Sredimo SVAŠTARU!

SumiTara

Ističe se
Poruka
2.145
Ima dana kada mi je svaštara jako dosadna.
Nešto što mi se učini da je interesantno, začas ode u nepovrat.
Desi se i dan da me ni jedna tema ne isprovocira da nešto napišem.
Problem u tome što previše ljudi, misli, informacija treba da nađe mesto na malom prostoru. Mali prostor!
Neke odlične ideje odlaze u nepovrat, maštovite osobe teško ovde nalaze sebi prostor.

Da li ovde može da opstane tema u kojoj imamo pravo da moderatorima skrenemo pažnju kako svaštaru učiniti boljim mestom za zezanje?

Jedan od načina da se ovde stvari srede i da svako sebi nađe mesto je da svaštara ima više podforuma..
Imam ideja..verujem i vi, al' polako, da vidim da li će VELIKE UŠI imati sluha!
 
ne se nadala monolagu, al da počnem!

već sam pominjala podforume- razvrstati srodne teme:

- igre- kaladont, azbuka gradova, asocijacije, ocenite avatar, osobu iznad, mozgalice sl.
- teme tipa- kako se osećate trenutno, trenutna dešavanja, utisak dana..
- sve ankete na jednom podforumu
- mesto za maštovite, kreativne, za lupetanje gluposti, za provociranje, za zezanje..npr.
Black Pearl
- mesto za teme koje ''nemaju svoje mesto''

nastavljam u drugom broju!
 
...Šumi Tara...srediće se svaštara... :D

tara-jutro2.gif
 
SumiTara:
Hmmm, bilo bi patetično, ali ima vremena za odgovore..
nadala sam se da i drugi imaju nešto što bi ovde menjali..ili ste svi zadovoljni? :!:

Ybg. nisi videla Ćaletovu pretnju?:lol:
Suzdržavaju se ljudi...čekaju...polako...siguran sam da će biti predloga...;)
Što se same ''svaštare'' tiče...ja sam svoje obavio...mislim da je od mene dovoljno...za ostalo se pobrinite...ako vam smeta...
 
Verujem da su mnogi ovde imali neprijatno iskustvo jer njihova tema nije pustila korenje...koje nije prouzrokovano nemaštovitošću onog ko stavlja temu... :(

Neke teme se ovde ne nalaze na pravom mestu,pobrkane su babe i žabe
i treba pregrupisati teme, staviti svaku temu na svoje mesto.
 
ma jok bre....samo zatvore sve teme koje valjaju.....:lol:
nema to veze sa mastovitoscu...ovo je svastara.....ovde treba da se zaludjujemo....sta ima veze sto neko odvali neso ili postavlja silne ankete i teme :lol:
takve su najbolje :D
 
pa.. idem dosta na Kenjaza podforum (filozofija) i Paceri slushaju jadnike podforum(muzika).. FilmFilm podforum, gde niko nije neshto mnogo zainteresovan za dobar film...

Hmmm...

Ponekad svratim do Knjizevnost, ima tamo okej likova. I da ne zaboravimo Video Igre (ko shto ime kaze) i Pichkopacenici (Ljubav i Seks).
 
Svraćala sam na Burek forum.
Veće bogatstvo tema, sređeniji je,
ali mi je Krsta prirasla srcu i volela bih da ovo mesto ne pušta uzde!
Dugo se ovde suštinski ništa nije menjalo...u formi, u sadržini..
 
Zikica:
ma jok bre....samo zatvore sve teme koje valjaju.....:lol:
nema to veze sa mastovitoscu...ovo je svastara.....ovde treba da se zaludjujemo....sta ima veze sto neko odvali neso ili postavlja silne ankete i teme :lol:
takve su najbolje :D


zato sam i mislila da naprave podforum na kome možemo da se ludiramo, gde nam je dozvoljeno i da chatujemo, da se raspravljamo, svadjamo, aj, ne baš da se vredjamo, al ako se otvori tema VREĐANJE, što da ne, za ljude koji umeju da prihvate šalu i uzvrate istom merom, i ta bi tema bila dobro zezanje.

neka naprave više mesta!
 
tako mi u vojsci pobegnemo na more, a drug mi pliva, pa stalno na mene.. (a nije *****, nego nekako blesavo pliva).. a meni vec dosadilo da se sudaram s njim, pa ga pitam: e, bre, jel ti malo more?
 
