RIBA IZ STRANKE:)

~Petar~

Poznat
Poruka
8.643
CKM u članku pod nazivom "Kako smuvati ribu iz stranke" daje savete muškarcima koji su zaljubljeni u devojke članice političkih partija. Da ne bi omanuli i otišli namirisani na sastanak sa radikalkom, tu je CKM da od njih napravi političke zavodnike prve klase:



RADIKALKA

Sviđa ti se Radikalka? Pa, dobro... Ima ljudi koje pali da ih neko gazi štiklom po mošnicama. [...] Radikalka voli sve što je narodsko (a pogotovo narocko! ). Lakše malo sa sapunom, a oštrije sa rakijom. Ubedi je da si ti njen princ u naradžastom "stojadinu" iz 1973. sa kojim ćete jedne nedelje ići kod njenih a druge kod tvojih na selo. Reci joj da maštaš o petoro dece koja možda neće biti stalno sita, ali ce biti nacionalno svesna. Zamišljaš vaš radikalski stan. Jednosoban, sa drap tapetama i stalnim mirisom domaće kuhinje.


KOŠTUNIČARKA

DSS cura mašta o gotovo istim stvarima kao i Radikalka, a razlikuju se po tome što je Koštuničarka završila neki fakultet (istoriju, recimo). Put do njenog srca vodi preko njenog duhovnika. Dakle, prvo moraš da se dopadneš njenom svešteniku. Ona ništa neće uraditi na svoju ruku dok se ne konsultuje sa popom. E, sad, tu postoji svojevrsna "kvaka 22". Kako se zaista dopasti popu ako nisi osmogodišnji dečak? To moraš sam da smisliš. Kada si to sredio, ostaje ti još samo jedna veća "kvaka" - DSS ženu može da privuče samo muškarac koji ne misli na žene nego je posvećen nacionalnom i duhovnom. Čim ti nju muvaš, misli ona, biće da si nekakav komunista ili liberal u duši, a takav joj ne treba. Pročitaj nešto od Matije (Ble) Bećkovića, on zna kako se to sređuje.


SPO - NS

Da bi stekao njene simpatije, treba da nabaviš prilično skup komad hardwarea. Treba ti "Draškovićizator". SPOpadija jednostavno pada u trans kada čuje glas i govor svog lidera. "Draškovićizator" se priključi između mikrofona i razglasa i sve što izgovaraš on spušta tri oktave niže, pretvara automatski u deseterac a savremene izraze zamenjuje arhaizmima koje ni najstariji sveštenici SPC-a ne poznaju. Opcija prevodjenja na engleski priča je za sebe! Pričaj joj da je lepa i da ce biti još najmanje 10 puta lepša kada vratite kralja na celo Srbije. Ribu iz Nove Srbije muvaš na sličan način samo malo "radikalizuj" priču.


G17+PROVIZIJA

Ona je i DSS i DS i SPO i leva i desna i sve što ti treba. Za kintu, naravno...


DEMOKRATSKA STRANKINJA

Cura iz stare građanske, beogradske porodice (bez obzira što živi u Nišu, recimo) čiji je jedan deda pre rata posedovao polovinu svega a drugi deda drugu polovinu. Ipak, ona shvata da su se vremena promenila. Da Srbija treba da bude modernija. Ona traži muškarca koji ima svoje mišljenje i čvrst stav i koji je spreman da ga menja u zavisnosti od situacije i pravca duvanja vetra! Ona je lepa, fina i zaljubljena. Ne u tebe, doduše,već u predsednika stranke. Pre toga je bila zaljubljena u prethodnog predsednika stranke. Treba da joj objasniš da se i ti, na prihvatljiv način, diviš lepoti predsednika stranke i da možete zajedno da ga pratite po Srbiji i uživate u njegovoj pojavi i veštini da govori nekoliko sati a da ne iznese nijedan konkretan stav. Predloži joj da pokušate da kohabitirate ispod pokrivača a bez odeće. Da vidite kako će ta vaša neprincipijelna ali neophodna koalicija da funkcioniše.


