Predskolsko i pripremno?

Aleksa.

Početnik
Poruka
27
Da li neko zna kako ce to uopste funkcionisati,kazu da nemaju dovoljno kadra,
a slabo placaju i postojece,privatnici retko koji imaju dozvolu i sta da se sada radi?
mozda to i nece biti toliko obavezujuce nego da nastavimo da vodimo decu kod privatnika,
a samo po nekad da ih odvedemo u pripremno,ma nisam bas raspolozena da mi se uce na detetu,sta ostali kazu?
 
[size=+1]SLUSAJTE VISE! PREKINITE DA LUPATE GLUPOSTI, PUSTITE LJUDE DA SE ZOVU KAKO HOCE I PREKINITE DA MI GOVORITE STA DA RADIM (IMAM MOZAK AKO VAS TO ZANIMA). POSLEDNJI PUT VAS UPOZORAVAM, SLEDECI PUT BICETE BANOVANI![/size]

Btw vasi postovi u kojima lupate gluposti nevezane za temu bice izmenjeni.
 
Peleplay kao ljudi koji imaju razum (da i mi imamo razum...) moramo da prokomentarisemo stwari... I komentarisali smo temu... Rekli smo da ne kapiramo o chemu treba da pishemo... Stoga nema razloga da nam te postove menjash niti da nam pretish! U pravilniku ne pishe da ne smemo da komentarishemo naziv teme...
 
jeele:
a da budete dobri pedagozi i da se sami pozabavite sa svojim detetom?
mene su tamo vodili samo da im ne bi smetala u stanu...tamo se skoro nista ne nauci...sve isto se radi i u prvom razredu...(bar sam ja tako zakljucila...)

Naravno da zelim da budem "dobar pedagog".
Radi se o obaveznom predskolskom,koje je pocelo tek od ove godine.
Upravu ste da se tamo nista ne nauci,kazu da im je prakticno namera da puste decu samo da se igraju.
Izrazavam sumlju u to da ste vi pohadjali istu jer nemogu da verum da sada 6 godina vec ucestvujete na forumu,bice da ste nesto pobrkali?
A ako ste im smetali u "stanu" to je vec neko drugo pitanje,nije isti program kao u prvom razredu,koji ste sada razred?
 
prvi gimnazije :D

secam se kako je bilo...imali smo jednu knjizicu (pravu knjizicu) u kojoj smo crtali kurgove, pa trouglove...pa kucice...pa onda porodicu...pa smo onda poceli sa slovima...sve je islo isuvise nenaglaseno...nije se toliko obracalo paznje na to...niko nas sledeci put onda nije pitao ono sto smo prosli put radili...i samo se posle reklo da smo disciplinski, mentalno spremni da izdrzimo 45 minuta casa.
naravno danas je to 30 minuta casa za prvake u osnovnoj...i celu godinu nemaju ocene nego opisne ocene...mi smo ih imali odmah posle prvog tromesecja...
zapravo to se jedino i uci na tom predskolskom - sposobnost da dete drzi Bar Neki Deo koncentracije 45 minuta.
meni je doduse bilo drugacije jer su moji roditelji to jos mnogo pre moje 6 godine praktikovali...
 
u prvom razredu se isto na pocetku crta
pa onda crtaju slova, pa ih posle pisu
slicno sa matematikom...
ovo ostalo se ne secam ponajbolje da sam ikada ucila, verovatno zato sto je nesto sto se pokupi odmah na casu...ili nesto sto smo znali i pre...
 
Ben_Adam:
Peleplay kao ljudi koji imaju razum (da i mi imamo razum...) moramo da prokomentarisemo stwari... I komentarisali smo temu... Rekli smo da ne kapiramo o chemu treba da pishemo... Stoga nema razloga da nam te postove menjash niti da nam pretish! U pravilniku ne pishe da ne smemo da komentarishemo naziv teme...

Problem i jeste u tome sto niste komentarisali naziv teme vec clana koji je zapoceo temu. Btw, ako imate neka pitanja NAGLASAVAM da koristite temu koja je namenjena za to (za one koji ne znaju> Pitanja, primedbe, pohvale, sugestije...), a opet, sa druge strane ako imate neke zamerke na moj rad mozete se zaliti administratoru.

Inace ima bezbroj clanova pravilnika koji potvrdjuju i opravdavaju moje postupke. A neki od njih glase (zabranjeno je):

-Ometanje normalnog rada Foruma
-Grubo skretanje sa teme diskusije
-Sadržaji koji su na bilo koji drugi način neprikladni

Kršenje ovih pravila povlači sankcionisanje korisnika sa ili bez prethodno poslate opomene:

-pomeranjem, zaključavanjem ili brisanjem pojedinih ili svih njegovih poruka
-deaktivacijom ili brisanjem korisničkog naloga
-zabranom pristupa Forumu.

Mislim da sam bio dovoljno jasan i da vise nemate sta da me pitate u vezi ovog slucaja.
 

Back
Top