Net Rizik - online multiplayer rizik

Nosf

Početnik
Poruka
32
Heloo :smile:

Opet ja. ;)

Ok, da budem direktan:

Link (koji radiii)

Ukoliko volite rizik (a ja da, tako je i nastala ideja da se postavi online rizik) a nemate ga kod kuće ili nemate jednostavno mogućnosti okupiti nekoliko ljudi i naći vremena za poštenu partiju, ovo je stvar za vas.

Ozbiljno - internet je velika zajednica, a vjerujem da među svima nama ima i dobrih igrača rizika i ljubitelja te fenomenalne igre. Znam, ništa ne može zamijeniti ploču, društvo i tako dobru zabavu, no, pokazalo se i ranije da je moguće i "preko žice" se vrlo dobro zabaviti.

Sve što je potrebno je web preglednik. Opet PHP/MySQL, nikakvi fleševi, ni slično.
Istina, fleš je lijep, al ne znam radit u njemu :D

Mozzila/IE optimizirano, i radi ko urica. (možda poneki bug - eventualno nepostojeći link, ili nešto, al ništa što bi utjecalo na igru ili stabilnost iste)

Ukratko o igri, da vas ne zbuni odviše:

- registracija je nužna, naravno.
- kod registracije obavezno unesite važeću e-mail adresu jer ima svoju svrhu u igri, koju ćete, vjerujem, lako uočiti.
- chat sustav sa više soba, svako kreira svoju
- forum zasad nemam, nit držim da je potreban, al, ako bude stvarno više ljudi to posjećivalo, vjerujem da ću ga dignut
- moguće je pratit igre koje drugi igraju
- 2-8 igrača po jednoj partiji (naravno, stotine partija se simultano može pokrenuti)

Sve ostalo, ako vam je poznat rizik, vjerojatno i predobro znate.

Dakle, lijep pozdrav i nadam se da se vidimo (nisam dugo pošteno se pofajtao s nekim ;) )

EDIT: maknuo sam link dok ne sredim taj novonastali problem.
EDIT#2: ne znam sto je islo po zlu, al sad radi.
 
E ljudi evo prvih utisaka:
Igra je bez veze. Ima tooonu bugova, ja cu navesti neke od njih. Kad god izaberes neku opciju, automatski se odloguje, pa morate da se logujete og pocetka. Ni u jednu igru se ne moze uci zbog nekih errora. Grafika mi se pomalo i svidela, ali dzabe, ima vise bugova nego ispravnih fajlova.
 

Back
Top