Šakal:
Hm...uuuu...pa sad mi je jasno...hahahahaaaaa...pa ti hoćeš da vrate ''religiju''....:lol: :lol: :lol:

zatvorili su dosta jako dobrih tema na kojima je taman počelo dobro zezanje...
zatvorili su jednu moju temu, koja je mogla da postane odlično zezanje, interaktivna igra, da ljudi ovde znaju da poštuju neka pravila i da imaju meru u zezanju!

a za one koji ne žele granice, neka za njih naprave podforum, ja svoje granice odlično poznajem! :-(
 
* na SVASTARI nije postavljen odgovarajuci moderator ... mozda ovo zvuci kao uvreda ,ali Rajkec posecuje ovaj forum samo kad nema sta da uci , Father ****** Cale navikao sam ...je isuvise dobar lik da shvati nas ludake koji volimo chat , lepo sam rekao za njega je Savremen mushkarac , a Pristina je ionako otisla u k:) otkako nema sicky-ja ....

* SVASTARA samo ime joj kaze , treba da se pishe sve i svashta , pa makar bila i glupa tema ... verujte mi da ce posecenost biti veca i da je to mesto za zabavu svih nas ....

* mislim da nema potreba zakljucavanja tema , ona ce vremenom da se pomeri na drugu stranu .... ovde ljudi vole zabavu , druzenje .... ali moderatori i admini svojim postupcima oterali su ljude koji su bukvalno drzali atmosferu svakog dana

* SVASTARA je postala mrtvilo ,a nekad je bila moja 2 kuca ... ako promenite neke vase fazone rado cu se vratiti ,jer ipak ima ovde ljudi s kojima sam provodio 24h svakog dana ... morate modovi i admini da shvatite mi smo ovde zbog nas ,a ne zbog vas ....

* biti moderator ili administrator je isto sto i Registrovan korisnik ,ali zavisno od coveka prihvatas svoju obavezu i duznost . Zakljucavanje , banovanje i sve ostalo ide nakon prethodnog upozorenja ...ali kako se kod vas vrshi odabir ljudi koji postaju modovi to samo vi znate ....

All the best ..... fricky whitenicky !!!
 
SumiTara:
zatvorili su dosta jako dobrih tema na kojima je taman počelo dobro zezanje...
zatvorili su jednu moju temu, koja je mogla da postane odlično zezanje, interaktivna igra, da ljudi ovde znaju da poštuju neka pravila i da imaju meru u zezanju!

a za one koji ne žele granice, neka za njih naprave podforum, ja svoje granice odlično poznajem! :-(


Hm...znači sujeta je u pitanju...ybg. pomislio sam da je želja za perosperitetom na prvom mestu a ne lični ''krstaški'' rat...zbog zaključane teme...

Btw. ovo je jače od mene...tako je dobra...odgovara temi...možda neko i ukapira...:lol:

1157576800_32076872.jpg
 
ma, pogrešio si brate, ne vidim sujetu u potrebi da skrenem pažnju na ono što mi se ovde ne sviđa!

prosperitet na krstarici, šta si mislio pod tim? da postanem administranor, moderator? hvala, ali dovoljno sam zaposlena, a ovde dodjem kada završim poslove i poželim opuštanje i zabavu! a bilo mi je krivo kada su mi zatvorili temu, ali sam preležala ''dečje bolesti'' pa nemam potrebu za ratovanjem.
Ovde pokušavam da skrenem pažnju administratorima da pokušaju da poprave Svaštaru. Ne znam zašto ti je zapelo da nađeš ''niske pobude'' u postavljanju teme, vidiš da ima i onih koji imaju šta da kažu, ja sam uglavnom rekla.

Možda si pogrešno protumačio reč ''sređivanje'' u naslovu.
 

Back
Top