Pomoc oko WOW-a!!!

BROTHER DZONI

Obećava
Poruka
66
e ovako moj buraz je zaboravio sifru na accountu za wow a promenio je mail pa je zamolio blizzard da mu oni posalju novu sifru i oni mu odgovaraju sledece

Thank you for your e-mail. We have just sent you a new password. Please note it might take a few minutes before the new password is active.

Please try to log in to the website http://www.wow-europe.com/account and in to the game with it and please do not hesitate to contact us if you have a problem.

If you have received no password it might be due to a spam filter, please ensure that any filters currently in place on your email account are set to receive email from "noreplyeu@blizzard.com". If you are unsure how to do this, please contact your email provider. E SAD STA TACNO ZNACI OVAJ POSLEDNJI PASUS I STA ON TO TREBA DA URADI DA BI MU MAIL STIGAO???? A da mail mu je na yahoo....
 
Ako ja dobro razumem dovoljno je da "noreplyeu@blizzard.com" stavi na listu prijatelja... mislim da ce to biti dovoljno...

Pasus znaci da treba da podesi filtere na maileu tako da ne stopiraju mail koji pristize sa njihove adrese...A ako nije siguran kako da se raspita kod email providera u ovom slucaju - yahooa...
 
Posto blizu stize neki 1k mailova kao tvoj, oni imaju softver koji to polu automatski sve odgovara! Operater je samo napisao novu sifru, sve ostalo je uradio kompjuter i posalo odgovore! E zbog toga neki mail provideri konstatuju takav mail kao spam! Pronadji na yahoo gde su postavljeni spam filteri i skini ih i trebalo bi da vidis mail.
 

Back
Top