Meni su ukrali.....

goldfish

Veoma poznat
Poruka
12.991
....otirač za cipele.......... :shock:
.
.
.
u poslednjih desetak godina ukrali su mi bar tri puta otirač ispred vrata :roll:
pitanje za vas je : ko to krade otirače ??????????
i drugo pitanje : šta je nešto najnebuloznije što su vam ukrali ( ili što ste vi ukrali :lol: ) ?
 
ja znam ko ti je ukrao otirac... i to, jos +, znam ko ti je ukrao otirace sva tri puta... reci cu ti ako 'oces...
meni su jednom ukrali cipelu... samo sto sam je kupio... a mislim i da mi niko nije ukrao to, nego da je kuce odnelo... bila je nova... bela... i ukrali su mi zvaku iz futrole jednom... a jednom su mi na sastanku ukrali papirne maramice... a, probaj da stavis jedan ruzan otirac... kod nekoga to upali...
 
banegad:
prodao sam otirac
****** trebale mi pare za novi cecin cd
sad sam stavio krpu da o nju gosti obrisu svoje govnjave djonove
ponekad uzmem tu krpu pa se obrisem ispod pazuha
al to onda kad se bas oznojim
e022.gif
 
ja sam krao daske....kao dete ninja kids filmovi i slic...tam-tma....:roll:
i da shok zvake...Ahahhah...
hmmm...chudno!!??

meni nisu,osim na mercedu pre...znak...
osim pas sto je po komsiluku-crne boje uzimao cipele ljudoim vima po prichi...IMA JEDAN strasahna pas..""..>:rolleyes:....

ja se ne secjam ,....iskreno..

mene su ukrali na eskurziji i umalo me nisu silovali...mo ze te tako se recji imao sam devojku iz med. onako sam je voleo nisam je hteo varati............
zdipio sam krevet od ortaka jedan jastyk,...pozajmio svoj [bio mi budjav.].hmm...eee ...zanimljivo>..
mozda hemijkse olovke....chuo sam pre od drygarica kevinih...chase iz mladosti,ali nije mim fazon da radim to...ne prasta se,mladicjima..
Novine pre 5 gofina sam zdipio sa trafike...chupa chups!...:lol::lol:
 
jeste jeste....chuo sam...ali se bojim da vam kazhem,ali ajde....to je novi talas organizovane mafije,da....da...vishe se ne obijaju benke i ne uteruju dugovi i kamate.....sad se kradu otirachi,i oprane majce i charape sa zhica.....pa se menjaju u kini za dzakove krompira,i pokvarene satove.....
 
jel su tebi manni nekad neshto uzeli...al ne verujem imam osecaj da si ti mnogo zajeban lik,blago recheno psihopata...i kad bi ti neko ukrao vezu luka iz bashte ti bi ga nashao,i u istoj bashti bi ga zakopao do glave...za kaznu....
 
ukrao plazmu!!!!! sad skoro za vreme odmora mrzelo me da cekam u red (koji je bio oooogroman), ja plazmu u ruke, ruke u dzep i nazad u skolu.... da ne zakasnim na casove. Nisu mi dali drugog izbora....


a da, u klinackim danima , bilo je tu kradja zvaka, lizalica i sl. Cak sam krao par granula za pse kojima sam hranio prvu lutalicu na koju naidzem
Jbte ja sam kleptoman.

Otiraci! To je daleko ispod mog nivoa...
 
ma JA sam kleptoman! juce zamalo da ukradem rezac iz prodavnice! uzela, i dok sam cekala u redu stavila ruke u dzepove... ruke izvadila iz dzepova ubrzo, a na rezac zaboravila...
a nesto najnebuloznije sto su mi ukrali jesu carape! kad sam ih videla na cimerkinoj drugarici, malo mi je bilo neprijatno na njen red... :oops:
 
Sto sam ja voleo Tempo,Zov i shok zvake....cc.c...
osim nesto sluchajno u osn. sto sam bio stariji,izasao sam...iz stosa.
ne privlachi me .

sada nesto sasvim dygachije,ali mi nije jasno...zasto tako,ali ispada da takoM moram.!?/...>>>>??!?<<<
 

Back
Top