CURA IZ DRUGE SRBIJE

Pred sobom imaš šetačicu, udaračicu (u šerpe i poklopce, nažalost) i nezadovoljnicu opšte prakse. Bila je u DS-u, bila je u GSS-u, ali sada je našla svoj pravi politički dom. Shvatila je ono što i tebi treba da bude jasno ako želiš da je smuvaš. Ona svim svojim bićem voli i želi Čedomira Jovanovića i jedini način da je imaš jeste da budeš Čedomir Jovanović, lično i personalno. Možeš da preuzmeš mesto tužioca u procesu za ubistvo Đinđića i da rasturiš bandu na sudu, možeš da gostuješ u "Peščaniku" svake nedelje, možeš imati najviše postova na web forumu B92... sve je to lepo i ona će misliti da si cool i OK, ali dok god nisi Č. Jovanović, nećeš osvojiti njeno srce i dušu."

:D
 
Pa ako uzmemo da se ljudi opredeljuju ka nekoj partiji više iz navijačkih pobuda tj nastupa lidera (karakterne osobine) pre nego li su uopšte pročitali program stranke te procenili koliko je ostvariv i bla bla bla bla....

Lepo napisano - psihološki isprofilisano.
Neobavezno, naravno.
Na momente vulgarno, ali čemu lažan stid?
Riba se muva zbog vulgarnosti iako su napisane prelepe ljubavne pesme iz kojih se to ne da zaključiti...
 
E, da mi je videti samo jednu koja se pali na Cedomira Jovanovica u RL, pa da umrem da ne zalim :roll:
Drugo, zene ne privlace politicari kao muskarci, njih privlaci oreol slave, privlaci ih moc (tu cak ne racunam ni moc novca), lepe se k'o muve na lepak...
Ako bih morala da biram politicara po fizickom izgledau, ja bih recimo izabrala Predraga Markovica, i sad molim da ostenete prisebni i na svojim stolicama.
Kulturan, uredan, vispren, duhovit, ugladjen, iskren, obrazovan.......a lep nije, zar ne?
Ali, samo na prvi pogled, slutim da ima sarma da osvoji svaku koju pozeli, e pa vi vidite da li uopste razumete zene, a znate sta bi koja volela ili zelela.... :roll:
 
*BILJA*:
E, da mi je videti samo jednu koja se pali na Cedomira Jovanovica u RL, pa da umrem da ne zalim :roll:
Drugo, zene ne privlace politicari kao muskarci, njih privlaci oreol slave, privlaci ih moc (tu cak ne racunam ni moc novca), lepe se k'o muve na lepak...
Ako bih morala da biram politicara po fizickom izgledau, ja bih recimo izabrala Predraga Markovica, i sad molim da ostenete prisebni i na svojim stolicama.
Kulturan, uredan, vispren, duhovit, ugladjen, iskren, obrazovan.......a lep nije, zar ne?
Ali, samo na prvi pogled, slutim da ima sarma da osvoji svaku koju pozeli, e pa vi vidite da li uopste razumete zene, a znate sta bi koja volela ili zelela.... :roll:
:shock:
 
*BILJA*:
E, da mi je videti samo jednu koja se pali na Cedomira Jovanovica u RL, pa da umrem da ne zalim :roll:
Drugo, zene ne privlace politicari kao muskarci, njih privlaci oreol slave, privlaci ih moc (tu cak ne racunam ni moc novca), lepe se k'o muve na lepak...
Ako bih morala da biram politicara po fizickom izgledau, ja bih recimo izabrala Predraga Markovica, i sad molim da ostenete prisebni i na svojim stolicama.
Kulturan, uredan, vispren, duhovit, ugladjen, iskren, obrazovan.......a lep nije, zar ne?
Ali, samo na prvi pogled, slutim da ima sarma da osvoji svaku koju pozeli, e pa vi vidite da li uopste razumete zene, a znate sta bi koja volela ili zelela.... :roll:
Biljo ti kao Ksenija Milivojevic....:-)
 
Ovo za ribe iz demokratske je više manje tačno. Ne znam iz kojih su građanskih porodica, ali imaju taj teleći pogled kad se spomene Tadić. Ranije sa Đinđićem to nisam primećivao! Ono što mogu da potvrdim, da su u novosadskom gradskom odboru, za čistu 10-tku!
k050.gif
 
