muci me nesto......

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
.......ne znam kako da postavim ovo pitanje a da ne budem previse.....:roll: al, ajde, kad sam vec pocela....:roll: ono sto me muci je sta sa, ovaj, kako da kazem, jajima? :roll: mislim, ok, pricali smo o pusenju, svrsavanju itd, a nikako da se malo osvrnemo na ovu temu. :roll: zanima me sta muskarcima prija i sta vi devojke radite vasim momcima. lizanje, sisanje, ili,,,,......???? eto, to me muci........:roll: pa ako bi neko bio ljubazan da mi odgovori.......
 
Copy_Cat:
.......ne znam kako da postavim ovo pitanje a da ne budem previse.....:roll: al, ajde, kad sam vec pocela....:roll: ono sto me muci je sta sa, ovaj, kako da kazem, jajima? :roll: mislim, ok, pricali smo o pusenju, svrsavanju itd, a nikako da se malo osvrnemo na ovu temu. :roll: zanima me sta muskarcima prija i sta vi devojke radite vasim momcima. lizanje, sisanje, ili,,,,......???? eto, to me muci........:roll: pa ako bi neko bio ljubazan da mi odgovori.......
...necemo o tome...
...tema je mnogo pipava... :D
 
Nema sta da te muci, ili to radis ili ne radis...ja sam jednoj svojoj devojci koja je bila protiv pusenja lepo objasnio da je to potpuno normalna stvar, barem po meni, ja obradim nju, pa ona mene....sad ona je sama nastavila da eksperimentise, ali ja bas nesto to i nisam voleo previse kod nje sva je bila nekako smotana...par puta me je ugrizla samo sto joj glavu nisam otkinuo, boli bre... :)
 
montekristo:
Nema sta da te muci, ili to radis ili ne radis...ja sam jednoj svojoj devojci koja je bila protiv pusenja lepo objasnio da je to potpuno normalna stvar, barem po meni, ja obradim nju, pa ona mene....sad ona je sama nastavila da eksperimentise, ali ja bas nesto to i nisam voleo previse kod nje sva je bila nekako smotana...par puta me je ugrizla samo sto joj glavu nisam otkinuo, boli bre... :)

sta radim? mene muci to sto nisam bas sigurna sta trebam da radim. sta prija, a sta ne? ili je to individualno?
 
verovatno zavisi od osobe do osobe (nisam pricao otome sa drugarima) ali meni je to jako pipljivo, i ne secam se da mi je bilo koja nesto posebno tretirala testise - mada sam misljenja da bi to unelo neku novost u sex life i ne bi bilo naodmet - samo nek je nezno i s ljubavlju pa cemo vec stici negde ;)
 
Do jaja:lol:
Paaaaa..machkice ti valjda najbolje poznajesh svog dechqa....jedino ne stiskaj jaqo..u stvari uopshte..osim ako ne zeih da te zapamti za ceo zivot:lol:..a moz i da probash pa ce mu faca za tren biti kao ovaj smajli: :shock: :lol: ......a mozda i voli malo sado-mazo:lol::lol:
 
Copy_Cat:
sta radim? mene muci to sto nisam bas sigurna sta trebam da radim. sta prija, a sta ne? ili je to individualno?

To najbolje ide u paketu sa pusenjem kite,..znaci dok pusis kitu,.lagano se spustas ka korenu kite i prelazis na jaja...jaja se lizu,sisaju,masiraju u ruci lagano.... i pri tome dok sve to radis sa jajima ne smemo zapostaviti kitu i usput dok se igras sa jajima moras da drzis kitu u jednoj ruci i da je pri tome Drkkash dok lizes jaja,.zatim se mozes malo spustiti nize ka korenu jaja i isto da jezikom pravis male kruzice,..jednostavno pusti masti na volju.....

EH sad za ovaj savet 50eura,...8)
 

Back
Top