veze bezzzeze

i to u gaaaaaaaaaaaaaadnom aliiiiiiiiiiiii gaaaaaaaaaaaaadnooooooooooom 3pu........

ali to mi je tako slatko..... dobiju bebironu a ni ne znaju shta ih je snashlo.... pa onda one sitne zachkoljitze zajednichkog zivota..... svidja mi se.....
 
Vernost... nije to vernost, samo im tako trenutno odgovara i nemaju potrebu za necim drugim... Ali iz toga moze svasta da ispadne , sto kaze DayLight mozda cak i neka bebaca...
 
Kod mene je to, zapravo, kres shema... ;)
Znaci, imamo jedan ugodan prijateljsko-seksualni odnos koji nijednu stranu ni na sta ne obavezuje i traje dok oboma prija... Mimo toga svako od nas ima svoj zivot...
 
Gazdarica:
Kod mene je to, zapravo, kres shema... ;)
Znaci, imamo jedan ugodan prijateljsko-seksualni odnos koji nijednu stranu ni na sta ne obavezuje i traje dok oboma prija... Mimo toga svako od nas ima svoj zivot...


e pa tako bih i ja to definisao, kao kres shemu a ne kao vezu...pa jos i neobaveznu :)
 
dešava se i da jedna strana potajno, samo u svojim mislima ima težnju da
''vezu bez veze pretvori u vezu sa vezom'', ...ali ne želi da potencira više,
ne forsira, druga strana bi pobegla...
izgubio bi i ono što ima.....
...a vreme može da veže drugu osobu...
 
Gazdarica:
Montekristo, to nije tacno... Govori u svoje ime...

hmmm, gazdarice ja i govorim u svoje ime, to jest ono sto mislim...I tvrdim da bi ljudi trebalo da budu zombiji kada nebi nesto osecali prema onom drugom...i u tim takozvanim vezama postoji privlacnost makar seksualna, a opet kazem da UVEK neko na kraju zeli vise, dobro skoro uvek da ne budemo iskljucivi
 
Dirk:
tjah...totalno mi nelogicno da se iz kres sheme proizvede nesto ozbiljno, ma nema sanse...


Pa zašto ne bi bilo šanse .. Kres šemom je postignut prvi i osnovni uslov, a to je da se dvoje ljudi fizički dopadaju jedno drugom. Nakon toga ide slaganje u sexu, što je jedan od važnih elemenata svake veze (znači ako šema dugo traje, taj sex nečemu vredi) .... kada sex vredi, ljudi onda upoznaju jedno drugo i na nekim drugim relacijama, a vreme čini svoje u tom pogledu.

Može da ispadne svašta iz sex šeme ....
 
NatasaNatasa:
Pa zašto ne bi bilo šanse .. Kres šemom je postignut prvi i osnovni uslov, a to je da se dvoje ljudi fizički dopadaju jedno drugom. Nakon toga ide slaganje u sexu, što je jedan od važnih elemenata svake veze (znači ako šema dugo traje, taj sex nečemu vredi) .... kada sex vredi, ljudi onda upoznaju jedno drugo i na nekim drugim relacijama, a vreme čini svoje u tom pogledu.

Može da ispadne svašta iz sex šeme ....

ja, kao i uvek, govorim iskljucivo iz svog iskustva.
 
montekristo:
hmmm, gazdarice ja i govorim u svoje ime, to jest ono sto mislim...I tvrdim da bi ljudi trebalo da budu zombiji kada nebi nesto osecali prema onom drugom...i u tim takozvanim vezama postoji privlacnost makar seksualna, a opet kazem da UVEK neko na kraju zeli vise, dobro skoro uvek da ne budemo iskljucivi
Govors u svoje ime, a tvrdis da UVEK neko zeli nesto vise? Primijetis li ti tu ikakvu nelogicnost?
Ja ti, sto iz svog, sto iz iskustava svojih prijatelja i poznanika mogu navesti mnosto primjera kres shema koje opovrgavaju tvoju tezu...
Stoga, to uvek ili skoro uvek izbaci iz izjave, ili ga vezi uz svoja iskustva, odnosno iskustva drugih ljudi koja su tebi licno poznata...

I, ko je uopste rekao da se prema osobi s kojom si u kres shemi ne osjeca nista?
Naravno da se osjeca, ali to nije ljubav, odnosno nisu one emocije koje bi vodile ka ljubavnoj vezi...
 
Pa svako ovde govori iz svoje prizme ... Ako ti se takva kombinacija nije dogodila, nije isključeno da ti se i neće dogoditi ... znači, ne možeš apriori govoriti o nečemu, ako nemaš iskustva u istom DirČe
a010.gif
 

Back
Top