aha, pocelo je da boli

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
prevod:idem cestom m*da mi se klate dajte p*cke ako boga znate; kao sto znate kukao sam vec da sam izasao iz jako duge veze, tuzan i razocaran i dalje ali s ti nekako izlazim na kraj , e sad javlja se novi problem... pocelo da svrbi dole a dobra stara desanka ne pomaze i iz principa necu da je koristim.... sta sad!?!?! sve kres kombinacije odavno u vezama, loviste nemam posto nisam muvo 2 godine a moram da umocim negde..
 
W.A.S.P.:
prevod:idem cestom m*da mi se klate dajte p*cke ako boga znate; kao sto znate kukao sam vec da sam izasao iz jako duge veze, tuzan i razocaran i dalje ali s ti nekako izlazim na kraj , e sad javlja se novi problem... pocelo da svrbi dole a dobra stara desanka ne pomaze i iz principa necu da je koristim.... sta sad!?!?! sve kres kombinacije odavno u vezama, loviste nemam posto nisam muvo 2 godine a moram da umocim negde..


Umoči u lavor sa vrelom vodom ... pa ti više neće ta ideja pasti na pamet bar 2 meseca ...a do tada ćeš valjda već nešto da smuvaš.
 
W.A.S.P.:
prevod:idem cestom m*da mi se klate dajte p*cke ako boga znate; kao sto znate kukao sam vec da sam izasao iz jako duge veze, tuzan i razocaran i dalje ali s ti nekako izlazim na kraj , e sad javlja se novi problem... pocelo da svrbi dole a dobra stara desanka ne pomaze i iz principa necu da je koristim.... sta sad!?!?! sve kres kombinacije odavno u vezama, loviste nemam posto nisam muvo 2 godine a moram da umocim negde..
Nista... u teglu s dzigericom... i to je za ljude, narocito kad su u takvoj kriticnoj situaciji.
 
Silent Bob:
Jedino mi nesto nije jasno kako to da cekas da te nazove, a ti si je sutnuo?
Inace, devojaka ima vise nego muskaraca... i svugde... zato, samo izadji iz kuce i naci ces nesto...

Skroz sam zbunjena! A sto ti je to cudno? Ajde molim te objasni ovo, jer i ja sutnem kada sam nezadovoljna i ocekujem da taj neko mucne glavom ako mu je stalo. Zar to nije logicno?????
 
Nope. Ja kad neku "sutnem" "sutnuo" sam je zbog toga sto me ta osoba vise ne privlaci i ne zelim da trosim svoje vreme na nju. Tako se isto ponasam kad mene neko "sutne". Case closed. Samo obisem njen broj...

Sta, ja sad treba da lecim njen ego i molim je da se vrati? Neka hvala... moj ego je veci od njenog...
 

Back
Top