Najsmesniji sexualni blam

M

Marilyn

Gost
Najsmesniji sex blam koji sam ikad cula je od moje xdrugarice-ona i njen decko su otisli u njegovu vikendicu da napokon mogu da budu sami i rade sve za sta je neophodno glasno uzdisanje,svrsavanje,etc.Nakon jedne takve burne seanse,oboje su strovalili na krevet i zapalili po pljugu a onda su primetili da kondom koji je on prethodno stavio nedostaje...i panicno su poceli da ga traze-ispod kreveta,na ormanu,po carsavima...i nisu ga ni nasli tu noc.
Pronasla ga je ona TRI DANA KASNIJE SASUSENOG U SVOJIM GACICAMA!!!:):):)I naravno poklonila mu ga za uspomenu na najjadniji pokusaj kontracepcije ikad!
 
Najsmesniji sex blam koji sam ikad cula je od moje xdrugarice-ona i njen decko su otisli u njegovu vikendicu da napokon mogu da budu sami i rade sve za sta je neophodno glasno uzdisanje,svrsavanje,etc.Nakon jedne takve burne seanse,oboje su strovalili na krevet i zapalili po pljugu a onda su primetili da kondom koji je on prethodno stavio nedostaje...i panicno su poceli da ga traze-ispod kreveta,na ormanu,po carsavima...i nisu ga ni nasli tu noc.
Pronasla ga je ona TRI DANA KASNIJE SASUSENOG U SVOJIM GACICAMA!!!:):):)I naravno poklonila mu ga za uspomenu na najjadniji pokusaj kontracepcije ikad!

ovo ne smem da komentarisem ali veoma je smesna situacija...
 
Skontajte blam kad ste mladi i neiskusni...Pre dve godine, dechko i ja se odluchimo da imamo sex...to nam je bio 4, 5 pokushaj i to uspeshni...Po zavrshetku, on izvadi **** i moja vagina ispusti zvuk nalik "vazduhu"...Ja sam se nashla zatechena, nisam znala shta je to, on istripovan da sam pustila goluba...I naravno na kraju smo skontali da je to samo nabijeni vazduh, mada je ta situacija bila prilichno neprijatna za oboje...
 
moja drugarica je imala jos goru situaciju...sve ono isto iz prvog posta na temi, s tim sto na kraju nisu ni uspeli da nadju kondom i....ukapirali da je u njoj! pa su ga onda vadili... strasno u toj prici je sto su sex imali drugi ili treci put... ona je umrla od blama! ali, eto, i dan danas su zajedno...posle 5 godina :)
 
Ja sam čula da je dvoje završilo u hitnoj pomoći, jer su se prilikom seksa ''zaglavili'' jedno u drugom...
Mislim da je to blam neviđene vrste. :)
Ali dešava se taj grč... Ipak - ceo tim lekara i sestara da nas ''odglavljuje''... He, he... :p
 

Back
Top