dliema

koja?

  • nokia 6630

  • nokia 6233


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
uf, da li da uzimam nokiu 6630 il 6233 , kad pogledas 6233 ima jacu kameru(al nema zoom) i vise memorija al nema symbian i tolko opcija ko 6630(a skuplja je)...itd stavio sam na uporedjivanje i samo se jos vise bacio u rebus, zato pitam ovde kakva iskustva imate sa ovim telefonima posto sam ja laik za to
 
W.A.S.P.:
uf, da li da uzimam nokiu 6630 il 6233 , kad pogledas 6233 ima jacu kameru(al nema zoom) i vise memorija al nema symbian i tolko opcija ko 6630(a skuplja je)...itd stavio sam na uporedjivanje i samo se jos vise bacio u rebus, zato pitam ovde kakva iskustva imate sa ovim telefonima posto sam ja laik za to
@zex , sine nauci da citas, uporedio sam i video da neke stvari jedan ima a drugi nema i obrnuto, zatim sam postavio pitanje nekome ko ima iskustva sa ovim modelima da mi kaze nesto o njim tj. koji je po njemu bolji a ti kao sto vidim nisi jedan od njih
 
Kojih"mnogo boljih funkcija"!?Jel se to vecina jos pali na video na telefonu (koji je jos uvek jedva upotrebljiv za zezanje i nista vise) ili mozda na nesto bolji ekran!?
U SVAKO DOBA je to manja prednost od Symbian-a,i u ovom slucaju je smartphone bolje i jeftinije resenje (i to solidno jeftinije,taman za 1GB MMC Mobile)!!
Pozdrav 8)
 

Back
Top