sex sa drugom rasom ?

Chernobill:
Ocu i ja crnkinje. Ako neko ide u USA dolazim u posetu.
Drago mi je sto vidim da sam podigao atmosferu.
Party time!!!!!


odlicno! ti ces lepo da se spakujes sa mojim deckom (ribe ste obojica, pa cete se razumeti) pa pravac kod mene u USA. tebi cemo da nadjemo nekoliko crnkinja da nam ne drzis svecu i svi srecni i zadovoljni :wink: :wink: :wink:

a jel veci trip sa crnkinjom ili azijatkinjom?

ja sam imala priliku da se smuvam sa crncem (libijac iz Pariza) i ne znam....super decko, pametan, zanimljivog izgleda....ali mi je bio mnogo crn! a nisam rasista, fuj. prosto mi se nije svidela takva boja koze.
e sta ti je osecaj za nijanse :lol: :lol:
 
anakin:
Chernobill:
Ocu i ja crnkinje. Ako neko ide u USA dolazim u posetu.
Drago mi je sto vidim da sam podigao atmosferu.
Party time!!!!!


odlicno! ti ces lepo da se spakujes sa mojim deckom (ribe ste obojica, pa cete se razumeti) pa pravac kod mene u USA. tebi cemo da nadjemo nekoliko crnkinja da nam ne drzis svecu i svi srecni i zadovoljni :wink: :wink: :wink:

a jel veci trip sa crnkinjom ili azijatkinjom?

ja sam imala priliku da se smuvam sa crncem (libijac iz Pariza) i ne znam....super decko, pametan, zanimljivog izgleda....ali mi je bio mnogo crn! a nisam rasista, fuj. prosto mi se nije svidela takva boja koze.
e sta ti je osecaj za nijanse :lol: :lol:

Imas li iskustva sa mulatima, melezima ili cistim crvenokozcima ( ako ih uopste jos ima ) ?
 
JovanDucic:
anakin:
Chernobill:
Ocu i ja crnkinje. Ako neko ide u USA dolazim u posetu.
Drago mi je sto vidim da sam podigao atmosferu.
Party time!!!!!


odlicno! ti ces lepo da se spakujes sa mojim deckom (ribe ste obojica, pa cete se razumeti) pa pravac kod mene u USA. tebi cemo da nadjemo nekoliko crnkinja da nam ne drzis svecu i svi srecni i zadovoljni :wink: :wink: :wink:

a jel veci trip sa crnkinjom ili azijatkinjom?

ja sam imala priliku da se smuvam sa crncem (libijac iz Pariza) i ne znam....super decko, pametan, zanimljivog izgleda....ali mi je bio mnogo crn! a nisam rasista, fuj. prosto mi se nije svidela takva boja koze.
e sta ti je osecaj za nijanse :lol: :lol:

Imas li iskustva sa mulatima, melezima ili cistim crvenokozcima ( ako ih uopste jos ima ) ?


nemam. oavj korejanac mi je zapravo mnogo dobar drug. desilo se....pa eto. to sto smo super drugovi pokazuje da rasa ne treba da bude prepreka nizasta pa ni za sex.
al opet kazem, nisam se osecala kao da spavam sa E.T-em.
 
Meni su mesanci crne i bele rase ( mulatkinje ako ne gresim ) najprivlacnije. Imam utisak da su vatrene kao crnkinje ( kao sto se prica ), a nezne i verovatno nemaju jak miris koji moze da odbije. Ima li bre neko iskustva sa mulatima ?
 
*Mihal*:
Savetnica:
Mmmmmmmm, podsecaju na chokoladice...
njam njam

Kao sto rekoh, sve se svodi samo:'kako mi je lepo','sto je ovo divno','aoj,poludecu',
dakle, sve samo sebicno zadovoljavanje svog nagona.
Izvini, ali iz poslednjih tvojih postova to mi tako nekako izgleda.
Znas sta dragi moj sagovorniche?
Ajd pokusaj da ne donosis preuranjene zakljucke! Ja sam jedan dan ovako, jedan dan onako raspolozena. Ovde sam jer mi je dosadno i opustencija, zezam se. Mislis li da su zaista svi ljudi bas ovakvi kakvim ih mi ovde vidimo. Ja sam ubedjena da bi mi kao alive sagovornik mozda najvise odgovarao neko sa kim ovde uopste necu da razgovaram....
 
Savetnica:
Znas sta dragi moj sagovorniche?
Ajd pokusaj da ne donosis preuranjene zakljucke! Ja sam jedan dan ovako, jedan dan onako raspolozena. Ovde sam jer mi je dosadno i opustencija, zezam se. Mislis li da su zaista svi ljudi bas ovakvi kakvim ih mi ovde vidimo. Ja sam ubedjena da bi mi kao alive sagovornik mozda najvise odgovarao neko sa kim ovde uopste necu da razgovaram....

Zao mi je, ti si prva koja si pocela da donosis zakljucke o meni, i samo sam se branio. No nadam se da me nisi shvatila kao nekog ko zeli da ti kaze da sa tobom nesto ne valja, naprotiv, super si!
 
:D
Ma ja jesam razmisljala o Marsovcima, opet sam cula da su oni sa Saturna mnogo nezniji a i neki Hitchyi me privlace mada su skroz fizicki razliciti...

Cekaj samo...
:?
Aaaaaaiiiiiiii...pa vi mislite na LJUDSKU RASU...joj, joj, opet sam zalutala :(

(e sada sam uprskala, definitivno :( )
 
Mi treba da se volimo.Ljubav ne zna za granice niti za rasu ni za naciju.Trebamo da se postujemo i ne pravimo razliku na osnovu toga.

P.S.Nego, koristim priliku da vam postavim jedno pod pitanje.Kako bi ste se osecali da vam se cerka zabavlja sa crncem ili recimo s nekim iz "komsiluka"?
 

Back
Top