Zasto je 12. kuca toliko losa?????

  • Začetnik teme Usamljena
  • Datum pokretanja
strah od promena, autodestruktivnost... tebi je u opozici sa venerom?
to može da znači i dodir sa kriminalom, tačnije odnosi se na muškarce koje biraš... mada bi trebalo pogledati kakve aspekte prave sa marsom.
može da da i smrt pod nerazjašnjenim okolnostima, ili usled bolesti za koju ne znaš da je imaš, ili saznaš prekasno, atentat, silovanje ako je u lošem aspektu i sa marsom... znači, sve zavisi od aspekata sa ostalim planetama.
pluton u 12 je generalno položaj koji ukazuje na tešku karmu.

Jeste u opoziciji sa venerom, u trigonu sa marsom, merkurom i mesecom ( u 7. kuci, u raku)

Prezivecu nekako :think:

:)
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da sam čitala da je 11 polje za postdiplomske...ali da se ne zalećem...

Gde si citala.Odnosi se na komunikaciju,to je polje uranije.Uran kao prirodni vladar daje intelekt i u tom smislu se moze povezati sa nekim vidom skole,ali isto tako je i revolucionar i rusi sve ustaljene norme,vise steti nego doprinosi.

Deveto su fakulteti,tu spada vise obrazovanje sa svim sto ono obuhvata - ispiti,diplomski,postiplomski,maturski radovi,masteri

U horoskopu se vidi potencijal osobe,talenti,periodi kad je najlakse doci do uspeha itd.a to da se jedno odnosi na diplomske drugo na postdiplomske nije bas adekvatno.
 

Back
Top