Sram vas bilo, partiski poslusnici

dobro

Zainteresovan član
Poruka
105
Javni servis evropske Srbije = Javni WC :lol:

Jel provaljute sta ti ljudi rade.Pa ovo nije bilo ni za vreme Zlobe.Onda smo imali par slobodnih medija, dana i juce bukvalno nijedan:shock:
Ovakvo sirenje lazi imnece biti oprosteno.
Vec sada se vidi da nam negine repriza 5. oktobra
Obmanuli su narod, na najpokvareniji nacin!

Tako se, prema njegovim rečima, na programu TV Palma Plus iz Jagodine vrti dezinformacija da se premijer kosovske vlade Agim Čeku sprema da uz vatromet proslavi propast referenduma, a građani se pozivaju da izađu na birališta i to spreče. On je rekao da se na tri televizije emituje »besmisleni film jednog od promotera ustava Zdravka Šotre `Boj na Kosovu`«, kao i da se zloupotrebljavaju i Srpska pravoslavna crkva i patrijarh Pavle, kao i drugi verski velikodostojnici.

Apelujem na medije da budu mediji javnosti a ne političara, jer će podeliti sudbinu nekolicine ljudi koji danas trpe poraz svog života.
 
Не знам зашто толико критикујеш РТС и што прескачеш "оличење демократије и слободе говора и мишљења" у Србији,тј. б92?
И они су нон-стоп по читав дан емитовали рекламе о референдуму за Устав...
 
jedite_kod_Joa:
Не знам зашто толико критикујеш РТС и што прескачеш "оличење демократије и слободе говора и мишљења" у Србији,тј. б92?
И они су нон-стоп по читав дан емитовали рекламе о референдуму за Устав...
I studio B
 
Ja govorim zasve mediji u Srbiji. Svisu dobili naredbe da lazim i propagandom ubede gradjane da izadjuna referendum. Nazalost mnogi su nepromisljeno popustili pod njihovim sugestijama.

Naravno da ce istina vec za dan-dva izaci na videlo.Bas briga Cekuada slavi sto necemoizglasatiovajustav, kad jeiu prethodnom bilo da je Kosovo deo Srbije. Uostalomsvi evropski politicari su rekli da pitanje Kosova nece zavisti od ovog ustava i da time Srbija ne moze nista da spreci.

Ali gradanice uskoro videti da se ovinasi politicari sluze josprljavijim trikovima, nego sto je to Zloba cinio, i uvidece vrlobrzo da se od 5. oktobra nije nista promenilo.Samo suse promenili piuni a sistem je ostao isti.
 
RTS je trebao da bude neutralan, tj. da poziva da se izađe na referendum. A RTS je pozivao na referendum da se zaokruži DA. 100% NEREGULARAN referendum, ali ne samo što se tiče toga. Pristižu stalno vesti o nepravilnosti. I lepo Antonić, politički analitičar reče otprilike ovako: Bez obzira da li referendum prođe ili ne ovo je upozorenje i šamar današnjoj političkoj garnituri!
 
Ma ljudi, ono sta se desavalo poslednje dve nedelje sa fudbalerima, muftijama, popama, kupljenim novinarima itd da ne nabrajam. E to sta je bilo je SILOVANJE!
Znaci gde god je8ote da pogledam ono svi na plakatima nesto se smeju, gde god da se okrenem ono DA DA DA DA DA! ZA NOVI USTAV!
e pa muka mi je vise bilo, pa mi smo medijski silovani! I izaslo im je 53%! Pa to je tuzno u odnosu na te pare koje su dali da bi obmanjivali gradjane... Ali najbitinije je da je Kosovo deo Srbije(bez toga ne bih moga mirno da spavam) i da su Kostunica i kompanija sacuvali bulje u stolicama... ajde bre tuga beda i zalost od drzave, gadite mi se svi koji podrzavate ovu politiku, pa vi ste u najmanju ruku retardirani!!!
 
marco3dx:
Ma ljudi, ono sta se desavalo poslednje dve nedelje sa fudbalerima, muftijama, popama, kupljenim novinarima itd da ne nabrajam. E to sta je bilo je SILOVANJE!
Znaci gde god je8ote da pogledam ono svi na plakatima nesto se smeju, gde god da se okrenem ono DA DA DA DA DA! ZA NOVI USTAV!
e pa muka mi je vise bilo, pa mi smo medijski silovani! I izaslo im je 53%! Pa to je tuzno u odnosu na te pare koje su dali da bi obmanjivali gradjane... Ali najbitinije je da je Kosovo deo Srbije(bez toga ne bih moga mirno da spavam) i da su Kostunica i kompanija sacuvali bulje u stolicama... ajde bre tuga beda i zalost od drzave, gadite mi se svi koji podrzavate ovu politiku, pa vi ste u najmanju ruku retardirani!!!

Ретардиран ти је тата. И саветујем ти да не причаш ово на "северу", чекају те добре батине у противном.
 
Witch-king of Angmar:
Ретардиран ти је тата. И саветујем ти да не причаш ово на "северу", чекају те добре батине у противном.

nema ovo veze sa severom, to sto sam navijac crvene zvezde ne mora da znaci da mrzim sve sto nije srpsko i pravoslavno...
a tata mi jeste retardiran - glasao je :)
 
marco3dx:
nisam rekao da je CEO narod retardiran vec pola tog naroda - tacnije 51%

Odnosno, mogao si da dodaš, nije retardirano oko 5% aktivista i simpatizera LDP, LSV, GSS, SDU, Nataše Kandić, Sonje Biserko i još nekolicine njima sličnih, zatim nisu retardirani svi Šiptari koji žive u Srbiji i koji su bojkotovali referendum (npr. oni u Medveđi, Bujanovcu i Preševu), zatim Vehabije iz Novog Pazara, zatim neki ekstremni Hrvati i Mađari koji su se nadali da će Vojvodina dobiti političku autonomiju, zatim svi lenjivci kojima se nije dalo izaći na referendum, zatim svi oni politički nezainteresovani koji inače ne idu na glasanja, zatim oni koji ne žive u mestu gde su prijavljeni i nije im se dalo putovati (studenti npr.) ...
E, to su po tebi pametni ljudi, a svi ostali (većinom Srbi) su retardirani.
Blago nama... 8)
 

Back
Top