Podesavanje PC-a za gledanje filmova na TV-u?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Podesavanje PC-a za gledanje filmova na TV-u?

Kat
    Guest

Podrazumevano Podesavanje PC-a za gledanje filmova na TV-u?

Imam problem ... neumem da podesim kompjuter da salje sliku na TV. (graficaka je G-Force MX440-T8X) Povezala sam ih kablom, podesila opciju na kompjuteru da enable drugi monitor (tv), ali slika koja se pojavila na TV-u je crno bela? Osim toga na TV-u ne pokazuje nista drugo osim wallpapera. Nema ikonica, ni kursora..nista... i kad se startuje film na primer na ekranu od kompjutera ide normalno a na TV-u jos uvek stoji samo wallpaper i nista se ne desava???

Obećava
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Cudno

Cudno..I ja imam istu graficku i nisam isprobavao to sve dok nisam procitao tvoj text.
    Fora je sto kod mene radi.
    Sve se vidi...nije crno bela slika..
    Prakticno..TV je kao monitor samo sto slika (naravno) ne moze da bude onako bistra kao na monitoru i ne moze se menjati rezolucija.
    Pogledaj jos jednom da li si dobro prikacila kabal u kuciste (odnosno za graficku karticu).

A koj tv imas? Ja imam SAMSUNG kucni bisokop...mozda je to prob a? 8)

Kat
    Guest

Podrazumevano

Pa TV i nije nekog novijeg tipa... ali nije ni crno-beli :wink: (a daleko je od kucnog bioskopa) ... tako da mora da ima negde neka opcija u kompjuteru gde se to podesava??? Nazalost nemam drugi TV da probam i vidim da li je do njega greska.

Sto se tice slike jasno mi je da nemoze biti iste ostrine, nisam to ni ocekivala, ali mi nije jasno zasto stalno stoji wallpaper? Kada restartujem kompjuter, dok dize sistem, na TV-u je ista slika kao na monitoru (menja se) a kad se sistem podigne onda se na TV-u vidi samo wallpaper i nista drugo. Inace kotistim Win 98 se.

Slične teme

1. Gledanje filmova online
    Autor ***slatka mala*** u forumu Internet
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 25.09.2017., 21:45
  2. SAJTOVI ZA GLEDANJE FILMOVA!!!!!!!!!!
    Autor shone#43 u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.02.2008., 22:00
  3. Gledanje filmova sa racunara na tv
    Autor sone03 u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.03.2006., 01:14
  4. Gledanje filmova sa cd-a
    Autor mzbrtel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.01.2005., 16:01

Pravila za slanje poruka