Војводина бомбардована лецима у којима се позива на независност од Србиje!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Svetosavlje

Početnik
Poruka
36
Војводина „бомбардована” лецима у којима се позива на независност од Србије: „Да не остане крста од три прста”

У поштанске сандучиће широм ВОЈВОДИНЕ убацивани су бесплатни примерци часописа „СЛОБОДНА ВОЈВОДИНА”, у издању Лиге Социјалдемократа Војводине Ненада Чанка: ЗАУСТАВИМО УСТАВ са великом сликом мапе унитарне Војводине, издвојене из граница Србије и Ненадом Чанком са високо уздигнутом шаком са 4 прста, у знаку „VV” - Војводина Војвођанима.

Ево основних мисли и идеја које се пропагирају овим бесплатним часописом који је дељен грађанима Србије, и који они читају ових дана у својим домовима међу члановима својих породица:

Цитат:
Бојкот устава: Устав смрти и бешчашћа

Четири прста у вис: VV - Војводина Војвођанима

Илија Гарашанин и Добрица Ћосић - идеолози зла.

Позиви на употребу силе: Бранимо своју кућу - Војводину

Од свих верских институција, сатанизација и прогон само и једино Српске православне цркве. Не сметају им ни Римокатоличка црква, ни Јеврејска заједница, ни Исламска заједнице, нити иједна хришћанска деноминација од евангелиста до адвентиста, или секта од сајентолога и Јеховиних сведока, до илумината и сатаниста - само, једино и искључиво Српска православна црква.

Унитарна и централизована држава Војводина, издвојена из уставног система Србије у којој се врши брутални прогон свих српских народних институција.

Појам „издаје Војводине” као метод насиља над становницима Војводине који су против аутономије.

Вређање и ругање српском фоклору - чак пљување по њему. Употреба појмова „Хиландар” и „хиландарски” у екстремно негативном контексту.

Сматрање Косова и Метохије државом албанског народа и осуда мешања Србије у било шта у вези са КиМ.

Војводина, Војвођани; Војводина, Војвођани; Војводина, Војвођани... Са све националним мањинама: Мађарима, Хрватима (помињање Буњеваца је јерес!) итд. Срба нема - то су све Војвођани. Српска православна црква - злочиначка институција. Српска народна удружења и институције - фашистичке организације које треба забранити, а вође похапсити.

Политичка, национална, црквена и економска елита Републике Хрватске је више него заинтересована у распарчавање Србије, са посебним „пиком” на независну Војводину, која би у случају гашења српске државе потпала под хрватску сферу утицаја.

Они имају свој јасно зацртан циљ који крију као змија ноге, али га активно спроводе и од њега не одустају. За њих рат још траје, и никада се неће завршити: чак се осликава и у медијима где се придев „србијански” који толико воле да користе уместо придева „српски” никад не користи за било шта у вези са Војводином. Тако и немамо „србијанске Хрвате”, него једино - војвођанске.

У Хрватској нећете наћи НИЈЕДНУ странку или организацију која би се одрекла једног педља хрватске територије - тиме би сами себе осудили на самоубиство. НИЈЕДНА личност из јавног и политичко живота НИКАД није признала РСК ни у ком смислу, а камоли као независну државу или туђу територију.

У Србији активно делују политичке партије, политичка удружења, невладине организације, јавне личности и уложен капитал који се залажу за УНИШТЕЊЕ ДРЖАВЕ: независност Косова, независност Војводине и издвајање Рашке области. Јавно и активно политички делују у правцу затирања српске државности и националне самобитности.

Догорело. Шта каже онај, „одводили су их једног по једног, а ја се нисам бунио; а онда су дошли по мене, а ја сам био сам”. Одмах треба ликвидирати усташе и њихове слуге по Србији.
 
Svetosavlje:
Догорело. Шта каже онај, „одводили су их једног по једног, а ја се нисам бунио; а онда су дошли по мене, а ја сам био сам”. Одмах треба ликвидирати усташе и њихове слуге по Србији.

