Muske sponzoruse...

heli84

Zainteresovan član
Poruka
488
Ne znam da li je bila ova tema, ali...ja sam morala da otvorim temicu o tzv. muskim sponzorusama...
Da li se slazete sa tim da ih je danas sve vise i vise? Meni je to JADNO! Iskreno!
Recimo da sam bila u vezi sa "istim" ...
Znaci, ako ja hocu da ti kupim nesto...ako hocu da te vodim za vikend na planinu...na vecericu ..Kafu i pice u gradu ne zelim da pominjem...ja nisam "ovca"
TO RADIM JER MI JE STALO DO DOTICNOG, ali ne zelim da "preteruje"!
Trazi da mu kupim mobilni, zamisli? Brateeeeeeeeeee! Pretero' si!
Mislila sam da me zeki, ali...decko bese ozbiljan!
Davala sam ja vece pare za njega/nas...od pisljivih 150 eura ali...
Ja razumem da on nema, ne radi jos uvek, ja radim...dobro zaradjujem...ali...to su neke stvari...koje...
Sta Vi mislite o svemu tome?
Zasto to rade, muskarci?
 
Usamljena mala:
Ne znam da li je bila ova tema, ali...ja sam morala da otvorim temicu o tzv. muskim sponzorusama...
Da li se slazete sa tim da ih je danas sve vise i vise? Meni je to JADNO! Iskreno!
Hahaha ma ajde... :lol:
Moracete i vi da naucite da zivite sa tim....
Inace taj tvoj je bas jadan...
Jel a da mi kupis TV? :lol:
 
Koji lik :D :D :D Sta ces ima nas svakakvih... Neko kad nema posao i para sedi kuci, a neko opet "razvija biznis"... spaja lepo i korisno :-D :-D

Mislim stvarno jedna stvar je da mu ti svojom voljom poklonis ili platis nesto.... poklon za rodjendan itd... ali da otvoreno trazi...

Obicno to nikad ne izadje na dobro.. bolje trazi nekoga slicnog sebi po "finansijama".
 
Stari, dobri Lane Gutovic je imao jednu dobru pre dnevnika: Pada kisa, crno nebo da crnje ne moze biti a u barustini sede dva gavrana, mokra i kaljava skroz. Pita jedan drugog: " Jeli, ima li nesto gore od nas dvojice?" Drugi mu kaze: " ima - domazet ( prizetko, covek zenjen u tazbini ). MIslim da je muska sponzorusa prva na top listi, pre domazeta.
 
Haha, ja jos nisam video musku sponzorusu, tako da je to za mene mit...
Niti sam sreo na ulici preteranog tipa sa ruznom/debelom ribom, kao sto svaki dan vidim par extra cica sa uzasnim debelim/gadnim ali ocigledno bogatim likovima.

Zato je ova tema smesna :) Tj mos misliti naisla ovcica i bachJe je osisao, vaoo... :)
 
Usamljena mala:
Ne znam da li je bila ova tema, ali...ja sam morala da otvorim temicu o tzv. muskim sponzorusama...
Da li se slazete sa tim da ih je danas sve vise i vise? Meni je to JADNO! Iskreno!
Recimo da sam bila u vezi sa "istim" ...
Znaci, ako ja hocu da ti kupim nesto...ako hocu da te vodim za vikend na planinu...na vecericu ..Kafu i pice u gradu ne zelim da pominjem...ja nisam "ovca"
TO RADIM JER MI JE STALO DO DOTICNOG, ali ne zelim da "preteruje"!
Trazi da mu kupim mobilni, zamisli? Brateeeeeeeeeee! Pretero' si!
Mislila sam da me zeki, ali...decko bese ozbiljan!
Davala sam ja vece pare za njega/nas...od pisljivih 150 eura ali...
Ja razumem da on nema, ne radi jos uvek, ja radim...dobro zaradjujem...ali...to su neke stvari...koje...
Sta Vi mislite o svemu tome?
Zasto to rade, muskarci?

To znaci da si ocajna pa placas sex.
 
Ma to je super!!!!!!!
Kupimu mu bre mob.....vidish da je on extra tip,a u protivnom ce naci nequ qoja bolje pltja!:lol:
Missim,shta sad.....ako ne volih sponzorushu(to je rech zenskog roda,ocemo mushkog,ravnopravnost!!!!) nadji drugog tipa i problem reshen.
 

Back
Top