam proceni da li ti to smeta ili ne. Moze da izgleda i simpaticno ako samo malo zriki, a opet za to postoji i operacija zatezanja zivaca u oku. Mada se ona verovatno plasi da ode na tako nesto, iako je to u danasnje vreme rutinska stvar.
Zrikavost je do izvesne mere i simpaticna, izleciva u svakom slucaju. Dok je kako kazu ljudska glupost vecna...Ne budi glup, to ti je moj savet....
 
Pa sta ako joj bezi oko? Sta ona jadnica da radi? A sta pa tebe briga sta kazu ostali, ako je tebi dobro? Reci im da se teraju i ajd zdravo. Osim toga, to moze da se izleci... Mada nemoj da puno praktikujes misionarsku pozu, tj. da je gledas u oci...Moz' da bude zajebano. Sram me bilo...
 

Back
Top