....cekaj, a ovde si se uplasio, pa nisi smeo da eksplicitno izneses svoju tvrdnju?

Pretpostavljam da hoces da kazes da su oni koji su pro-autonomaski orjentisani sluge ustasa? Ako je tako, decko, ti bas imas ozbiljan problem sa percepcijom stvarnosti :shock: :shock: :shock: cak bih mogao pomisliti da je problem u Svetosavlju!!

Ipak, nije, mislim da je u tebi!
 
Slacker:
....cekaj, a ovde si se uplasio, pa nisi smeo da eksplicitno izneses svoju tvrdnju?

Pretpostavljam da hoces da kazes da su oni koji su pro-autonomaski orjentisani sluge ustasa? Ako je tako, decko, ti bas imas ozbiljan problem sa percepcijom stvarnosti :shock: :shock: :shock: cak bih mogao pomisliti da je problem u Svetosavlju!!

Ipak, nije, mislim da je u tebi!

Уплашио :lol: Библијски око за око зуб за зуб. Аутономашку усташку багру треба побити. Истина је да је усташа чанак ово урадио и казао.
 
volim kako uvek radikali u neku pricu o srbiji i vojvodini i uopste srbima, uvek ubacuju toliko sebi mrske hrvate, uz obavezan onako poprek pogled nalevo, kako oni ne a mi smo glupi pa da.
uvek su tiii tamo zli, taj zapad, uvek pametnije radi, a mi smo glupi. pa i jesmo glupi ako radikali imaju toliko glasova kolko imaju.
trebala je vojvodina jos da se rasparca 1991 od Jugoslavije. Ih di bi nam bio kraj. kakve sankcije ratovi i kojesta. sada je proso voz, sta bude sa srbijom, bice i sa nama
 
SIGNATURE 350:
trebala je vojvodina jos da se rasparca 1991 od Jugoslavije. Ih di bi nam bio kraj.

Ускоро ће и Србија постати правна држава па ћеш због оваквих ствари одговарати и ти и свако ко се дрзне да их изговара.
 
Svetosavlje:
Уплашио :lol: Библијски око за око зуб за зуб. Аутономашку усташку багру треба побити. Истина је да је усташа чанак ово урадио и казао.

Sta uradila, Kazala?... covek artikulisi se - procitaj neki psalm, neku pricicu o Svetom Savi, stih Svetog Nikolaja, i smiri se... i kakve su to djavolje rabote - zar moras toliko da bljujes... "Biblijski oko za oko za oko, zub za zub" - u ****** pravi si hriscanin Bravo!

Nego opet nisi smeo jasno da iskazes stav, sta je kazao, ko je kazao, ko je to sluga Ustasa, ili Ustasa, koje su sve to grupacije? Mislim KOGA CES TI TO DA POBIJES?
 
untouchable:
Ускоро ће и Србија постати правна држава па ћеш због оваквих ствари одговарати и ти и свако ко се дрзне да их изговара.

untouchable ti da znas ISTA o nacelima pravne drzave i demokratije, znao bi da ja kao slobodan gradjanin ne krsim zakon kada izgovaram takve stvari. ukoliko bih za vreme vaseg rajha odgovarao za to, to bi bio pokazatelj tiranije i svega osim demokratije
 
SIGNATURE 350:
volim kako uvek radikali u neku pricu o srbiji i vojvodini i uopste srbima, uvek ubacuju toliko sebi mrske hrvate, uz obavezan onako poprek pogled nalevo, kako oni ne a mi smo glupi pa da.
uvek su tiii tamo zli, taj zapad, uvek pametnije radi, a mi smo glupi. pa i jesmo glupi ako radikali imaju toliko glasova kolko imaju.
trebala je vojvodina jos da se rasparca 1991 od Jugoslavije. Ih di bi nam bio kraj. kakve sankcije ratovi i kojesta. sada je proso voz, sta bude sa srbijom, bice i sa nama

Стока би све пустила да усташе и потурице покољу Српско у Босни и по Крајини. Није стоку брига за то. За стоку су сви радикали, који нису стока.
 
