Program za nivelaciju jacine pesama

Tesko da moze neki program da rijesi problem pauza u pjesmama odjednom.. Mozda neki progi i ima, ja iskreno ne znam za takav, jer sa muzikom sam prestao da se bavim odavno, a pored toga, progija za odstranjivanje pauza koliko hoces, s tim da moras jednu po jednu pjesmu da odradjujes..

KOliko se sjecam da ne guras neke progije posebno, ako imas Nero Wave Editor, to sa pauzama mozes da odradis i sa njim..

Ako nemas Nero pomenuti program, pogledaj po forumu bilo je dosta slicnih predloga za progije za obradu tonskog materijala..

Ja sam svojevremeno radio sa CoolEdit Pro (sadasnji Adobe Audition) i Sony Sound Forge..

Oba rade posao odlicno..

Poz...zzzz
 
Peijatelju ja znam da radim u Sony Sound Forge-u nego ja imam 15 000mp3 pesama pa ako bih kratio to pesmu po pesmu islo bi mnogo mnogo sporo takodje da sam sredjivao volume pesmu po pesmu trebalo bi mi milion godina a sa ovim progamom koji si di dao islo je lakse, tako de ne znas neki automatizovaniji proglam za otklanjanje tih glupavih par sekundi tisine na pocetku i kraju pesama?!
 

Back
Top