Ceku najavio proslavu ispre zgrade Pozorista...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.192
u Pristini.
Kako RTS saznaje, Ceku je odlucio da vec u 2O casvoa proglasi neuspesnog izglasavanja Ustava i da ipsred zgrade Pozorista u Pristini pocne narodno veselje.
Srbi su ocajni, upucuju poslednji apel braci iz Srbije da izadju na Referendum i da glasajau, kako im savest nalaze, ali da glasaju...
(Vesti u 15. RTS)
 
Iz medjunarodne zajednice je vise puta izricito receno da donosenje ustava nece uticati na resenje konacnog statusa Kosova tako da ne znam sta bi Agim imao da slavi a i ako ne uspe referendum i u starom ustavu isto pise da je Kosovo deo Srbije tako da je siptarima isti **** pogotovo sto taj akt nema nikakvu vaznost na Kosovu danas bio novi ili stari.Ovo je samo znak da su Kostunica&co vec uspaniceni zbog gotovo izvesne propasti njihovog projekta koji je odbacilo verovatno vise od pola Srbije pa sada svim sredstvima pokusvaju da se izvuku pa sada preko RTS amanipulisu glasacima u najboljem maniru devedesetih.
 
al bundy:
Iz medjunarodne zajednice je vise puta izricito receno da donosenje ustava nece uticati na resenje konacnog statusa Kosova tako da ne znam sta bi Agim imao da slavi a i ako ne uspe referendum i u starom ustavu isto pise da je Kosovo deo Srbije tako da je siptarima isti **** pogotovo sto taj akt nema nikakvu vaznost na Kosovu danas bio novi ili stari.Ovo je samo znak da su Kostunica&co vec uspaniceni zbog gotovo izvesne propasti njihovog projekta koji je odbacilo verovatno vise od pola Srbije pa sada svim sredstvima pokusvaju da se izvuku pa sada preko RTS amanipulisu glasacima u najboljem maniru devedesetih.
Ako je bas tako, zasto CEkU i Pristina najvaljuju proslavu?
Znaci, ipak su se bojali, i ipak je moglo imati uticaj ishod Referenduma u Srbiji.
 
*BILJA*:
Ako je bas tako, zasto CEkU i Pristina najvaljuju proslavu?
Znaci, ipak su se bojali, i ipak je moglo imati uticaj ishod Referenduma u Srbiji.
Pa ja ne verujem u tu vest ne tvrdim da je laz al dok ne vidim svojim ocima te demonstracije nista ne mogu da tvrdim.Nego sudeci po postovima koje su zadnjih dana ovde stavljali forumski dezurni nacionalisti sada ispade da je 60% Srbije :siptari,izdajnici,sorosevci,ustase,narkomani ...i ko zna sta sve ne.
 
al bundy:
Pa ja ne verujem u tu vest ne tvrdim da je laz al dok ne vidim svojim ocima te demonstracije nista ne mogu da tvrdim.Nego sudeci po postovima koje su zadnjih dana ovde stavljali forumski dezurni nacionalisti sada ispade da je 60% Srbije :siptari,izdajnici,sorosevci,ustase,narkomani ...i ko zna sta sve ne.
Ne demonstracije, PROSLAVU!
I ja se nadam da ce mu njegovi zapadni (i americki mentori) zabraniti da to ucini, jer, provokacija je ocigledna i prevelika.
 
Иначе на прослави Агим Чеку ће дочекати и своје добре пријатеље,
борце за исту ствар ...
Биће тамо Чеда, Чанак, Кораћ, Наташа, Соња, Борка ....
Журка бато !
madteaparty.jpg
 
Још има нешто више од 4 сати времена до затварања гласачких места...................
Колико само воде протекне Дунавом.........
Према томе ...............отом потом.................
Онај ко хоће државу у којој живи, без Устава, најбоље ће себи објаснити све истине и заблуде које носи у себи................................
А иначе не треба у напред прогнозу давати...............незахвално.................
 
al bundy:
Iz medjunarodne zajednice je vise puta izricito receno da donosenje ustava nece uticati na resenje konacnog statusa Kosova tako da ne znam sta bi Agim imao da slavi a i ako ne uspe referendum i u starom ustavu isto pise da je Kosovo deo Srbije tako da je siptarima isti **** pogotovo sto taj akt nema nikakvu vaznost na Kosovu danas bio novi ili stari.Ovo je samo znak da su Kostunica&co vec uspaniceni zbog gotovo izvesne propasti njihovog projekta koji je odbacilo verovatno vise od pola Srbije pa sada svim sredstvima pokusvaju da se izvuku pa sada preko RTS amanipulisu glasacima u najboljem maniru devedesetih.

Upravo tako, ni siptarima ni Srbimasa Kosova, ovaj novi ustav nista ne donosi, vec samo menii mojim vrsnjacima produzava agoniju ZIVLJENJA U BANANA DRZAVI :!:

vizija.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top