Slacker:
Sta uradila, Kazala?... covek artikulisi se - procitaj neki psalm, neku pricicu o Svetom Savi, stih Svetog Nikolaja, i smiri se... i kakve su to djavolje rabote - zar moras toliko da bljujes... "Biblijski oko za oko za oko, zub za zub" - u ****** pravi si hriscanin Bravo!

Nego opet nisi smeo jasno da iskazes stav, sta je kazao, ko je kazao, ko je to sluga Ustasa, ili Ustasa, koje su sve to grupacije? Mislim KOGA CES TI TO DA POBIJES?

Одлично сам се ја се изјаснио. И написао шта је усташа чанак изјавио и делио по Српској Војводини. Доста је било окренути други образ зликовцима антисрпским. Стоку усташку побити и ослободити Србију. Зелене беретке, чедисти, уцк, исти су као усташе.
 
Svetosavlje:
Стока би све пустила да усташе и потурице покољу Српско у Босни и по Крајини. Није стоку брига за то. За стоку су сви радикали, који нису стока.

kolega nisam siguran o kome govoris
 
Svetosavlje:
Одлично сам се ја се изјаснио. И написао шта је усташа чанак изјавио и делио по Српској Војводини. Доста је било окренути други образ зликовцима антисрпским. Стоку усташку побити и ослободити Србију. Зелене беретке, чедисти, уцк, исти су као усташе.

Ma nisi, al ajde - to je vec pitanje pismenosti i logike, al ti zaslepljen mrznjom i psihickim poremacajem manije gonjenja to ne razumes... Da - rekao si sta je deljeno po Vojvodni, al nisi objasnio ko su Ustaske sluge?
Cini se iz konteksta da mislis na Canka i Cedu Jovanovica... ali ne znas da potkerpis, vec znas samo da etiketiras, u stilu Miloseviceve medijske masinerije...

I ne rece koga ces ti da ubijas, samo pricas da treba ubijati, pa me interesuje jel ti planiras?

a mogu li da te zovem Svetosavski Ubica... nekako ide uz tvoj progil - Volis Svetosavlje a volis i da ubijas! :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Slacker:
Ma nisi, al ajde - to je vec pitanje pismenosti i logike, al ti zaslepljen mrznjom i psihickim poremacajem manije gonjenja to ne razumes... Da - rekao si sta je deljeno po Vojvodni, al nisi objasnio ko su Ustaske sluge?
Cini se iz konteksta da mislis na Canka i Cedu Jovanovica... ali ne znas da potkerpis, vec znas samo da etiketiras, u stilu Miloseviceve medijske masinerije...

I ne rece koga ces ti da ubijas, samo pricas da treba ubijati, pa me interesuje jel ti planiras?

a mogu li da te zovem Svetosavski Ubica... nekako ide uz tvoj progil - Volis Svetosavlje a volis i da ubijas! :shock: :shock: :shock: :shock:

Ти си умно поремећени кретен. Шта су чанак и остала усташка багра ијавили и делили сам написао. Ти си уз њих. Милошевић је *****, а то сте и ви. Треба све побити усташе по Србији. Далеко од тога да сам ја једини који ће кренути у обрачун са вама усташама
по Србији.
 
Svetosavlje:
Ти си умно поремећени кретен. Шта су чанак и остала усташка багра ијавили и делили сам написао. Ти си уз њих. Милошевић је *****, а то сте и ви. Треба све побити усташе по Србији. Далеко од тога да сам ја једини који ће кренути у обрачун са вама усташама
по Србији.

Ma ja kontam da se tebi u tvojoj paranoji - maniji gonjenja, stalno prividjaju neke ustase... i to je tuzno. Milosevic i ekipa su ti isprali mozak, a onda si se logicno pristekao na religiju - skroz razumljivo... al' kontaj, da ti ni sam ne verujes u to, u suprotnom bi bar neki kljakavi argument ponudio!

