Ajde da kupimo avion

djoledjole

Zainteresovan član
Poruka
314
Ljudi,hocete da skupimo pare da kupimo neki manji avion,koji kosta,polovan,oko12000evra,pa navise.posle samo da smislimo gde da ga cuvamo,ko ce ga odrzavati...sta kazete a?Svako po 50/100e i eto nama avioncica... :lol:
 
ma jok WASP...pa ko ce to da vozi?....A troshe gorivo brale....samo tako.Iskreno ne bih voleo te nashe kante......Ajde da uzmemo onaj Fiat G-50 iz muzeja vazduhoplovstva koji chami tamo u podrumu i lepo ga restauriramo i naplacujemo voznju sa njim.Ma idi oparili bismo se extra.

Pooozzzz
 
friedrich:
ma jok WASP...pa ko ce to da vozi?....A troshe gorivo brale....samo tako.Iskreno ne bih voleo te nashe kante......Ajde da uzmemo onaj Fiat G-50 iz muzeja vazduhoplovstva koji chami tamo u podrumu i lepo ga restauriramo i naplacujemo voznju sa njim.Ma idi oparili bismo se extra.

Pooozzzz

za te pare mozemo da kupimo i jedan 737 :)
 
Kako si dobio tu licencu? Jel to moze svako ili samo preko veze?

@Ober...Prava je shteta shto taj Fijat chami tamo i ne vidi svtlo dana....:(.Kada sam zadnji put bio tamo rekli su mi : "Decko nemamo para da ga restauiramo". Bash njesra.....mnogo sam tuzan zbog toga........
 
Ma zezam se, jedino znam na simulacijama da letim pa se mislim da bi bio red da Ubi Soft daje pilotske licence. Ko da restaurira Fiata kada su pre nekoliko godina prodali jedini preostali Bf 109 K-4 na svetu koji je kao takav nacionalno blago neprocenjive vrednosti. Samim tim je muzej izgubio svoj smisao i postao nesto sasvim drugo. Nikad niko nije odgovarao za to i pored velike kampanje koju su vodili neki ljudi u novinama da se prodaja spreci ipak su pobedili pijacni dzambasi uzevsi velik novac.
 

Back
Top