*BILJA*:
E, da mi je videti samo jednu koja se pali na Cedomira Jovanovica u RL, pa da umrem da ne zalim :roll:
Drugo, zene ne privlace politicari kao muskarci, njih privlaci oreol slave, privlaci ih moc (tu cak ne racunam ni moc novca), lepe se k'o muve na lepak...
Ako bih morala da biram politicara po fizickom izgledau, ja bih recimo izabrala Predraga Markovica, i sad molim da ostenete prisebni i na svojim stolicama.
Kulturan, uredan, vispren, duhovit, ugladjen, iskren, obrazovan.......a lep nije, zar ne?
Ali, samo na prvi pogled, slutim da ima sarma da osvoji svaku koju pozeli, e pa vi vidite da li uopste razumete zene, a znate sta bi koja volela ili zelela.... :roll:

1) Evo Biljo, za ovu iskrenost
2) A vredi pogledati i ovo
 
jaaaaaoooojjjjjj citao sam taj broj CKM... nema blage veze sa stvarnoscu... ti sto pisu za CKM su za demokrate i protiv SRS...
ne moze da prodje i jedan proj a da ne napisu nesto protiv SRS... nemaju smisla za biznis
a uopste ne shvataju da im to ugrozava prodaju i tiraz... i to poprilicno... pola Srbije su za SRS a mnogi ih verovatno zbog toga bojkutuju i ne zele da kupe njihov casopis... ali eto kad je nego tvrdoglav... mislim zao mi ih je kad su tako ograniceni i ostrasceni i slepi - to je bas skorz u suprotnosti sa pravilima biznisa

i tako secam se ranije su npr. u vise brojeva zaredom mrtvi-ozbiljni pisali o "surovim-brutalnim-krvolocnim diktatorima" Lukasensku, Nazarbajevu, Gadafiju... mislim gomila gluposti!
 
da, zaboravio sam da dodam - te BUDALE iz CKM su toooooliko pljuvali po SPC da to nije normalno!
takvu pljuvacinu po Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi necete naci ni u jednom drugom casopisu!
ne moze da izadje i jedan broj casopisa a da ne napisu nesto protiv SPC - npr. u stilu svi popovi su pedofili i ne moze da izadje i jedan broj casopisa a da ne pomenu Pahomija i nekakve ludacke nenormalne generalizacije
mislim strasno!
 
wireless:
da, zaboravio sam da dodam - te BUDALE iz CKM su toooooliko pljuvali po SPC da to nije normalno!
takvu pljuvacinu po Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi necete naci ni u jednom drugom casopisu!
ne moze da izadje i jedan broj casopisa a da ne napisu nesto protiv SPC - npr. u stilu svi popovi su pedofili i ne moze da izadje i jedan broj casopisa a da ne pomenu Pahomija i nekakve ludacke nenormalne generalizacije
mislim strasno!
Ne znam zašto ne spominjati Pahomija?? Ako su to radili sa SPC, to je bezobrazluk, ali Pahomića i još neke treba svaki dan spominjati, za nauk!
 
urospo:
Predpostavljam da ti vise volis podocnjake kao "detalj" na licu? :D
ne ja kao detalj preferiram plavu kosu i plave oci u kombinaciji sa ostrim crtama lica,ali sta sad,niko nije savrsen pa ne biram :roll:

da ne treba mozda da volim bradu do pupka?

kako muskarci odrzavaju toliku bradu?peru?cesljaju?stavljaju mini val?ili ne osecaju potrebu za higijenom tog dela?
 
Banshee:
ja sam uvek imala utisak da predrag markovic gaji parazite u bradi.
i uopste mi taj njegov deo oko glave deluje strokavo.
Pa, da sam na tvom mestu, ja bih proverila :lol:
Ponavljam (a mozda sam ja izuzetak) tvrdim da je taj covek u sebi ima neverovatnu lepotu!
Pa, ovaj moj sugradjanin Dusan Petrovic-slovi za lepog coveka, a meni ta njegova lepota ide na zivce. Nema nista od spoljasnjeg sjaja. Fizicka lepota je nesto sto moze eventualno da privuce i samo na prvi pogled, unutrasnja je ta koja zadrzava.
Lako je osvojiti, mnogo je teze zadrzati:)
 
mislim ti likovi iz CKM tooooolikooooooo nemaju smisla za biznis da je to straaaasnooooooo!!!!!!!!!!!!
40% ljudi u Srbiji potencijalni kupci njihovog casopisa su za SRS, a jedno 90% ljudi u Srbiji su vernici SPC - a oni teraju svoje! rasteruju musterije! mislim... nemam reci!
 

Back
Top