A to gde sam ja tvoja paranoja ne zna!!... mozda tu negde u komsiluku, cekam u mraku, sa ustaskom kapicom ;)

Znaci Svetosavski Ubico - ici ces da Ubijas???
 
Slacker:
Ma ja kontam da se tebi u tvojoj paranoji - maniji gonjenja, stalno prividjaju neke ustase... i to je tuzno. Milosevic i ekipa su ti isprali mozak, a onda si se logicno pristekao na religiju - skroz razumljivo... al' kontaj, da ti ni sam ne verujes u to, u suprotnom bi bar neki kljakavi argument ponudio!

A to gde sam ja tvoja paranoja ne zna!!... mozda tu negde u komsiluku, cekam u mraku, sa ustaskom kapicom ;)

Znaci Svetosavski Ubico - ici ces da Ubijas???

Знам ја ко су у мом комшилику усташе. Милошевиђ је био умно поремећено ***** као и ти. За умно поремећена говна као тебе, не постоји бљесак и олуја. Не постоји масовно клање и силовање Срба почињено од усташа, шиптарије и потурица. Масовне Српске гробнице са Српском децом не постоји за умно поремећене особе. Славље насера орића код већег дела потурице не постоји за умно поремећене. Биће ми задовољство крећи у обрачун ускоро са усташама по Србији.
 
Samo da ne ispadne kako su komunisti krivi za sve ovo sto se desava po Vojvodini :),jer ove autonomaske sranke nemaju veze sa komunizmom(to su bivsi komunisti)i javno su se odrekli komunizma.I jos nesto,ako ne mozete da civilizovano iznosite argumente bez tih psovki i pretnji onda nemoj da dolazite na forum.
 
SIGNATURE 350:
untouchable ti da znas ISTA o nacelima pravne drzave i demokratije, znao bi da ja kao slobodan gradjanin ne krsim zakon kada izgovaram takve stvari. ukoliko bih za vreme vaseg rajha odgovarao za to, to bi bio pokazatelj tiranije i svega osim demokratije

Ma pusti budalu da laprda.. 8-)
 
Svetosavlje:
Знам ја ко су у мом комшилику усташе. Милошевиђ је био умно поремећено ***** као и ти. За умно поремећена говна као тебе, не постоји бљесак и олуја. Не постоји масовно клање и силовање Срба почињено од усташа, шиптарије и потурица. Масовне Српске гробнице са Српском децом не постоји за умно поремећене особе. Славље насера орића код већег дела потурице не постоји за умно поремећене. Биће ми задовољство крећи у обрачун ускоро са усташама по Србији.

I sta kao sve to znas - javilo ti se u delirijumu? Pretpostavljam da i za Srebrenicu znas?
:shock: :shock: :shock: :shock:
A to sta za mene postoji/ne postoji s tobom nema smisla pricati, jer ti:

nemas elementarnu pristojost, paranoican si, u nedostatku argumenata bljujes kako ces da ubijas, i kako treba ubijati, pricas kako su svi ustase, vredjas bez osnova, patetis....

tako da Svetosavski Ubico, ajd jos malo koga ces ti da ubijas? Si napravio spisak? A kojim nozem ces da koljes (mozes neki sa likom Svetog Save na njemu, znas onako u duhu hriscanstva)?

2 Disq: Tnx :)
 
Svetosavlje:
Знам ја ко су у мом комшилику усташе. Милошевиђ је био умно поремећено ***** као и ти. За умно поремећена говна као тебе, не постоји бљесак и олуја. Не постоји масовно клање и силовање Срба почињено од усташа, шиптарије и потурица. Масовне Српске гробнице са Српском децом не постоји за умно поремећене особе. Славље насера орића код већег дела потурице не постоји за умно поремећене. Биће ми задовољство крећи у обрачун ускоро са усташама по Србији.


aha...Jao kako volim da samaram male naciste kao sto si ti... Ti si bre stvarno neki moralni bednik,hajde brzo nadji neki dopisni kurs etike da naucis malo o pravim ljudskim vrednostima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top