Kako sve muskarci shvataju zene

Zene su

  • Neophodno zlo

  • Sexualni objekti

  • Robovi u muskom svetu

  • Verne sluge

  • Ravnopravne

  • Odlicne prijateljice

  • Druga polovina bica

  • Stub porodice

  • Kljuc uspeha

  • Superiornije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Master of Disaster

Zainteresovan član
Poruka
112
Evo mojih zapazanja. Ne kazem da sam popio svu pamet ovog sveta vec samo da trenutno ovako vidim stvari:

Ja mislim da su zene ( ne globalizujem samo uzimam vecinu u obzir, cast izuzecima ) jako subjektivna bica, pri tom mislim da nisu objetivne, nenormalno zeljnje ljubavi i previse sklone sanarenju, zatim mislim da previse forsiraju svoj sto bolji izgled i da nisu bassvesne kakve poruke salju muskarcima time.Smatramda su drustevno i politickine aktivne ne zato sto im je to uskraceno nego zato sto ihto ne interesuje, i vise vole da se oslonaju na muskarce nego da same nesto urade.

Onih boljih osobina, imaju mnogo hvala Bogu mnogo vise, ali ja bih izdvojio sledece:
Mnogo visebrinu o svom zdravlju, ali ne samo o svom nego i za clanove svoje porodice,velikisudetaljisti i dobri organizatori, zatim odlicni manipulatori ali u dobre svrhe,dobrocudna stvorenja i mnogo manje sklona osvetama, i sve u svemu svrsishodna i neophodna bica na ovoj planeti :razz:

Sad me interesuju neka vasa zapazanja prema lepsem polu, a najvise me interesuje stepen razumevanja koji imate za njih.

Da li ste svesni njihovog nacina bitisanja na ovom svetu?
 
Master of Disaster:
Da avatar je skroz profi:).alinece valjda to biti tema ovog theard :?
Nece ajde potrudio si se da nakuckas temu... ali ipak ja ne volim te teme muski ovakvi zenske onakve... to ti je samo plodno tlo za svadjanje i raskol... sto ipak nije cilj....

A odgovor:
I pored svih tih vrlina i mana koje imaju... mi ih lolimo.... :wink:

PS A svaki lajn iz ankete bi ti mogao biti posebna tema... sve je vrlo diskutabilno i 1000 ljudi 1000 cudi....
 
Petar_Pan:
Nece ajde potrudio si se da nakuckas temu... ali ipak ja ne volim te teme muski ovakvi zenske onakve... to ti je samo plodno tlo za svadjanje i raskol... sto ipak nije cilj....

A odgovor:
I pored svih tih vrlina i mana koje imaju... mi ih lolimo.... :wink:

PS A svaki lajn iz ankete bi ti mogao biti posebna tema... sve je vrlo diskutabilno i 1000 ljudi 1000 cudi....
1000 zena 2000 sisa !
 
Zanimljivo da je najviseglasaca glasaloza svih 10 opcija i onisuopet u pravu, jer zene zaista mogu da budu sve od ogre navedenog, ali izgleda da oni nisu shvatili mojepitanje :mad:

Ja nisam pitao kakve sve zene mogu da budu nego kako ih vi shvatate?

Nelogicno je da neko zene istovremeno smatra i kao sexualni objekat i kao stub porodice.
O.K. istina je da ima i zena kojima je smisao zivota i nacin zarade da budu sexualni objekti, ali takva zena sigurno ne moze da bude istovremeno i stub porodice.

Zato Vas jos jednom pitam kako vi generalno gledate na zene, kad bi morali da date uopsten sud o zenama da li bi preovladale one sa losim osobinima ili one pozitivne?
 

Back
Top